Ugrás a kommentre

Aliens és Predator


M.Laci

Ajánlott hozzászólás

A főhős neve Rain Carradine lesz, őt alakítja Cailee Spaeny.

 

A trailerben is látható űrhajó neve Corbelan IV és akárcsak a Renaissance űrállomás, ez is a Weyland-Yutani Társaság tulajdona. Az Alien: Romulus ezzel folytatja azt az Alien Resurrection által megtört hagyományt, hogy az űrhajók Joseph Conrad műveihez kötődően kapnak neveket.

USCSS Nostromo (Alien) - a Nostromo című regény címszereplője után lett elkeresztelve.

USS Sulaco (Aliens) - a Nostromóban szereplő egyik város neve volt a Sulaco.

Corbelan IV (Alien: Romulus) - szintén a Nostromóhoz kötődik, az egyik karakter neve volt Cobelan.

Narcissus (Alien, Aliens) - A Narcissus négere című regényben szereplő hajó után kapta a nevét a Nostromo kompja.

USCSS Patna (Alien3) - a Patna egy hajó volt a Lord Jim című Conrad-regényben.

Bár nem film, ám az Alien Isolation is lazán, de követte a hagyományt a USCSS Torrensszel, ami viszont egy valódi hajó volt, amin Conrad első tisztként szolgált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Darth Riddick és mindenki más, aki kedveli a filmet, amit én finoman szólva nem annyira. :D 

 

Fede Álvarez válasza, amikor a The Hollywood Reporter rákérdezett, hogy az Alien: Romulusnak van-e kapcsolata a korábbi filmekhez:

"Ha rajongó vagy, akkkor te leszel az az ember a moziban, aki azzal idegesíti a barátait, hogy elmondja honnan van ez, honnan van az a puska, miről beszélnek a karakterek.. Szóval ilyen módon készítettük el, az összeshez kapcsolódik. Nem akartam kihagyni vagy ignorálni egyiket sem sztori, karakter, technológia vagy kreatúra szinten. Mindi van kapcsolat az Alientől az Alien: Covenantig."

 

A következő nem komoly spoiler, nem árulok el semmi részletet (nem is tudnék), csak mivel ez már egy szivárgásból származik (igaz vagy sem, az kérdéses, nem jártam utána), így inkább spoiler mögé dugom:

Spoiler

Az összképhez hozzátartozik, hogy mivel megvolt a közönség előtti tesztvetítés, lényegében már kiszivárgott a film sztorija. Ugyan én nem olvastam el (nem is fogom), de annyi már biztosnak látszik ezek szerint, hogy lesz egy komoly kapcsolat a Romolus és a Prometheus/Covenant között.

 

Szerkesztve: - Dzséjt
  • Nagyon tetszik 2
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

@Darth Riddick és mindenki más, aki kedveli a filmet, amit én finoman szólva nem annyira. :D 

 

Fede Álvarez válasza, amikor a The Hollywood Reporter rákérdezett, hogy az Alien: Romulusnak van-e kapcsolata a korábbi filmekhez:

"Ha rajongó vagy, akkkor te leszel az az ember a moziban, aki azzal idegesíti a barátait, hogy elmondja honnan van ez, honnan van az a puska, miről beszélnek a karakterek.. Szóval ilyen módon készítettük el, az összeshez kapcsolódik. Nem akartam kihagyni vagy ignorálni egyiket sem sztori, karakter, technológia vagy kreatúra szinten. Mindi van kapcsolat az Alientől az Alien: Covenantig."

 

A következő nem komoly spoiler, nem árulok el semmi részletet (nem is tudnék), csak mivel ez már egy szivárgásból származik (igaz vagy sem, az kérdéses, nem jártam utána), így inkább spoiler mögé dugom:

  Spoiler elrejtése

Az összképhez hozzátartozik, hogy mivel megvolt a közönség előtti tesztvetítés, lényegében már kiszivárgott a film sztorija. Ugyan én nem olvastam el (nem is fogom), de annyi már biztosnak látszik ezek szerint, hogy lesz egy komoly kapcsolat a Romolus és a Prometheus/Covenant között.

 

Köszi az infókat! Eddig is tuti volt a film megnézése részemről (mégiscsak egy új ALIEN) de ezek alapján már várom is! :)

Amúgy figyelmes lettem erre a cikkre: https://hu.ign.com/prometheus-2/94401/news/meglepo-vagy-sem-de-az-alien-romulus-elozeteset-latva-sorra-szolalnak-fel-a-covenant-es-a-prometheus
És a benne leírtakra, valamint a kommentekre. Nem csak mi néhányan vagyunk, akik szeretnék látni a Prometheus/Covenant vonal befejezését. Ennek kifejezetten örülök! 

Azt kérdezi... "Vannak ilyenek?" LOL! Vannak bizony!
image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.