Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Egyik ismerősöm szerint a Kingpin Kiadó próbálkozik az új Marvel SW képregények kiadásával. Állítólag a Kingpin vezetőjét, Harza Tomit már próbálják bizonyos személyek meggyőzni, hogy hagyja a túróba az előzmény trilógia közelében játszódó Kanant (és az esetleges ebben az érában játszódó jövőbeni szériákat), és csak a klasszikus trilógia és a folytatás trilógia idejében játszódó képregényekre koncentráljon. Nem tudom, hogy mennyire helytálló ez a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik ismerősöm szerint a Kingpin Kiadó próbálkozik az új Marvel SW képregények kiadásával. Állítólag a Kingpin vezetőjét, Harza Tomit már próbálják bizonyos személyek meggyőzni, hogy hagyja a túróba az előzmény trilógia közelében játszódó Kanant (és az esetleges ebben az érában játszódó jövőbeni szériákat), és csak a klasszikus trilógia és a folytatás trilógia idejében játszódó képregényekre koncentráljon. Nem tudom, hogy mennyire helytálló ez a dolog.

Kérdezzek rá nála? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg azért nincs akkora lemaradás a sorozatok számát illetően.

A mini sorozatokat kiadhatnák TPB formába, és az ongoing meg mehetne havi lebontásba, de akár azokból is jöhetne a TPB verzió.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez szép lenne. A gond a következő. A képregények terén általánosságban csekély az érdeklődés a magyar piacon. Az elmúlt években a Star Wars regények kiadása nagyon felpörgött és úgy tudom, hogy sokan inkább a regényeket választják. A másik, hogy a Disney a Kolibrivel egy rakás SW kiadványt ki szeretne adatni, ugyebár abban a podcast interjúban elég brutális nagy számokról volt szó. E mellé még havilapként SW képregény és TPB kiadványok is jöjjenek? Megnézném, ki fogja ezt bírni anyagilag. Ráadásul már 3 hosszú sorozat is van, a Star Wars, a Darth Vader és a Kanan. Ki tudja mennyit nyit még a Marvel a jövőben? Nem lennék meglepve, ha jövőre 2 újabb hosszú képregénysorozatot indítanának a folytatás trilógia érájában.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom miket szeretnének kiadni, nem volt szerencsém ahhoz az interjúhoz. Azt viszont tudom, ha végignézek a Disney éra kiadványaival, akkor a legtöbb az a filmek vagy éppen a sorozatok feldolgozása. A klasszikus trilógia 60 féle verzióban legalább, amiket akkor se szeretnék megvenni, ha más kiadvány nem is jönne. Jobban örülnék, ha elsődlegesen azokra a kiadványokra fókuszálnának, amik fontosak a kánon szempontjából.

 

6 felnőtt regény

8 ifjúsági regény

1 TPB formátumba lévő mini

 

Jelenleg ezekre kéne rákoncentrálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek azzal, hogy inkább olyan kiadványokat kéne kiadni, amelyek új sztorikat mesélnek el. Én is feleslegesnek tartom az eddigi filmek több tucatnyi különféle képeskönyvön, gyerekkönyvön keresztül való bemutatását. Az ilyenekből elég lenne pár darab is. Azt hiszem most láthatjuk azt a dolgot, amiről az interjúban is szó volt: a Disney utasítása szerint sulykolni kell a klasszikus trilógiát. Ilyen körülmények között én örülök, hogy legalább a Dark Disciple kiadását megengedték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, eléggé érezhető a különbség, de nem csak a klasszikus trilógia kap ennyit. A Rebels is kap nagyjából ennyit, és a jövőben a hetedik rész is fog legalább ennyit kapni.

 

Meg is néztem szám szerint.

PT: 3

Rebels: 14

OT: 14

 

Ráadásul ezek a már megjelent kiadványok, amihez még legalább jön kettő epizód négyes, ötös és hatos kiadvány. Amit követ majd megint egy ami a teljes klasszikus trilógiát feldolgozza.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Következő hónapban megjelenő képregények listája.

 

Október 7

Star Wars 10: Showdown on the Smugglers' Moon, Part III

Darth Vader 10: Shadows and Secrets, Part IV

Lando 5

Shattered Empire 2

 

Október 14

Chewbacca 1

Shattered Empire 3

 

Október 21

Darth Vader 11: Shadows and Secrets, Part V

Shattered Empire 4

 

Október 28

Star Wars 11: Showdown on the Smugglers' Moon, Part IV

Kanan: First Blood, Part I

Chewbacca 2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ha olyat árulnának, akkor én megkajálnám. :D

Sky kolléga már említette, de részemről is megerősítem, hogy a Chewie-mini fordítását én fogom vinni, és már alig várom, hogy a Lando befejezése után belekezdhessek. Mindenesetre a főszereplő szövegeivel nem lesz gond. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Új 5 részes mini-sorozatot indít a Marvel "Star Wars: Obi-Wan & Anakin" címmel. A széria az Ep1-Ep2 közti, még igen kiaknázatlan korszakba kalauzol el minket. Néhány évvel azután kapcsolódunk be mester és tanítvány életének egy szeletébe, hogy Kenobi tanítványává fogadta Skywalkert. Az 1. szám 2016. januárjában jelenik meg az USA-ban.

 

swObiWanAnakin001.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.