Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Pildi, nem a boldog-boldogtalan, vállalkozásokba kényszerített emberről van itt szó, mert tudjuk, hogy anno micsoda slágert csináltak abból, hogy mindenki vállalkozói igazolványért állt sorba és ettől milyen jó lesz neki. Ezek legtöbbje szív is rendesen mint a torkosborz mert csődbe ment és jóformán családi alapon működtek. De vannak a nagyüzemi, apáról-fiúra szálló, évtizedek óta üzemelő, ésatöbbi vállalkozások ahol ( mint egyszer a saját bőrömön éreztem) ,hogy a munkavállalótól vesznek el, mintsem lemondjanak a minden évben megújuló autóparkról meg a külföldi nyaralásokról. Abban a szituban én nem törődtem, hogy ez milyen kényes téma, kimondtam a főnöknek, hogy mit is gondolok arról amikor beszédet tartott nekünk, hogy milyen nehéz gazdasági helyzetben is vagyunk, meg nekünk, melósoknak kell elkápráztatnunk a németeket és sorry, hogy az idén le kell mondanunk a nyaralásról mert nem tud fizetésemelést adni a nagy semmire. Hát elmehet a jó édes k*rva anyjába az ilyen. Az udvaron ott állt minden évben az új BMW és nyáron úgy eltűntek a trópusi szigetekre, hogy ihaj.

 

 

Ebben egyetértek veled. Még volt pofája kiállni hogy gáz van a cégnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyen miért nem tud megdögleni, mondjuk agy zebrán? ha ennyire unja az életét.....

Persze, aztán valaki még hibás lenne a halála miatt. Itt csak lezuhan és kész.

Jó, mondjuk a takarítót sajnálnám, aki felmossa őket az aszfaltról :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Júniusban mennénk Prágába. 7-11 ember, egy hétvégére. Tudna valaki esetleg olcsó szállást ott vagy olyan oldalt ahol található? Párat nézek én is de hátha valaki ismer olyat mely annyira nem ismert.

 

Tavaly mi itt szálltunk meg osztálykiránduláson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen. Azt jól értem az oldalon hogy egy 5 személyes szoba 1 éjszakára júniusban 1950 czk? A pricelist alatt van.

Szerintem jól érted. :) Én ismerem Prágát, és ahogy néztem a térképet, jó helyen is van ez a szállás, könnyen be tudtok jutni a belvárosba metróval és villamossal is. Prágában egyébként is nagyon jó a tömegközlekedés. :) No és a kaja is. :D Van egy tök jó kisvendéglő (amolyan középkori, nagy faasztalos fajta) a Kisoldalon a várhoz felfelé vezető út elején, ahol isteni füstölt csirkecombot lehet enni párolt lilakáposztával és knédnivel, megfizethető áron. Majd utánanézek a nevének és a címének. :) 3 éve voltam Prágában, előtte meg 10 éve, és az éttermet akkor is megtaláltuk, így remélhetőleg ma is megvan. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jól érted. :) Én ismerem Prágát, és ahogy néztem a térképet, jó helyen is van ez a szállás, könnyen be tudtok jutni a belvárosba metróval és villamossal is. Prágában egyébként is nagyon jó a tömegközlekedés. :) No és a kaja is. :D Van egy tök jó kisvendéglő (amolyan középkori, nagy faasztalos fajta) a Kisoldalon a várhoz felfelé vezető út elején, ahol isteni füstölt csirkecombot lehet enni párolt lilakáposztával és knédnivel, megfizethető áron. Majd utánanézek a nevének és a címének. :) 3 éve voltam Prágában, előtte meg 10 éve, és az éttermet akkor is megtaláltuk, így remélhetőleg ma is megvan. :)

 

Köszi szépen. A vendéglő érdekelne. Az Uflecuba mindenképp bemegyünk, többen ajánlották a sör miatt. :D Meg szeretnénk nézni az összes látnivalót este pedig sörözés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ötlet. Kár, hogy csak egy kis része nézhető meg a Nemzeti Galériának, ráadásul nem is feltétlenül a legérdekesebb része. A legjobb a bejárat utáni csarnok és az onnan közvetlenül elérhető termek... ott vannak azok a festmények amiket gyakorlatilag már mindenki látott az életében legalább egyszer. Rákóczi Ferencet említve pl. szinte mindenkinek EGY bizonyos festmény ugrik be. És poén mikor a számtalan másolatban látott alkotás egyszercsak szembe jön a maga valójában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.