Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De legalább csinálhatnának 1 új, trailert, mivel a most jövő részekből még csak 1 (mozgó)képkockát se láttunk.
Adom. De most már az olimpiára se lehet kenni ezt a szünetet, mert az hó végén befejeződik. Remélem valaki megszólal majd ez ügyben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a tologatások egyébként valszeg a szűken vett célcsoportot érik a legrosszabbul. Ha kiskoromban én nem kaptam volna meg a magam vasárnapi Kacsamesék adagját és közölték volna hogy majd három hét múlva lesz újabb rész asszem fejjel mentem volna a falnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a tologatások egyébként valszeg a szűken vett célcsoportot érik a legrosszabbul. Ha kiskoromban én nem kaptam volna meg a magam vasárnapi Kacsamesék adagját és közölték volna hogy majd három hét múlva lesz újabb rész asszem fejjel mentem volna a falnak.
Ez nagyon jó. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fúúú ezzel én is így voltam. Minden vasárnap néztem a Kacsameséket és közben tesómmal kajáltam...hétköznap pedig nem is tudom milyen gyermekkori fetisizmus miatt, de Babar az elefánt uralkodói család meséjét néztem. Imádtam azt a mesét és még a tanulást is hanyagoltam miatta annyira szerettem. Nehezen tudom megindokolni mit is szerettem rajta, de teljesen odáig voltam érte, főleg ha közben kakaós csigát ehettem.

 

Ha most lennék gyerek, valószínűleg mérgemben a falat csapdosnám az idióta szünetek miatt.

 

Pont a minap olvastam valahol, hogy a gyermeknek a rendszeresség a legfontosabb a korai életében, mert az adja meg számára a biztonságérzetet. Úgy látszik, ezt a CN fejesei nem tudják.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg 100 %-ra biztos vagyok benne, hogy a pénzről szól az egész.Valéamiért biztos így több a bevétel-A cégvezetőket csak egy mozgatja, a minnél több haszon.Ha látnak esélyt arra, hogy növeljék a bevételt akkor aszerint cselekednek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg 100 %-ra biztos vagyok benne, hogy a pénzről szól az egész.Valéamiért biztos így több a bevétel-A cégvezetőket csak egy mozgatja, a minnél több haszon.Ha látnak esélyt arra, hogy növeljék a bevételt akkor aszerint cselekednek.
Így csak kinyírják a sorozatot.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felettébb érdekes című epizód jön a Senate Murders után, március 26 -án. :peace:
Érdekes lesz a története.

Spoiler:

Azért nem egy szívderítő látvány ez a Trench, kíváncsi vagyok mozgásban megnyerőbb lesz-e. Állítólag nagyon képzett az admirális, sok Jedivel és űrhajóval végzett. Meg hát ő fogja irányítani a Dreadnaught-ot is :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Nem hiszem, hogy lesz, de jó lenne végre egy víz alatti csatákat tartalmazó részt is látni. Régóta álmodozom már róla. :D Kaminón jók az esélyek.

Az biz tényleg jó lenne. De ott van még ehhez Calamari is. Az érdekesebbnek tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CW rajzfilmben már volt a Mon Calamarin egy víz alatti ütközet, de remélem a TCW-sek ettől függetlenül megcsinálják majd. Ha esetleg így alakul, akkor bízom benne, hogy egy jóval látványosabb és jóval összetettebb történet keretében. :D

Spoiler:

Amúgy ez az admirális "érdekes" figura. Engem valamiért egy harcsára emlékeztet. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Érdekes, mert engem egy pókra, amiről mintázták a készítők is :D Amúgy az admirális nem magasabb rang, mint a tábornok? Mert akkor lehetne Grivi felettese :P Amúgy nekem nagyon tetszik a karakter, végre egy újabb szepi katonai vezető. Bár én már inkább Lok Durd visszatérését várom.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.