Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szép hosszú lista kezd itt összejönni... :D Azért hagyjunk valamit az élőszereplős sorozatra is! :D

 

A női Jediket én is szívesen látnám, mint ahogy a Felkelők majdani vezetőit is. Mothma valószínűleg fog szerepelni a Szenátusról szóló részben, és Tarkin felbukkanására is számítok valamikor. Bel Iblis felbukkanásában nem vagyok biztos, de azért lehetséges. Xizorról viszont nem tudom, hogy hol tartott ezidőtájt a ranglétrán, így azt sem, hogy felbukkanhat-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy két Jedi biztos befigyel majd, vagy utalás rájuk. Elvégre nincsen Star Wars Jedik nélkül. Már a gondolat is sértés ránk nézve.

 

Na az élőszereplős sorozatban viszont tutibiztos hogy lesz Xizor meg Black Sun, hiszen az egész az alvilág, vagy inkább bűnvilág szemszögéből fogja vizsgálni a Birodalmat.

Magam részéről én most csak az animációs Clone Warsal foglalkozom és minden rajongói figyelmemet arra összpontosítom. Nagyon messze van még az élőszereplős sorozat, kitudja addig még mi minden fog történni Lucas háza tájékán.

 

Remélem, hogy Xizor már most fel fog tünni ha nem is az első évadban, de valamelyik folyamodványban igen.

 

Jó lenne ha látnánk:

 

Garm Bel Iblist, fiatal Hant, Zorbát Jabba apját, fiatal Landot, Tarkint, Thrawnt, Vima Dabodát (a Jedi öregasszony a Dark Empire képregényből) rengeteg EU szereplőt és helyszínt, a nagy Jedi könyvtárat az Ossuson, nogrikat, Kashyyykot bővebben, Csubakkát, Nar Shaddát mert az sokkal érdekesebb mint Coruscant.

Jó lenne még látni pár delta osztagost a Republic Commando játékból....esetleg pont őket. El tudnék képzelni velük egy külön epizódot. Ezer ötletem van....le se tudom írni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt azért ne felejtsük el, hogy amiben Lucas keze benne van abban annyira minimális az EU-ból való merítés, hogy csak na. Kész csoda, hogy Ventress itt van. Xixor nagyon érdekes karakter, de nem zárom azt se ki, hogy a Fekete Nap élére ( már ha így fogják hívni a szervezetet) teljesen más karaktert fognak kitalálni.

Az élőszereplős sorozatról meg nem is beszélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Lucas is elmondta, hogy nincs otthon az EU témában ezért választotta Dave Fionit a rendezői székbe, akinek a tudása univerzális és kiterjed az egész EUra.

Persze nem tudhatom előre, hogy ez mennyiben jelenti azt, hogy az EU művekből fognak felhasználni karaktereket vagy helyszíneket, de gyanítom hogy nem mellékes Lucas ezzel kapcsolatos megnyilatkozása.

Szerintem egy nagy rakás EU szereplő lesz a sorozatban...és én ezt nem csak gondolom, hanem remélem is.

 

A sorozat eddigi részei, beleértve a mozifilmet is, azt mutatja, hogy mernek kitalált fimen kívüli szereplőkkel is mahinálni, és a tradícionális karaktereken kívül engedik is őket, hogy nagyobb teret nyerjenek a történetben. Ziro a legjobb példa erre, vagy Rotta. Remélem ez a trend végig fogja kísérni a sorozatot. Sajnos ez a meglévő pár epizód még nagyon kevés ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonjunk le, ha majd lemegy az első 22 rész, már tágabb értelemben fogjuk látni a koncepciót EU tekintetében.

 

Persze Lucasra jellemző, hogy inkább maga talál ki új karaktereket semmint az EUból merít, de azért erre is akad példa. Coruscant neve pölö Timothy Zahn találmánya, vagy Kashyyyk. DE a Jedi tanácsot is Zahn találta ki, mert a Birodalom örököseiben hallunk róla először, amikor Luke a levéltárban kutat Jorus C'both után. Persze van aki nálam jobban ismeri az EUt (Dzséjt mester talán naprakészebb) és több példát is fel tud hozni Lucas és az EU kapcsolatáról.

 

Lucasra inkább az a jellemző, hogy a valós élet elemeivel operál, azokat próbálja átalakítani, átmenteni az üropera keretei közé.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Quinlan Vos, Aayla Secura, Coruscant, Kashyyyk, Outraider, Tsui Choi, most így hirtelen ezek ugrottak be, amik az EU-ból jöttek. Bár szerintem sem fognak azért annyira nyüzsögni az EU karakterek, de azért pár felbukkanására számítok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, hogy azt mondja az interjúnál, hogy Filoni tud utalni az EU-ra, de ebből nekem inkább az sejlik ki hogy bele tud tenni olyan apróságokat/ötleteket az egyes részekbe, amik utalnak bizonyos EU-s dolgokra, de maguk az egyes epizódok alapvetően nem igen fognak az EU-ra támaszkodni. Filoni ugyanis rendező és nem forgatókönyviró. És ugy tünik, hogy azok akik a scriptekért felelnek, nem annyira törik magukat, hogy mindenféle EU-s dolgokra hivatkozzanak. Engem mondjuk nem zavarna, de a sorozat egyenlőre úgy tünik, inkább a saját útján jár, s az EU-ra maximum csak kikacsint.

 

Kashyyyk pedig Lucas találmány és a Zahn mű elött már felbukkant egy bizonyos TV-filmben :D

 

981224.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, hogy azt mondja az interjúnál, hogy Filoni tud utalni az EU-ra, de ebből nekem inkább az sejlik ki hogy bele tud tenni olyan apróságokat/ötleteket az egyes részekbe, amik utalnak bizonyos EU-s dolgokra, de maguk az egyes epizódok alapvetően nem igen fognak az EU-ra támaszkodni. Filoni ugyanis rendező és nem forgatókönyviró. És ugy tünik, hogy azok akik a scriptekért felelnek, nem annyira törik magukat, hogy mindenféle EU-s dolgokra hivatkozzanak. Engem mondjuk nem zavarna, de a sorozat egyenlőre úgy tünik, inkább a saját útján jár, s az EU-ra maximum csak kikacsint.

Azért Ventress kicsit több, mint kikacsintás, de eddig tényleg nem tűnik úgy, mint ami túlságosan belemerül az EU-ba, vagyis nem fognak több teret engedni, mint a filmekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat eddigi részei, beleértve a mozifilmet is, azt mutatja, hogy mernek kitalált fimen kívüli szereplőkkel is mahinálni, és a tradícionális karaktereken kívül engedik is őket, hogy nagyobb teret nyerjenek a történetben. Ziro a legjobb példa erre, vagy Rotta.

Szerintem Ahsoka a legjobb példa, aki új karakterként a legnagyobb szerepet kapta.

 

Holnap végre új CW epizód. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt, de nekem kicsit jobban tetszett az előző. Tényleg csak egy kicsit. :D

Ezek a részek úgy érzem még ütni fognak, de a JarJar-ost vhogy nem várom. Az lesz a mélypont. :D

 

Spoiler:

Szerintem jar jar Jedit fog játszani, hogy kimentse Padmét. :D Én rohadtul várom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.