Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ahhoz képest, hogy az Ep3-ban sem lett mester....

Az EU-ban nem kell mesteri rangban lenni ahhoz, hogy padawanod legyen. Qui-Gon sem volt még az az első tanítványánál, Obi-Wan sem, mikor magához vette Anakint, Ki-Adi-Mundi sem, mikor bekerült a Tanácsba. És, mivel a Clone Wars egyenértékű lesz a filmekkel, most már nyugodtan kijelenthetjük, hogy Lucas szerint sem kell ez a rang a padawansághoz (aminek örülök, mert baromi durva volt számomra, hogy Obi-Wan padawanból azonnal mester fokozatba lépjen a Baljós árnyakban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve, hogy ha csak mesterek fogadhatnának padawant, igen lelassulna a padawanképzés körforgása... Nem hinném ugyanis, hogy túl sok mester lenne a Tanácson kívül...

 

A mesterek szerintem úgy képeznek padawant, mint Yoda - Dookut, de személyes mester bármelyik (jó előéletű) lovag lehet, mint Qui-Gonn Obi-wannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy az Ep3-ban sem lett mester....

A mester rang nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem lehet valakinek tanítványa. Lovagok is fogadhattak padawant, ami nekem logikusnak is tűnik, mivel azért sok a lovag is, aki egyébként nem mester, az utánpótlást meg nevelni kell, amit ugye évtizedes időben mérünk. Obi is rögtön kapott tanítványt a lovaggá válásakor :D

 

Na szóval ezt leírtátok előttem (így jár, aki nem olvas előre :D), de azért nem törlöm ki :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már kint is van a hírekben.

 

Csak az a kérdés, hogy ez a trailer valóban az a verzió-e, amit a lengyelek felraktak. Este nyolckor lesz a bemutató, amcsi idő szerint. Az nálunk hány óra?

 

Egyébként megerősítést nyert az is, hogy Samuel L. Jackson lesz a hangja Windunak!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép színkombinációja van. Örültem, mikor megláttam az új hírt. Csak a poszter alja ne lenne... :) Sztem túl nagy hangsúlyt kapott ez a padlómotivum, eddig SW-s posztereken nem is volt sztem így a föld rész kihangsúlyozva. Hülyén hat nálam, hogy míg elől akkora a motivum mint a talpuk, hátul meg már 8 klón is bele tudna állni. Az arányokra figyelhettek volna.

 

A két filmbeli kép meg kifejezetten elnyerte tetszésemet. Komoly kis animáció lesz ez!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép színkombinációja van. Örültem, mikor megláttam az új hírt. Csak a poszter alja ne lenne... :) Sztem túl nagy hangsúlyt kapott ez a padlómotivum, eddig SW-s posztereken nem is volt sztem így a föld rész kihangsúlyozva. Hülyén hat nálam, hogy míg elől akkora a motivum mint a talpuk, hátul meg már 8 klón is bele tudna állni. Az arányokra figyelhettek volna.

 

A két filmbeli kép meg kifejezetten elnyerte tetszésemet. Komoly kis animáció lesz ez!

Yodát valahogy bele kellett "erőszakolni" a képbe. Ő pedig elégé "padlónővésű. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Este nyolckor lesz a bemutató, amcsi idő szerint. Az nálunk hány óra?

Magyar időhöz képest a keleti part -6 óra, a nyugati pedig -9. Vagyis ami New Yorkban este 8, az nálunk hajnali 2, ugyanez Los Angelesben nálunk hajnali 5. Hogy ebből melyik az amcsi idő, azt nem tudom :)

 

A plakát viszont tényleg szuper jó!! Én nem bánom, hogy kicsit felnagyították a főszereplőket - így olyan cartoon-os :D És nagyon jók a színek is.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már kezdem megszokni ezt a kinézetet, sőt, Obi-Wan arca kifejezetten tetszik már.

 

De Asoka testtartásával nagyon nem vagyok kibékülve. Az eddigi mozgóképeken is nagyon furcsán darabosan mozog, ahhoz képest milyen vékony, de még egy poszteren is olyan görnyedt, hogy a birodalom báb Yodája fittebbnek néz ki 28 év után, ennél a karakternél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha az animáció minősége egyre jobbnak tűnne. Ez a két legújabb kép már kifejezetten jó. Ha ennél részletesebbre csinálnák akkor az már lehet, hogy rontana az összképen, mivel a figurák kinézete egyértelmüen karikirozott, ami furán festene egy Final Fantasy-s részletgazdagsággal kombinálva.

 

A poszter meg egyszerüen ütős :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.