Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Arra figyeljél oda, hogy nem fázott-e meg közben, mert arra nagy esélye van ilyenkor. Humán Béres-cseppből napi néhány cseppet (annyit, ahány kiló) nyugodtan adhatsz neki. Annyi kajában, amit biztos megeszik és biztos ő eszi meg.
Nem tűnik megfázottnak, jó meleg már és dorombol. Egyedül az látszik, hogy szépen lefogyott, ami két nap koplalás mellett nem csoda, és hát volt miből. Egyedül van a garázsban, Cirmit sem engedjük be hozzá - szerencsére már nincs hideg, így ő kint is alhat a kinti dobozban. Ezért is időzítettem a dolgot mostanra, megvártam az enyhébb időt.

 

A Béres csepp jó ötlet, ki fogom próbálni! És az összes többi tanácsot is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehhe, én is gyűjtöm a tapasztalatokat. Egy torokgyuszi, egy kissebb légcsőhurut és egy kötőhártyagyulladás amit Nolli összeszedett a bölcsiben. De egyre jobban veszi az akadályokat, és csak egy dolgban változott konkrétan a viselkedése a bölcsi kezdése óta: Anyás lett - vagy legalábbis most már mutatja, hogy hiányzom neki! :D

 

Cica ügyben írhatsz nekem is, ha gyorssegítség kell. Volt pár cicusom, kölykezést is néztem végig, és neveltem fel kiscicát kézben! :) Még a suliba is magammal vittem, szünetekben evett! :)

Köszi szépen! Most napközben nem tudtam fórumozni, telefonon konzultáltunk, mert az a leggyorsabb.

 

Nolli pedig meg fog edződni, és vele együtt Te is. :D Az anyáskodás pedig természetes közösségbe kerüléskor, és még utána is egészen a kamaszkorig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudtam, hogy ezta macskáknál el szokták végezni.Hálistennek túl van rajta szegény.

 

Más.Aki esetleg még panelban lakik.Nálatok is ezerrel megy a fűtés?Komolyan nyitott ablaknál kell lennem mert brutál meleg van itthon.Úgy fűtenek, mintha minuszok lennének kint.Eddig müködött valamilyen automata rendszer mely a külsö hőmérséklet függvényében állította a radiátorok hőfokát.De most lehet hogy elromlott.Holnap hívom a Főtáv-ot, hogy ilyenkor mi van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más.Aki esetleg még panelban lakik.Nálatok is ezerrel megy a fűtés?Komolyan nyitott ablaknál kell lennem mert brutál meleg van itthon.Úgy fűtenek, mintha minuszok lennének kint.Eddig müködött valamilyen automata rendszer mely a külsö hőmérséklet függvényében állította a radiátorok hőfokát.De most lehet hogy elromlott.Holnap hívom a Főtáv-ot, hogy ilyenkor mi van.
Itt ilyen gond nincs. :)

 

Sokkal inkább engem most az aggaszt, hogy ülnek a rehab ügyemen :S Se határozatt, se járadék.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez nagyobb probléma.Remélem megoldódik hamar.
Sajnos minden elég nagy próbléma. Áprilistól ugye brutális gázáremelés, pluszban meg eltörlik a kedvezményt is. Nem is sorolom és remélem választások után már nem is kell. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos minden elég nagy próbléma. Áprilistól ugye brutális gázáremelés, pluszban meg eltörlik a kedvezményt is. Nem is sorolom és remélem választások után már nem is kell. :)

 

Már megint gázárat emelnek?Nem is tudtam.Lassan a fizetésemet már átutalom egy az egybe a közüzemi szolgáltatóknak. :)

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudtam, hogy ezta macskáknál el szokták végezni.Hálistennek túl van rajta szegény.

 

Más.Aki esetleg még panelban lakik.Nálatok is ezerrel megy a fűtés?

 

Elszokták, és igazából ez a legjobb, ha nem akar az ember sok pici cicát.

Ha normálisak, akkor gazdit keresnek neki, de egy haverom nagyon büszke volt rá, hogy a "felesleget" ő hogy rendezte el. Mióta elmondtam róla a véleményem, legalább nem dicsekszik vele. Pár ezer forint, de csak egyszer kell megcsinálni. Szerintem ez is beletartozik abba az összegbe, amit mindenképp rá kéne költeni egy állatra. A másik ilyen összeg az éves oltás.

 

 

Igen, nálunk is megy a fűtés. Minek is? Hogy költsünk rá? Én inkább takaróznék!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a kicsike.Ma vettem egy érintőképernyős mobilt.Valami überbrutál jó.Olyan vagyok most mint egy gyerek, próbálgatom, meg majd holnap is.Érdemes ilyet venni.

 

Kiskósa:Boldog szülinapot.Mivel már nagykorú vagy meg ne tudjam, hogy Fantával koccintottál. :P

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.