Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bocsi nem szeretnék kukacoskodni, de arra a kérdésre, hogy megcsinálná-e a korábbi részek special edition-jét, pont azt mondta, h "Nem mondanék, nem-et".

(Ez azért nem hiszem, h spoiler)

 

Erre amúgy már én is gondoltam.

Épp hogy azt mondta, hogy nemet mondana. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi nem szeretnék kukacoskodni, de arra a kérdésre, hogy megcsinálná-e a korábbi részek special edition-jét, pont azt mondta, h "Nem mondanék, nem-et".

(Ez azért nem hiszem, h spoiler)

 

Erre amúgy már én is gondoltam.

Kösz a korrekciót, nem vettem annak. :)

Ahogy írtam, tuti vannak benne hibák, de a lényeg szerintem érthető. Főleg, ha hozzávesszük, hogy az angol tudásom a nulla felé konvergál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a korrekciót, nem vettem annak. :)

Ahogy írtam, tuti vannak benne hibák, de a lényeg szerintem érthető. Főleg, ha hozzávesszük, hogy az angol tudásom a nulla felé konvergál.

 

Persze, jól van lefordítva amúgy, sőt külön dicséretes, hogy meg csináltad. Csak ennél szóltam, mert egy szó és pont az ellenkezője lett a jelentése.

 

Nekem meg még nem túl régi a szakmai nyelvvizsga! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen mindenkinek!

 

Azért Dave bácsi lehetett volna kicsit konkrétabb Ahsoka sorsát illetően. Nyilván nem mondhat semmi konkrétat, de nálam az ilyen infó csak olaj a tűzre.

Nem tudom, nagy kihívás alatt mit értett... :hmm: Nagyon remélem, nem Lux-ot, mert falnak megyek (bár, ha nem lesz belőle semmi, akkor oké). De a sötét pillanata sem túl biztató, ennek ellenére megfogadom a tanácsát és összeszorítom az ujjaim. :clap2:

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg azt el tudnám képzelni, hogy Ahsokát úgy ikatatják ki, hogy megtudja ki valójában Sidious, ezért a Sötét Nagyúr kinyírja.

Ahsoka össze fog jönni Lux-al... már most szoktatom magam a gondolathoz.

Megölni nem meri Filoni, sok más alternatívát pedig nem látok. Ráadásul a sok Luxsoka fan örülhet majd, így marketing szempontból még jobban is jár David... sajnos ez van. A be nem következésére kb. annyi esélyt látok, mint arra,

hogy Maul halott marad.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka össze fog jönni Lux-al... már most szoktatom magam a gondolathoz.

Megölni nem meri Filoni, sok más alternatívát pedig nem látok. Ráadásul a sok Luxsoka fan örülhet majd, így marketing szempontból még jobban is jár David... sajnos ez van. A be nem következésére kb. annyi esélyt látok, mint arra,

hogy Maul halott marad.

 

Majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg azt el tudnám képzelni, hogy Ahsokát úgy ikatatják ki, hogy megtudja ki valójában Sidious, ezért a Sötét Nagyúr kinyírja.

Bár volt sok halál a sorozatban, azért a kvázi főszereplőt biztosan nem nyírják ki, CN-ön tuti nem. Biztosan pozitív kimenetele lesz a dolognak.

 

Én azt tudom elképzelni hogy megjátsszák a halálát mint Obinak, csak itt fordítva lesz, és csak Anakin fog tudni erről. A miértje persze még kérdéses.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár volt sok halál a sorozatban, azért a kvázi főszereplőt biztosan nem nyírják ki, CN-ön tuti nem. Biztosan pozitív kimenetele lesz a dolognak.

 

Én azt tudom elképzelni hogy megjátsszák a halálát mint Obinak, csak itt fordítva lesz, és csak Anakin fog tudni erről. A miértje persze még kérdéses.

Nem hiszem. Voltak már kemény részek a TCW-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt arról beszél. De majd Sky lefordítja. :)

Megvagyok, de azért ne szokjatok hozzá. :P

 

A hibák lehetőségét ezúttal is fenntartom, szóljatok, ha valami nem oké.

 

 

Amióta Darth Maul megjelent a kristálygömbben a Nightsisters-trilógia végén, a 3. évadban, a TCW fanok a fekete-vörös tetovált Sith-harcos visszatérésére várnak. Múlt héten ellátogattam a Skywalker Ranch-re, egy média bemutatóra, a Baljós árnyak 3D-t promótálni és láthattam néhány képet Darth Maul visszatéréséről a TCW CG-felügyelője, Joel Aron jóvoltából. "Nem tervezzük állandó karakterként visszahozni, csak egyszer-kétszer láthatjuk majd. Fontosabb szerepet fog kapni a sorozatban."

 

A Baljós árnyak jövőhéten kerül a mozikba. Aron megállapította, hogy fontos volt, hogy a TCW-ben látott Maul megegyezzen a filmben látottal, akit a tapasztalt harcművész, Ray Park játszott. "Nehéz volt, hogy Maul úgy nézzen ki, mint a Baljós árnyakban és hasonlítson az aktuális kinézete arra, ahogy megszokhattuk." Maul magányosan fog felbukkanni, ahogy Talzin gömbjében láthattuk. A karakter model teljesen újratervezett lesz. "Teljesen újra lett tervezve az alapoktól." - mondta Aron. A képeken látható volt még Savage Opress, aki elmondta, hogy száműzött testvére keresésére indul. Aron megerősítette, hogy a 3. évad végén látott rémhír igaznak bizonyul és Savage Opress rá fog találni testvérére, Darth Maulra!

 

Darth Maul tovább marad a történetben a szokásosnál, akárcsak a legtöbb híres/hírhedt karakter. Mennyi ideig? Aron elmondta: "Szeretnénk folytatni a történetét a 4. évad után is." Tehát megkapjuk az első cliffhangeres évadfinálénkat a TCW-ben? Aron nem részletezte, de a különbség jól látható lesz. Hogy élte túl Maul? Mi tartotta életben? "Alapvetően a Jedik iránt érzett gyűlölete... a bosszú reménye táplálta."

 

Ami a történeti szálat illeti: "Megpróbáljuk nem erőszakosra csinálni a show-t, de ha egy Darth Maul-hoz hasonló karaktert hozol be, minimális fizikai és lélektani erőszakra számítani kell. Okosan kell csinálni. Ezek az epizódok különösen jól lettek megírva."

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.