Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez az új rész valami csudajó volt, imádom a fejvadászokat...mégha ezek "rendes" fejvadászok is voltak. Még akarok CW-t, MÉG MÉG MÉG ennyi nem elég!
Ezek után még lesznek

Spoiler:

fejvadászos részek, visszatér Bane, Boba Fett, Aurra Sing és Bossk, szóval BH lesz még sok.

Közben pedig rájöttem, hogy milyen lesz a Zillo Beast, mert már láttam róla képet :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha elkezded a részeket HD-ban nézni, megérted, hogy a részletekben rejlik a dolgok szépsége és többé már nem vágysz az alap felbontásra.

Ezt én cáfolnám! A TCW-t, a Spartacust, a Stargate sorozatokat és még néhány másikat is néztem HD-ban, aztán csak leszoktam róla. Annyival nem nyújt több élményt, mint amennyi nyűg van velük. Majd ha lesz HD TV-m meg Blu-ray lejátszóm, akkor rászokom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé:Elhiszem mert én pl lassan átállok a Blue-Ray Rippre a rendes filmeknél.Tényleg nagyon jó.De a tcw-nél azért más.Felraknak egy release-t ami már nézhető és kolmilan csinál hozzá feliratot.Én nem várok nézem egyből nem várok a hd-re.Természetesen a végső megoldás a hd lesz.Ha lesz olyan tv-m éd lejátszóm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem várok nézem egyből nem várok a hd-re.
Eddig naggyából mire volt felirat, már volt HD is, csak mostanában a z angol release-k miatt gabalyodott meg ez. De pl. most már van HD is, szóval nem kell várni majd erre a változatra.

Meg amúgy is, csak hétvégén van így is nagyrészt időm megnézni, szóval mire addig jutok, hogy megnézzem már lett is HD belőle. Ha meg nincs ahhoz felirat akkor vagy megpróbálom időzíteni vagy várok rá türelmesen (pl. 15. rész) :clap2:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem szimplán csak gagyi a gépem a HD-hez, ezért (is) érem be a normál változattal. Egyébként az sem mindegy, hogy 150 vagy 500 MB-t foglal egy 20 perces epizód. Természetesen jobb a minősége, de részemről a normál verzió is tökéletesen élvezhetővé teszi az adott részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés:

Spoiler:

Kell valakinek az 1080p, feltöltsem? Vagy akinek kell az be tudja máshonnan szerezni, mert nem kis probléma nekem, míg felteszem, de ha valakinek kell szívesen, csak hát a 16-osra sem volt túl nagy igény (letöltési számokat nézve) ezért kérdem... (ebből a szempontból most nem tud érdekelni a többi rajongó vágya, itt a sagán kell-e valakinek?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze hogy nem mindegy milyen minőségben nézed. Egyszer kell rákapni a HDre igaz Oldie? ;)

Amúgy BEtonon már van már 720as verzió. Mi legyen Ody? :) Nézzük nem? :clap2:

Valahol a kettő között van az igazság, ahogy azt mondani szokták. Én is csak azóta nézzek hd-t mióta új számítógépem van. Egyedül a TCW-t, illetve a Spartacust nézzem hd felbontásban. Enélkül is élvezhetőek persze, de ha már a gépem bírja az új kor követelményeit akkor ki is használom :D;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth_Phobos: Nekem kell az 1080p HD és én letöltöttem az általad belinkelt 16-os részt is, csak nem írtam be, de akkor most megragadom az alkalmat és küldök egy nagy köszönömöt! KÖSZÖNÖM! :clap2:

 

Kérlek, legközelebb is linkeld be az 1080p-t vagy ha arra van lehetőséged, akkor töltsd fel valahova. Én a Megaupload-ot preferálom, de akárhova töltöd nekem (nekünk) az tökéletesen megfelel. (Nekem az is jó, ha adsz egy torrent linket, nem kell csak miattam feltölteni.)

 

Király vagy köszi!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zéé, torrent:

Spoiler:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy BEtonon már van már 720as verzió. Mi legyen Ody? ;) Nézzük nem? :)
Én még nem találkoztam 720 -as változattal, így nem is bírtam leszedni. :clap2: Felirattal fogom csak megnézni, de ettől Te még meg sasolhatod. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés:

Spoiler:

Kell valakinek az 1080p, feltöltsem? Vagy akinek kell az be tudja máshonnan szerezni, mert nem kis probléma nekem, míg felteszem, de ha valakinek kell szívesen, csak hát a 16-osra sem volt túl nagy igény (letöltési számokat nézve) ezért kérdem... (ebből a szempontból most nem tud érdekelni a többi rajongó vágya, itt a sagán kell-e valakinek?)
Nekem elég lenne a 720 -as is. Kicsit szaggat az 1080 alatt a gép, meg úgyis jön majd a díszdoboz ősszel. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Megnéztem én is a csíkot, azért ekkora szörnyre nem számítottam.

Amúgy Nabopolasszar, nem értem abból a kis részletből mire jöttél rá :D Leírod spoilerben? :D

 

 

 

Én is megnéztem, Te jó ég!!!! :o :o Ide nekem ezt a részt azonnal! Oldie maga alá fog csinálni ettől (meg én is). :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.