Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De hogy mit keres Kenobi oldalán? :hmm:

 

 

Még egy videó az új évadból:

Season 5 részlet 2.

 

Plusz akad némi infó is, de most fáradt vagyok fordítani. Remélem, így is érthető. :)

 

"The new first episode Season 5 will be titled “Revival”. It will debut in August on the big-screen at Celebration 6. A clip from the episode was shown at the panel, featuring Droids looking around and then Maul & Savage taking them out. Maul may get new legs.

 

-We’ll find out about how well Obi-Wan really knows Anakin & Padme.

 

-We will finally see Sidious in the flesh. Most of Ian Abercrombie’s work was done in Season 5 before he passed away.

 

-Matt Michnovetz, the writer of the Umbara arc in season 4, is also a key writer on Star Wars: 1313.

 

-Talk about several important characters this season, including Ahsoka, Anakin, Obi-Wan, Death Watch & Bo-Katan.

 

-Bo-Katan will do more in Season 5 than Boba Fett ever did, Filoni says. Daniel Logan stands up from the audience at that comment.

 

-Boba won’t be in Season 5.

 

-A preview clip from Mandalore is shown. Two guards go to greet a ship. A mysterious robed guy force-chokes them. Obi-Wan fighting Death Watch in crazy jetpack action.

 

-Tons of deaths this season.

 

-There will be ONE Republic Commando this season, and he will do a lot. More Republic Commando stuff in development.

 

-None of Riff Tamson’s species in Season 5, but they will be back.

 

-More of the Shock Troopers role.

 

-Ahsoka will have a difficult year on some ways.

 

-Tarkin’s appearance on the show represents something that’s coming."

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes videók, de főleg a Mandalore -os.

 

 

Úgy látszik teljesül csoli vágya, és Maulékkal kezdődik az évad. :) Mandalore -on meg kitört a polgárháború úgy tűnik. Ebből a két perces részletből ezernyi kérdés sugárzik. Csak pár. Miért van Obi Mandalore páncélban? Miért Bo-Katan mellett? Hova lett Vizsla? Mi késztette Sidioust, hogy a Mandalore menjen? Nem tán Maul? Egy Sidious vs. Maul meccs hatalmas lenne. :yes:

 

 

Ja és akkor ennyit az eddig kiszivárgott címekről....

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos, de...

 

 

Mandalore -hoz köze lesz Maul -nak. Szövetkezik Vizslával elvileg. Sidious szerinted miért ment oda? :D

 

 

Érdekes hogy maga intézkedik. Dooku-ban megrendült a bizalma? Vagy ez annyira fontos, hogy Dooku se elég hozzá? Utóbbi Maul jelenlétét feltételezi. Az egyébként szerintem óriási ötlet, hogy Sidious-t végre akció közben látjuk. Én azt is birnám, ha látnánk, hogy miként lesz Sidious-ból Palpatine: honnan adja le a hologrammos jelentéseit, hol tárolja a személyét eltakaró köpenyt. Mókás lenne ha a rész végén látnánk vissza slisszolni Coruscant-ra, ahol aztán fogadna valami delegáltakat, hogy elhümmögjenek arról, milyen szomorú ez a háború és hogy most már valamit tenni kéne a lezárására :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Érdekes hogy maga intézkedik. Dooku-ban megrendült a bizalma? Vagy ez annyira fontos, hogy Dooku se elég hozzá? Utóbbi Maul jelenlétét feltételezi. Az egyébként szerintem óriási ötlet, hogy Sidious-t végre akció közben látjuk. Én azt is birnám, ha látnánk, hogy miként lesz Sidious-ból Palpatine: honnan adja le a hologrammos jelentéseit, hol tárolja a személyét eltakaró köpenyt. Mókás lenne ha a rész végén látnánk vissza slisszolni Coruscant-ra, ahol aztán fogadna valami delegáltakat, hogy elhümmögjenek arról, milyen szomorú ez a háború és hogy most már valamit tenni kéne a lezárására :)

 

Én is pont ebben bízok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy szó: aztarézfánfütyülőrézangyalát!! Ezt nem tudom elhinni! Polgárháború Mandalore-on még egyszer :D Ráadásul Sidious jön megkeresni Mault :D Itt nagyobb látvány lesz mint bármikor. Palpi bizonyára azért nem Dookut küldi Maulra, mert nem is akarja hogy a kettő tudjon egymásról. Még egyelőre emésztem ezeket a jeleneteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Sidiousnak személyes a Maul ügy, nem csoda, ha maga intézkedik. (az Ep6 utalás egyébként jóra sikerült) Sidious valószínűleg nem tud róla, de Savage egymaga felvette a harcot Dookuval és Ventress-el, nem éppen sikertelenül. Nem nehéz belegondolni, mihez kezdene Maul támogatásával, egyedül az öreg ellen.

 

 

A címet nem értem, az Insiderben nem szoktak baromságokat írni. Így viszont borítékolható, hogy melyik szállal kezdődik az évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes videók, de főleg a Mandalore -os.

 

 

Úgy látszik teljesül csoli vágya, és Maulékkal kezdődik az évad. :) Mandalore -on meg kitört a polgárháború úgy tűnik. Ebből a két perces részletből ezernyi kérdés sugárzik. Csak pár. Miért van Obi Mandalore páncélban? Miért Bo-Katan mellett? Hova lett Vizsla? Mi késztette Sidioust, hogy a Mandalore menjen? Nem tán Maul? Egy Sidious vs. Maul meccs hatalmas lenne. :yes:

 

 

Ja és akkor ennyit az eddig kiszivárgott címekről....

 

Amelyik infókat korábban egy videó részleteiként írtál, az tényleg egy videó és még várható, vagy sima 5. évados infók?

Amúgy nem tisza nekem, bár más is írta, hogy mostmár biztos, hogy mivel kezdik az évadot. Miért is biztos ez? Persze, ahogy írtad örülnék..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy srác írta a TFN -en, a forrás ködös de biztos, hogy az SDCC -ről van. A címet Filoni mondta, tehát változtattak az eddigin. A Maul -os részletet is úgy adták le, hogy az évadnyitóból van.

 

 

Egyébként úgy tűnik, hogy Satine is meghal, és Maul kinyírja Vizslát. Ekkor válik ki Bo-Katan és néhány embere a Maul vezette Death Watch -ból. Gondolom Sidious ezt már nem nézheti tétlenül, ezért is ment oda, hogy "rendet" tegyen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy srác írta a TFN -en, a forrás ködös de biztos, hogy az SDCC -ről van. A címet Filoni mondta, tehát változtattak az eddigin. A Maul -os részletet is úgy adták le, hogy az évadnyitóból van.

 

 

Egyébként úgy tűnik, hogy Satine is meghal, és Maul kinyírja Vizslát. Ekkor válik ki Bo-Katan és néhány embere a Maul vezette Death Watch -ból. Gondolom Sidious ezt már nem nézheti tétlenül, ezért is ment oda, hogy "rendet" tegyen.

 

 

Én örülnék Satine halálának, Obi-Want viszont biztos nagyon le fogja sújtani.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelenik egy Maul -os könyv, ami az alapja lehet a kezdő sztorinak. Ráadásul aki regisztrál, annak bele is lehet olvasni. :)

 

51Sg4TUBg0L._SS500_.jpg

 

 

Azt is rebesgetik, hogy Sidious kinyírja Mault és Opresst is. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azt is rebesgetik, hogy Sidious kinyírja Mault és Opresst is. :D

 

 

Remélem nem csak rebesgetés marad :D Ha ezt megcsinálják, borítékolható, hogy az évad végi szavazásunknál ez a jelenet kapja a "legjobb párbaj" díjat :D

 

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább megvárom az epizódot. :) A kiadott trailerek megnézésére is csak nagy nehezen vettem rá magamat. :D

 

Én korántsem voltam annak híve, hogy Mault visszahozzák a halálból, és a 4. évad végén húztam is miatta a számat. Elnézve, hogy mi vár ránk az 5. évadban, már kezdek megbarátkozni a gondolattal, és ha valami hatalmasat fognak kihozni az egészből (már pedig úgy tűnik), még a végén visszaszívok mindent, amit korábban mondtam erről a Maul-dologról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.