Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem agyatlan gyakást, mert akkor a 5. rész lenne a kedvencem. Egy bizonyos hangulatot várok el, amit eddig csak a legelső rész (1. évados) meg a már fent nevezett 2 adott nekem :P
Fura. Az Ambush hangulata olyan távol áll a Geonosisi szál bármelyik részétől, mint Makó Jeruzsálemtől. Nem látom a logikát, de ez legyen az én gondom. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, valahol te is ám érdekesen állsz hozzá, főleg más véleményéhez. Szerinted csak úgy lehet vélemény alkotni, hogy vannak a gyakás, meg a csöndesebb részek? :P Szerintem ezeken belül is lehet a hangulatukra hivatkozni. Sőt, az egész SW-nek a hangulata az ami főleg megfogja az embert, nem pedig az, hogy most Rambo módjára ölik egymást a szereplők, vagy éppen pörköltreceptet diktálnak egymásnak :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, valahol te is ám érdekesen állsz hozzá, főleg más véleményéhez.
Akár csak Te most az enyémhez. :P

 

Szerinted csak úgy lehet vélemény alkotni, hogy vannak a gyakás, meg a csöndesebb részek? :P
Én csak meg akarom érteni a dolgot ebben az esetben, hisz azt kérdeztem, hogy miért nem fér bele pl. egy Deserter a tetszési indexbe akkor, amikor egy Ambush meg igen. A másik ízlését úgy ismerheted meg ha leírja a dolgokat. :P Aztán az vagy tetszik vagy nem, de ez már egyéni szoc. prob., amit esetleg lehet vitatni. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak én már nem először veszem azt észre, hogy amikor valakinek nem ugyanaz az epizód kicsengése mint nálad és ír valamit ami ugyan kissé lehet, hogy itt-ott hézagos a magyarázatoktól, akkor előszeretettel használod ezt a kifejezést:

"Ki mit vár a sorozattól ugye. Látom Te csak agyatlan gyakást" , illetve ennek különböző változatait :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak én már nem először veszem azt észre, hogy amikor valakinek nem ugyanaz az epizód kicsengése mint nálad és ír valamit ami ugyan kissé lehet, hogy itt-ott hézagos a magyarázatoktól, akkor előszeretettel használod ezt a kifejezést:

"Ki mit vár a sorozattól ugye. Látom Te csak agyatlan gyakást" , illetve ennek különböző változatait :P

Biztos volt már ilyen, nem tagadom. De Phobos kinyilatkoztatásai azért nekem már kicsit soknak bizonyultak alább. Kezd átfordulni egy olyan tónusba ami lehet, hogy nem igazán szerencsés. Ezért szóltam rá avatar ügyben is. :P De ha nem zavar mást, akkor nekem mindegy, én csak jót akarok. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudjuk, hogy Phobos nem rajong a sorozatért, szóval még így is, hogy van olyan rész, ami nagyon bejön neki :P És valahogy sose zavarnak a megnyilatkozásai :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm...érdekes.

Remélem nem arról fog szólni az egész rész, hogy Ahsoka rohangál, meg ugrál a fénykardja után. Nem hiszem hogy egy Jedinek az elveszett kardja a legfontosabb egy háború közepén. De Lucas tudja...:P

Nem néztem meg a lenti bejátszást/előzetest, de nem hiszem, hogy csak ennyi lenne a történet. És még jó, hogy nem tudunk róla többet, mint amit a cím sugall. Oda lenne az izgalom. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár hír a sorozatról. Amint tudjátok, a jövő héten lesz a Mandalore szál első része, amiről közben kiderült, hogy trilógia, így a fennmaradó két részt egyben láthatjuk majd Február 5-én este. Három hétvége alatt lemegy négy rész, ami kellemes, de most a jön a fekete leves. Ezek után csak március 5-én lesz új rész.... Vajon mikor lesz vége az évadnak? Júniusban? Tavaly összesen volt 4 hét szünet az egész évad alatt. Idén már csak eddig 11 hétnél járunk (vagyis fogunk járni). Bár most több a dupla rész is, de nem tudom ez mennyire jó stratégia.

 

Közben felkerült a Lightasber Lost bemutató előtti szokásos teljes guide -ja is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hasbro szerint áprilisig lesz vége a TCW-nek és mint írtam, ha minden héten leadnak egy részt, akkor is fent maradhat 3 hét. Ha 2 részt adnak le egyszerre, akkor több szünet is lehet benne.

A Hasbro tervezése pedig holt biztos, attól nem térhetnek el. Emlékezzetek, tőlük tudtuk meg tavaly is, hogy novemberben jelenik meg az 1. évad DVD-n :laugh:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hasbro szerint áprilisig lesz vége a TCW-nek és mint írtam, ha minden héten leadnak egy részt, akkor is fent maradhat 3 hét. Ha 2 részt adnak le egyszerre, akkor több szünet is lehet benne.

A Hasbro tervezése pedig holt biztos, attól nem térhetnek el. Emlékezzetek, tőlük tudtuk meg tavaly is, hogy novemberben jelenik meg az 1. évad DVD-n :P

Szeressük a Házbrót. :D A TCW múvi ívent is tőlük származik megint, reméljük tényleg valami különleges dolog lesz, és legalább két órás (szegény kolmilan). :laugh:

 

 

Mondtam már, hogy imádom ezeket a duplarészeket?
Még nem, de mindenki sejtette, hogy csak ezeket várod. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi az oka ezeknek az idióta szüneteknek?

 

Valaki világosítson fel, mert egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy akkor most szándékosan le akarják rombolni a nézettséget, vagy mi van?

Ez nem normális, sőt had menjek tovább...idióta programtervezés, minden logikát nélkülöző. És engem nagyon zavarnak a dupla részek utána meg 3 héten keresztül semmi anomáliák.

 

Valami nagyon rosszul kezd változni az amerikai programtervezésben, mert sorra vágják haza a sorozatokat. Ugye Stargate Universe például.

 

Ha valakinek van érdemi infója, ossza meg velünk.

 

Nagyon nem okos dolog egy sorozatot, ami heti bontásra lett tervezve, össze vissza adni, mert kizökkenti az embereket a ritmusból és a végén otthagyják a sorozatot.

Ez borzalmasan reális veszély és bizony sok sorozatnak okozta már a halálát. Az is tragédia, ha egy héten belül a napokat változtatják, vagy ha más időszakban sugározzák, de hogy 2-3 hetes ostoba, értelmetlen, teljesen logikátlan szüneteket raknak bel az felettébb felháborító.

 

ÉS az sem tetszik, hogy a Lucasfilm ezt hagyja...sőt engem ez idegesít a legjobban, hogyan bolinthatnak rá erre?????

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szünetet időzíthették volna egy héttel későbbre... Pont az általam várt legjobb történetszál kellős közepébe? Egyszerűen szánalmas, amit a CN művel...

 

Én már inkább döbbenetesnek.Nagy ívben tojnak ezek a rajongókra.

 

Zééével teljesen egyetértek.Pár fejes b*rom tönkreteszi milliók szórakozását.Kiváncsi lenné ha egy shotival beállítanék a központba és megkérdezném hogy ugyam miért, akkor mit válaszolnának?Én Lucas helyében már rég elvittem volna innena sorozatot.Valószinü hogy üzleti érdekből tönkre akarják tenni a tcw-t.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miféle üzleti érdek kívánna meg olyat, hogy tönkremenjen az, amibe befektetsz? Ebben a kijelentésben sincs túl sok logika.

Lucas sem viheti csak úgy el, valószínűleg szerződés köti a CN-hez.

Az meg, hogy vannak ezek a szünetek, lehet, hogy csak nekünk furcsa. Lehet arrafelé kézenfekvő magyarázat van rá. Mit t'om én, dumál az elnök, más műsor van porondon, vagy ilyesmi. Tényleg, az amcsi rajongók hőbörögnek emiatt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi az oka ezeknek az idióta szüneteknek?

 

Valaki világosítson fel, mert egyszerűen képtelen vagyok megérteni,

Senki se érti! Ebben az a baj, hogy indok sincs rá. Azért egy hónapra leállni elég durva egy olyan sorozatnál, ami népszerű, jók kritikákat kap és a nézettsége is megfelelő. Csak arra tudok gondolni, hogy dupla részek lesznek túlsúlyban később és ezért kell a szünet.

 

Lucas sem viheti csak úgy el, valószínűleg szerződés köti a CN-hez.
Lucas a Warner -el szerződött, de akár maradt volna a Fox -nál...

 

Az meg, hogy vannak ezek a szünetek, lehet, hogy csak nekünk furcsa. Lehet arrafelé kézenfekvő magyarázat van rá. Mit t'om én, dumál az elnök, más műsor van porondon, vagy ilyesmi. Tényleg, az amcsi rajongók hőbörögnek emiatt?
Hajajj dehogynem. Külön topikokat nyitnak a leállásoknak és ott háborognak, nem értik ők sem. Magyarázatra vár mindenki. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nézettség:

 

1. Holocron Heist = 2.58 million individual viewers

2. Cargo of Doom = 2.58 million

3. Children of the Force = 2.12 million

4. Senate Spy = 1.94 million

5. Landing at Point Rain = 2.07 million

6. Weapons Factory = 1.88 million

7. Legacy of Terror = 1.83 million

8. Brain Invaders = 1.97 million

9. Grievous Intrigue = 2.16 million

10. The Deserter = 2.16 million

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.