Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Engem pedig már CSAK az 1080p Web-DL érdekel! :yeah: Egyébként fenn van piraton is, onnan szedem éppen.

 

Engem meg pont te szoktattál re erre amikor egyszer belinkelted ide még vagy két résszel ezelőtt :D Mostanában már én is csak ebben nézem, úgyhogy én még csak most fogom megnézni a részt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazából azt nem értem, hogy mi a francnak nem eleve úgy írták a Revival-t, hogy közvetlen a Revenge után játszódik max néhány nappal? Sokkal ütősebb lenne úgy kronológiailag is egyben az a három Maul-os rész, mint így szétszabdalva.

Más: olvastam néhány helyen, hogy a Young Jedi-arc eredetileg nem is lett volna része a szezonnak, hanem valami különkiadás lett volna. Erről tudtok valamit? Ha ez igaz, jelentheti ez azt, hogy 22 helyett 26 részes lesz az évad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazából azt nem értem, hogy mi a francnak nem eleve úgy írták a Revival-t, hogy közvetlen a Revenge után játszódik max néhány nappal? Sokkal ütősebb lenne úgy kronológiailag is egyben az a három Maul-os rész, mint így szétszabdalva.

Más: olvastam néhány helyen, hogy a Young Jedi-arc eredetileg nem is lett volna része a szezonnak, hanem valami különkiadás lett volna. Erről tudtok valamit? Ha ez igaz, jelentheti ez azt, hogy 22 helyett 26 részes lesz az évad?

 

Mivel egy (másfél) szezonnal járnak előrébb az alkotók, így szabadon variálhatják a részeket, játszhatnak a sorrendiséggel, de át is tolhatják azokat a következő évadba. Magyarul, több mint 22 rész van kész, így lehet miből válogatni, de attól még az éved 22 részes szerkezete nem változik. (sajnos)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is kár volt előrehozni.

 

Ó, ne érts félre, én azért örültem neki. Tudod, milyen türelmetlen vagyok! ;)

 

Nem értem mi a baj.

 

 

Hondo talizik Greviousssal. És?

 

 

 

És nyilvánvaló, hogy Hondo ezt túl fogja élni, hiába van fennt a "Who will Fall?" poszteren. Csupán ennyi.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A wookiesok szerint a 10. rész dec 1-én jön. Ha ezúttal nem tévednek, akkor az 10 rész szünet nélkül, amire még nem volt példa azthiszem.

Meg vagyok elégedve! :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A wookiesok szerint a 10. rész dec 1-én jön. Ha ezúttal nem tévednek, akkor az 10 rész szünet nélkül, amire még nem volt példa azthiszem.

Meg vagyok elégedve! :)

Megint a wukisok. :) Most egyébként nem tévednek, mert a CN is kidátumozta már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul december 8 -án lesz még egy rész, majd egy hónap szünet és január ötödikén jön az új rész, ami minden bizonnyal a Maul szál lesz. :)

 

"Secret Weapons" December 1, 2012

"A Sunny Day in the Void" December 8, 2012

"Missing in Action" January 5, 2013

"Eminence"

"Shades of Reason"

"The Lawless"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul december 8 -án lesz még egy rész, majd egy hónap szünet és január ötödikén jön az új rész, ami minden bizonnyal a Maul szál lesz. :)

 

"Secret Weapons" December 1, 2012

"A Sunny Day in the Void" December 8, 2012

"Missing in Action" January 5, 2013

"Eminence"

"Shades of Reason"

"The Lawless"

Elvileg az Eminence, Shades Of Reason és The Lawless tartoznak a Darth Maul szálba. Az első három szerintem az a droidos kis kaland lesz, amit láthattunk a trailerben, azzal a klón kommandóssal. (Megint félbehagynának egy szálat, mint tavaly? Nem szerencsés.) Gyors letudják ezeket az aranyosabb történetszálakat az évad elején, mert ami ezután jön... Huhúúú. A kulcsszó: Darth Maul. :D

 

Egyébként megnéztem a Bound For Rescue featurette-jét és meglepően tapasztaltam, hogy szinte varázsszóra megjelenik...

 

Pikk Mukmuk.

 

Csak kérnem kellett. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.