Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ami feltűnt:

 

 

- Dooku a Raxusra tart a napvitorlásával?

- Anakin a rabszolgás részben durvulni fog. Nagyon jó!

- Ugyanott az egyik klón is nagyon agresszív.

- Anakin mintha egy szenátusi őrre támadna

- 1:59 -nél Obi-Wan nem véletlen Dooku dolgozószobájában van?

- Éjnővérek vs. Grievous? :o Talán Dooku küldte Ventress után a tábornokot. El tudnám viselni, ha kettejük párbajában halna meg a csaj. :D

- Ahol feltűnik a Death Watch az is nagyon jó, bár az szerintem nem a bázisuk. Pre Vizsla visszatér. :yeah:

- Dooku a film után megint hosszabban fog vívni Anakinnal. :hmm:

- AWESOME! :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Obi tényleg azt mondja Ahsokának, hogy figyelje Anakint? :o

 

 

 

Én azt vettem ki, hogy valami hasonló dolog lesz, mint a Slaves of the Republic képregényben. Togrutákat gyűjtenek rabszolgáknak, Anakint és Ahsokát küldik nyomozni, de Obi tart tőle, hogy Anakin-t a gyerek kori nem épp kellemes emlékek miatt elragadja a dühe, és ezért figyelmeztette Ahsokát, hogy tartsa rajta a szemét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én azt vettem ki, hogy valami hasonló dolog lesz, mint a Slaves of the Republic képregényben. Togrutákat gyűjtenek rabszolgáknak, Anakint és Ahsokát küldik nyomozni, de Obi tart tőle, hogy Anakin-t a gyerek kori nem épp kellemes emlékek miatt elragadja a dühe, és ezért figyelmeztette Ahsokát, hogy tartsa rajta a szemét.

 

 

 

 

Ez szuperül hangzik! És Anakin persze nem bír magával. Ez ebből a pár képkockából is látható. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ez szuperül hangzik! És Anakin persze nem bír magával. Ez ebből a pár képkockából is látható. :)

 

 

Ja-ja, jól hangzik, de azért remélem, nem fogják úgy eltúlozni, mint a képregényben. Ott

egy togruta gyarmatbolygó 80 milliós összlakossága tűnt el egyik napról a másikra. Az azért egy kissé röhejes.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez komoly volt!

Pont egy hónap és kezdik. :D

Lehet, hogy ebben az évadban nem lesz idő politizálni?

Deathwatch és Ventress vs. Grievous lesz a csúcs!

Valami azt súgja, a politika most háttérbe szorul. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Csupa új faj, Cad Bane, togruta rabszolgák(megjegyzem, mindegyik aprólékosan kidolgozott), fejvadászok, rabszolgavadászok, eszeveszett jó DeathWatch falu, Ventress, úgy érzem hatalmasat fog ütni az évad.

 

Köszi NorbiLordi! :yeah:

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a videót!

 

Az előzetesek alapján ki merem jelenteni, hogy kegyetlen ütős évad elé nézünk. :D

 

 

Tetszik, hogy komolyabban is rágyúrnak az Anakin - Sötét oldal témára, ahogy fokozatosan tér le a helyes útról, egyre közelebb kerülve az Ep3-hoz. A víz alatti csatát továbbra is nagyon várom, de a Ventress - Grievous párbaj is érdekesnek tűnik (ha fogadnom kéne egyikükre bajban lennék :D ). A togruta rabszolgák is ígéretesek abból a szempontból, hogy egy felszabadító misszió nem csak Anakin számára lehet lelkileg nehéz, kíváncsi vagyok, Ahsoka mihez kezd a helyzettel. De lesz még Gallia - Grievous és Anakin - Dooku párbaj is. Visszatér a Death Watch, Opress, új világok, fajok kerülnek terítékre, úgyhogy AWESOME lesz. :yes:

 

 

Lehetne már szeptember, mert ez így nem állapot. :no:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazajön az ember a munkából és mi várja? A nagybetűs sw. Baromi jó ez a trailer.

 

 

Anakin dühe érdekel a legjobban. Már azon is elgondolkodtam mi van ha dühében megöli Ashokát, és mivel senki nem látja, eltitkolja?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A togruta rabszolgák is ígéretesek abból a szempontból, hogy egy felszabadító misszió nem csak Anakin számára lehet lelkileg nehéz, kíváncsi vagyok, Ahsoka mihez kezd a helyzettel.

 

 

 

 

Szerintem Ahsoka jobban fogja viselni. Anakin elmegy majd kicsit a sötét oldal fele, Ahsoka pedig szerintem örül majd hogy felszabadultak és megy minden tovább. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a videót!

 

Az előzetesek alapján ki merem jelenteni, hogy kegyetlen ütős évad elé nézünk. :D

 

 

Tetszik, hogy komolyabban is rágyúrnak az Anakin - Sötét oldal témára, ahogy fokozatosan tér le a helyes útról, egyre közelebb kerülve az Ep3-hoz. A víz alatti csatát továbbra is nagyon várom, de a Ventress - Grievous párbaj is érdekesnek tűnik (ha fogadnom kéne egyikükre bajban lennék :D ). A togruta rabszolgák is ígéretesek abból a szempontból, hogy egy felszabadító misszió nem csak Anakin számára lehet lelkileg nehéz, kíváncsi vagyok, Ahsoka mihez kezd a helyzettel. De lesz még Gallia - Grievous és Anakin - Dooku párbaj is. Visszatér a Death Watch, Opress, új világok, fajok kerülnek terítékre, úgyhogy AWESOME lesz. :yes:

 

 

Lehetne már szeptember, mert ez így nem állapot. :no:

 

Én mondjuk nem bántam volna, ha Anakin Sötét Oldalát hanyagolták volna még egy darabig, de az is igaz, hogy előbb-utóbb mindenképp rá kell térni, csak ne vigyék túlzásba.

Én Grievousre fogadnék, egyrészt, mert ő Obi-Wan trófeája, másrészt ideje lenne "badass" módra váltaniuk őt a készítőknek :rock:

Az első pillanatban nem is ismertem fel a togrutákat, annyira furák voltak a szarvaik :lol: viszont mikor megállítottam a videót, és jobban megnéztem, nagyon tetszenek, remekül ki vannak dolgozva.

 

Úgy bizony AWESOME csupa nagybetűvel! :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a videót!

 

Az előzetesek alapján ki merem jelenteni, hogy kegyetlen ütős évad elé nézünk. :D

 

 

Tetszik, hogy komolyabban is rágyúrnak az Anakin - Sötét oldal témára, ahogy fokozatosan tér le a helyes útról, egyre közelebb kerülve az Ep3-hoz. A víz alatti csatát továbbra is nagyon várom, de a Ventress - Grievous párbaj is érdekesnek tűnik (ha fogadnom kéne egyikükre bajban lennék :D ). A togruta rabszolgák is ígéretesek abból a szempontból, hogy egy felszabadító misszió nem csak Anakin számára lehet lelkileg nehéz, kíváncsi vagyok, Ahsoka mihez kezd a helyzettel. De lesz még Gallia - Grievous és Anakin - Dooku párbaj is. Visszatér a Death Watch, Opress, új világok, fajok kerülnek terítékre, úgyhogy AWESOME lesz. :yes:

 

 

Lehetne már szeptember, mert ez így nem állapot. :no:

 

 

 

Én csak azt nem értem, hogy miért Anakint küldik egy ilyen küldetésre?

 

 

 

 

Hazajön az ember a munkából és mi várja? A nagybetűs sw. Baromi jó ez a trailer.

 

 

Anakin dühe érdekel a legjobban. Már azon is elgondolkodtam mi van ha dühében megöli Ashokát, és mivel senki nem látja, eltitkolja?

 

 

Na ez nagyon morbid lenne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazajön az ember a munkából és mi várja? A nagybetűs sw. Baromi jó ez a trailer.

 

 

Anakin dühe érdekel a legjobban. Már azon is elgondolkodtam mi van ha dühében megöli Ashokát, és mivel senki nem látja, eltitkolja?

 

 

Ááá kétlem. Ez már túl RotS-es Anakin lenne. Nekem legalábbis nagyon nem tetszene. Az egyik dolog, amit imádok a TCW-ben, pont az, hogy Anakin-t nem úgy mutatja be, mint az Ep2-3, hanem forrófejű, de jószívű emberként. Persze időnként jelezni kell, hogy itt-ott bajok vannak a gondolkodásmódjával, de a két filmben annyira rágyúrtak erre, hogy Anakin inkább anti-hős, mint tragikus-anti-hős bennük. A TCW-vel kiegészülve már sokkal tragikusabb a bukása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazajön az ember a munkából és mi várja? A nagybetűs sw. Baromi jó ez a trailer.

 

 

Anakin dühe érdekel a legjobban. Már azon is elgondolkodtam mi van ha dühében megöli Ashokát, és mivel senki nem látja, eltitkolja?

 

 

Én nem tartom valószínűnek. Egy ilyen tett után nem az Ep3 első felében lévő Anakint kapnánk, ahol még viszonylag józanabb gondolkodású a későbbiekhez képest. Ahsoka megölése kb. olyan fajsúlyú dolog lenne, mint Obi-Wané. Másrészt hogy titkolná el? :) Az agresszió már eddig is megvolt benne, szerintem csak erre akarnak jobban rágyúrni a készítők, hogy bemutassák milyen irányba is tart Anakin.

 

 

 

Én mondjuk nem bántam volna, ha Anakin Sötét Oldalát hanyagolták volna még egy darabig, de az is igaz, hogy előbb-utóbb mindenképp rá kell térni, csak ne vigyék túlzásba.

Én Grievousre fogadnék, egyrészt, mert ő Obi-Wan trófeája, másrészt ideje lenne "badass" módra váltaniuk őt a készítőknek :rock:

Az első pillanatban nem is ismertem fel a togrutákat, annyira furák voltak a szarvaik :lol: viszont mikor megállítottam a videót, és jobban megnéztem, nagyon tetszenek, remekül ki vannak dolgozva.

 

Úgy bizony AWESOME csupa nagybetűvel! :D

 

 

Én azt sem tartom kizártnak (Even Piell után), hogy Grievous végez Galliával. Így kapnánk egy újabb drámai Jedi-halált és a tábornok úr tekintélye is megnőne. :D Én valamiért inkább Ventrissre fogadnék, elvégre neki mégis ott az Erő, ami nem egy elhanyagolható előny. :) Persze Grievous nem halhat meg, de sérült már meg máskor is elég csúnyán.

Nekem a togruta hímek nagyon furák, főleg Ahsoka és Shaak Ti után, de a kidolgozottság minden téren tényleg nagyon ott van. Hihetetlen ahogy fejlődik az animáció.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ááá kétlem. Ez már túl RotS-es Anakin lenne. Nekem legalábbis nagyon nem tetszene. Az egyik dolog, amit imádok a TCW-ben, pont az, hogy Anakin-t nem úgy mutatja be, mint az Ep2-3, hanem forrófejű, de jószívű emberként. Persze időnként jelezni kell, hogy itt-ott bajok vannak a gondolkodásmódjával, de a két filmben annyira rágyúrtak erre, hogy Anakin inkább anti-hős, mint tragikus-anti-hős bennük. A TCW-vel kiegészülve már sokkal tragikusabb a bukása.

Nem olvasom a spoilereket, viszont annyit így is hozzátennék, hogy Anakin bukása TCW nélkül is elég tragikus, mert abban a pár momentumban, amit egy nagyfilmben ebből érzékeltetni lehet, kiderült már korábban is, hogy a szívével nincs baj, sőt...

Azzal viszont egyetértek, hogy a TCW-ben mélyebben megismert Anakin összességében pozitívabb fényben tünteni fel a karaktert.

 

De valóban, ahogy közeledünk a végkifejlet felé, úgy jöhetnének egyre jobban a negatív események ebben a témában. De ahogy olvasom, ezzel nem lesz baj. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olvasom a spoilereket, viszont annyit így is hozzátennék, hogy Anakin bukása TCW nélkül is elég tragikus, mert abban a pár momentumban, amit egy nagyfilmben ebből érzékeltetni lehet, kiderült már korábban is, hogy a szívével nincs baj, sőt...

Azzal viszont egyetértek, hogy a TCW-ben mélyebben megismert Anakin összességében pozitívabb fényben tünteni fel a karaktert.

 

De valóban, ahogy közeledünk a végkifejlet felé, úgy jöhetnének egyre jobban a negatív események ebben a témában. De ahogy olvasom, ezzel nem lesz baj. :)

 

Engem az arroganciája és az ordító hatalomvágya zavart a filmekben. Nekem úgy lenne valóban tragikus a karaktere, ha csak és kizárólag Padmé megmentéséért lépett volna a Sötét Oldalra, és nem lett volna tele bosszúvággyal a vélt sérelmeiért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az arroganciája és az ordító hatalomvágya zavart a filmekben. Nekem úgy lenne valóban tragikus a karaktere, ha csak és kizárólag Padmé megmentéséért lépett volna a Sötét Oldalra, és nem lett volna tele bosszúvággyal a vélt sérelmeiért.

Nekem így pont jó, mert nem csak áldozat, hanem valahol egy hatalom éhes fickó is. Kell bele ez is, mert különben túl szerethető lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem így pont jó, mert nem csak áldozat, hanem valahol egy hatalom éhes fickó is. Kell bele ez is, mert különben túl szerethető lenne.

Naná, hogy kell, különben hogy a csodába hihetnénk el, hogy ebből a fickóból lett Darth Vader? :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.