Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az EP3-as dologgal kapcsolatban igazad van, tényleg kissé hitelét veszti a dolog.

 

 

Elvileg látomásban fog megjelenni, ami véleményem szerint nem teljesen ugyanaz mint az EP3-as dolog :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Használjátok a spoiler gombot!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz, egyelőre idézés nélkül is elég ennyi :D Mára túl sok volt az izgalmakból (a valódi világban is... ez egy minden téren elsz*rt nap volt nekem :().

Kár, pedig annyira frappáns és ide illő. :D

 

OFF

Remélem holnap egy szebb napra ébredsz. :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most inkább nem írom le, mint gondolok a hírben szereplő illető TCW-beli szerepléséről, mert csúnya lenne. A kolosszális marhaság kifejezés talán még elmegy :) Sorry, de valóban ezt gondolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most inkább nem írom le, mint gondolok a hírben szereplő illető TCW-beli szerepléséről, mert csúnya lenne. A kolosszális marhaság kifejezés talán még elmegy :) Sorry, de valóban ezt gondolom.

Előbb tájékozódhatnál mielőtt kolosszális marhaságokat írsz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kedvenc Jedim újra a színen? Bravó. Ugyanakkor az első gondolatom nekem is az EP 3 volt. Mert így akkor érdekes Obi-Wan hitetlenkedő kérdése.

Egy viszont tuti. A Mortis-trilógia lesz nálam a legjobb eseménysorozat. Amiről szól és amit megmagyaráz arra nagyon rég kiváncsi vagyok. Hihetetlen mennyire kibővíti a TCW ,a filmek által nem nagyon, vagy semmenyire megmagyarázott történéseket.

 

Anakin vívódik a sötét oldal és a világos közt. Valami fenomenális. Ahogy Ody írta szerintem ez lesz Anakin dagobah-i barlangja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie

 

Itt nem Qui-Gon, mint Yodával való beszélgetős emberke fog visszatérni, hanem, mint egy látomás, amit rendszerint a Sötét Oldal közeledése okoz az emberek számára. Tévképzet, hasonló Luke Dagobah-i Vader látomásához.

Leginkább a Kotor 2 játékban tapasztalható koribbani barlanghoz tudnám ezt hasonlítani, nem tudom, játszottál-e vele.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon-nagyon várós. Rég éreztem már ilyet tán az ep 3 elött, hogy na nem sokára megtudom hogyan lesz Anakinból Vader. itt is hasonló kaliberü információhalmazt várok.

Engem is telejsen felpörgetett. :) De ez a misztikus vonal, főleg ami Anakin és a prófécia körül összpontosul, az nagyon várós! Jól írod, hogy hatalmas lyukakat tömködhet be ha jól csinálják meg.

 

Phobos! Teljesen így gondolom én is!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is telejsen felpörgetett. :) De ez a misztikus vonal, főleg ami Anakin és a prófécia körül összpontosul, az nagyon várós! Jól írod, hogy hatalmas lyukakat tömködhet be ha jól csinálják meg.

 

Phobos! Teljesen így gondolom én is!

 

Engem is a profécia körüli rejtély(talán) megmagyarázása érdekel leginkább. Van egy olyan érzésem hogy erre Obi-Wan mestere fog választ adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is a profécia körüli rejtély(talán) megmagyarázása érdekel leginkább. Van egy olyan érzésem hogy erre Obi-Wan mestere fog választ adni.

Még jó, hogy ez a rész a jövőhéten lesz. :D Bár a holnapi se lesz kutya!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie

 

Itt nem Qui-Gon, mint Yodával való beszélgetős emberke fog visszatérni, hanem, mint egy látomás, amit rendszerint a Sötét Oldal közeledése okoz az emberek számára. Tévképzet, hasonló Luke Dagobah-i Vader látomásához.

Leginkább a Kotor 2 játékban tapasztalható koribbani barlanghoz tudnám ezt hasonlítani, nem tudom, játszottál-e vele.

 

Meglátjuk.

Nem, nem játszottam vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem találok szavakat. Az SW:CW tényleg a csúcsra lett járatva és könnyedén lerugdosta a korábbi trónbitorlót a scifik trónjáról. :rock: Liam Neesontól pedig tökéletes PR fogás ez a kis házi feladat. Bravó. :peace:

 

Ez a világ egyébként az a holografikus lesz, amit az évad második felét bemutató trailerben láttunk? Mert úgy nem csodálkozok, ha a szellemek láthatóvá válnak. :D

Szerkesztve: - Platschu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Elvileg látomásban fog megjelenni, ami véleményem szerint nem teljesen ugyanaz mint az EP3-as dolog :)

 

 

Nem, de ha a látomásban valóban Qui-Gon szerepel, ugyanúgy értelmét veszti Obi-Wan Ep3-as csodálkozása, mintha szellem lenne. Hiszen így is, úgyis visszatérne az Erő honából. Az egyedüli jó magyarázat az lenne erre, ha valójában nem Qui-Gonnal beszélne Obi-Wan a látomásban. A Mortis-on nem lenne túl meglepő az ilyesféle trükk. Ha Ahsokát átállítják a sötét oldalra, hogy Anakinnal is ezt tegyék, egy Qui-Gon bőrébe bújtatott valaki már igazán semmiség. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt szólom Qui-Gonn feltűnéséhez, hogy örülnék, ha az ilyen információkat az aktuális epizódból, és nem a hírekből kéne megtudnom...

 

A spoileres híreknek legalább a mindenki által látható címét konszolidáljuk már egy jó nagy spoiler jellel utána...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt szólom Qui-Gonn feltűnéséhez, hogy örülnék, ha az ilyen információkat az aktuális epizódból, és nem a hírekből kéne megtudnom...

 

A spoileres híreknek legalább a mindenki által látható címét konszolidáljuk már egy jó nagy spoiler jellel utána...

 

Annyit szólnék Eszter kollegina védelmében, hogy maga az sw.com is nagy betűkkel írta ki, és más oldalak se rejtették spoiler gomb mögé a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit szólnék Eszter kollegina védelmében, hogy maga az sw.com is nagy betűkkel írta ki, és más oldalak se rejtették spoiler gomb mögé a dolgot.

Attól még ez Spoiler. Ilyenkor jó lenne, ha az elején a címben jelezné :) Pl: SPOILER: Qui-Gon a TCW-ben
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála istennek, ha tegnap nem is, hála a sorozatjunkie-nak, ma biztos megtudtam volna, hogy XY visszatér :D És már azt is tudom, ki a hangja (amiért teszem hozzá hűdenagyonnagy pacsi jár a készítőknek!!!!!!!!). Vajon hogy nem fogok minden részletről informálódni jövő hétig? Jövő héten lesz, ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála istennek, ha tegnap nem is, hála a sorozatjunkie-nak, ma biztos megtudtam volna, hogy XY visszatér :D És már azt is tudom, ki a hangja (amiért teszem hozzá hűdenagyonnagy pacsi jár a készítőknek!!!!!!!!). Vajon hogy nem fogok minden részletről informálódni jövő hétig? Jövő héten lesz, ugye?

Igen, a jövőhéten lesz. :) Egy ekkora hírbe nehéz nem belebotlani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is köszönet a linkekért Phobos! Másodszor nagyon pörög a TCW! Kint az új episode guide? :o A filmes érában éreztem ekkora izgalmakat. Ráadásul az általam mértékadónak tartott IGN a Witches of the Mist kritikájában a sorozat eddigi legmagasabb pontszámát adta (9.5)! Remélem tényleg olyan jó mint aminek kinéz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.