Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mi az hogy új státuszba lép a sorozat a 4. évadtól? Maradjon meg a jelenlegi látvány...nekem nem hiányzik a full realisztikus CGI. Annak örülök, ha a sorozat látványban fejlődik, de a jellemző éles ívek és a stílus maradjon változatlan.
Jaj istenkém nem erről van szó, hanem a módozaton. :) Ne parázz már azonnal. Új, páncél nélküli Obi modell, Ahsoka kicsit idősebben, stb. Nem a sorozat stílusa változik hanem a szereplő kinézete. Ha változik...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmes Obi más mint a TCW-s alteregó. A TCW-s karakter összefort a páncéllal. Obi a filmekben sokkal inkább egy bölcs szerzetes, mint a TCW álltal megjelenített klasszikus értelembe vett lovag. Egy lovagon pedig legyen páncél, ez a minimum. A TCW a Jediket kevésbé szerzetesként, mint harcos lovagként ábrázolja, így érthető a páncél használata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a filmben is eléggé harcias lovag formát ölt, pláne, mikor kivont karddal lovagol Bogán. :) A Jedik amúgy sem páncélos lovagok, őket az Erő vértezi fel, nem holmi kevlár. Szépen, szabaduljanak csak meg tőle és kezdjenek az ep3-as önmaguk felé vándorolni. Eleve ez lenne az egyik lényege a TCW-nek, hogy az ep2 és 3 közötti időszakot nagyjából hitelesen adja vissza, akkor pedig nem szabad két különféle Anakinról és két különféle Obi-Wanról beszélnünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy elnézem akkor ez egy amolyan "kiegészítő" évad lesz. :)
Végül is már az évad "alcíme" is ezt sugallja: Secrets Revealed. :) Szerintem jó ötlet, ha segít megválaszolni legalább részben az előző két évad megválaszolatlanul maradt kérdéseit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki tud a 3. évad részeihez nem torrentes linket, kérem, hogy pm-ben jelezze :)
Megy a PM. :)

 

 

Végül is már az évad "alcíme" is ezt sugallja: Secrets Revealed. :) Szerintem jó ötlet, ha segít megválaszolni legalább részben az előző két évad megválaszolatlanul maradt kérdéseit.
Nem csak ilyen titkokra gondoltak, hanem az SW univerzum kérdéseire is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filloni azt mondta, hogy a Delta Squad csak egy apró jelenetben fog szerepelni a 3. évadban, lehet, hogy éppen ennyi ami itt is látható. Megjegyzem a modelljük nagyon komoly, ebből nyilván az következik, hogy a 4. évadban lesz komolyabb szerepük.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok Durd! Jó volt az új epizód?

Nekem nagyon bejött, talán a Senate Spy-hoz tudnám hasonlítani, csak egy kicsit több benne az akció :) . Na de most fordítok tovább, mielőtt még a jónép fellázad.

Spoiler:

A következő rész amúgy a Papanoidás lesz, lesz benne megint Ahsoka, és... GREEDO! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon bejött, talán a Senate Spy-hoz tudnám hasonlítani, csak egy kicsit több benne az akció :) . Na de most fordítok tovább, mielőtt még a jónép fellázad.

 

A következő rész amúgy a Papanoidás lesz, lesz benne megint Ahsoka, és... GREEDO! :)

A Senaty Spy -hoz? Egyik nagy kedvencem, szóval jöhet. :) Jó munkát a fordításhoz. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik leggyengébb epizód szerintem a SS. Belenéztem a mostaniba, és hát kíváncsi leszek.
Én kedvelem a politikát a TCW -ben. Az SS mellesleg remek felvezetése a Geonosisi szálnak. Jövőhéten egyébként dupla rész lesz megint!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kedvelem a politikát a TCW -ben. Az SS mellesleg remek felvezetése a Geonosisi szálnak. Jövőhéten egyébként dupla rész lesz megint!

Nekem sincs bajom a politikával, sőt azok a részek gyakran jobban tetszenek, mint amiben csak lövöldözés van. Ettől függetlenül azt a részt mindig kihagyom. És ha ebben a részben Organa meg JJ...akkor azért annyira nem várom, de persze remélem tévedek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.