Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tudja esetleg valaki, hogy angoloknál leadott TCW részeket honnan lehet leszedni? Konkrétan a Citadel trilógia kellene.

Bocs, előbb linkeltem, mint megnéztem volna őket, mert már nem élnek a linkek :(

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek elvileg már jók:

 

 

 

Ha meg más részek is kellenek, akkor google-ba írd be:

 

Star.Wars.The.Clone.Wars.2008.S03E20.OAR.720p.HDTV.x264-BiA

Értelemszerűen a 20-as helyére az aktuális rész száma kerül. Érdemes még a filesonic, filefactory vagy más ilyen oldalakat is beleírni a végére.

 

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már mindjárt jobb kedvcsináló előzetes. :yeah:

2 nap alatt 2 trailer. Hozzá tudnék szokni. :D

 

A víz alatti szálban benne lesz Fisto is, ráadásul ugyanabban a szerkóban és ugyanazzal a járművel, mint a CW-ben. A calamari-quarren összetűzés is egyezik. Ráadásul Ahsoka is szerepet kap benne. Valamiért már most úgy érzem, hogy ez a történeti szál baromira be fog jönni. :D

A besalisk Jedi sem semmi kapásból két duplaélű karddal. A Galia-Grievous párbaj is jónak ígérkezik, a végkimenetelt illetően én is arra tippelek, hogy a csaj haláléval ér véget. Az Ep3-ban nem szerepel, ráadásul az EU-szerint is Grievous ölte meg... a körülmények passzolnak. Piell után láthattuk, hogy meg merik lépni. Az Opress-Maul szálat nem meglepő, hogy tartogatják, jelenleg talán ez a legjobban várt sztori, így jó, hogy nem lövik el túl gyorsan.

 

 

A 8 évados infóval szerintem csak ugratott minket Filoni. Mindig is úgy volt, hogy kb. 100 rész lesz, ami 22 részekre bontva kb. 5 évad. Ráadásul már érezhetően közel a háború vége (a 4. évados előzetesekből is ez szűrhető le), így kétlem, hogy ezt még lehetne eddig húzni. Szépen két részre lehet bontani a sorozatot a karaktermodellek kapcsán. A régiek képviselik a sorozat első felét, az újak a másodikat. Nem lehet véletlen, hogy szinte pont féltávnál (2 és fél évad után) hozták be az új modelleket. Ezzel együtt majd meglátjuk, mi lesz, én már várom. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem az is élteti a reményt a 8 évadra, hogy még csak BBY 21 van, azaz a Klónok támadása óta 1 év telt el.

Van még 2 év a ROTS-ig, és az eddigi 3 évad mindössze 1 év (BBY 21) történéseit mutatja be.

Remélem érthető voltam, de szerintem ezen a dolgon sem szabad átsiklani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem az is élteti a reményt a 8 évadra, hogy még csak BBY 21 van, azaz a Klónok támadása óta 1 év telt el.

Van még 2 év a ROTS-ig, és az eddigi 3 évad mindössze 1 év (BBY 21) történéseit mutatja be.

Remélem érthető voltam, de szerintem ezen a dolgon sem szabad átsiklani.

A christophsisi csata zajlott BBY 21-ben, azóta minimum 1 év el kellett hogy teljen a karakterek öregedése miatt, így már csak kb. 1 év van az Ep3-ig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem az is élteti a reményt a 8 évadra, hogy még csak BBY 21 van, azaz a Klónok támadása óta 1 év telt el.

Van még 2 év a ROTS-ig, és az eddigi 3 évad mindössze 1 év (BBY 21) történéseit mutatja be.

Remélem érthető voltam, de szerintem ezen a dolgon sem szabad átsiklani.

Ez esetben Ahsokát esőn növesztik ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már mindjárt jobb kedvcsináló előzetes. :yeah:

2 nap alatt 2 trailer. Hozzá tudnék szokni. :D

 

A víz alatti szálban benne lesz Fisto is, ráadásul ugyanabban a szerkóban és ugyanazzal a járművel, mint a CW-ben. A calamari-quarren összetűzés is egyezik. Ráadásul Ahsoka is szerepet kap benne. Valamiért már most úgy érzem, hogy ez a történeti szál baromira be fog jönni. :D

A besalisk Jedi sem semmi kapásból két duplaélű karddal. A Galia-Grievous párbaj is jónak ígérkezik, a végkimenetelt illetően én is arra tippelek, hogy a csaj haláléval ér véget. Az Ep3-ban nem szerepel, ráadásul az EU-szerint is Grievous ölte meg... a körülmények passzolnak. Piell után láthattuk, hogy meg merik lépni. Az Opress-Maul szálat nem meglepő, hogy tartogatják, jelenleg talán ez a legjobban várt sztori, így jó, hogy nem lövik el túl gyorsan.

 

 

A 8 évados infóval szerintem csak ugratott minket Filoni. Mindig is úgy volt, hogy kb. 100 rész lesz, ami 22 részekre bontva kb. 5 évad. Ráadásul már érezhetően közel a háború vége (a 4. évados előzetesekből is ez szűrhető le), így kétlem, hogy ezt még lehetne eddig húzni. Szépen két részre lehet bontani a sorozatot a karaktermodellek kapcsán. A régiek képviselik a sorozat első felét, az újak a másodikat. Nem lehet véletlen, hogy szinte pont féltávnál (2 és fél évad után) hozták be az új modelleket. Ezzel együtt majd meglátjuk, mi lesz, én már várom. :peace:

 

Kb én is így érzem. Az eddig látott modellek, meg egyebek alapján közelítünk az EP3-hoz.

Még egy extra évadot el tudok képzelni, de annál tovább nem kéne nyújtani.

 

A christophsisi csata zajlott BBY 21-ben, azóta minimum 1 év el kellett hogy teljen a karakterek öregedése miatt, így már csak kb. 1 év van az Ep3-ig. :)

Hát a christophsisi csata szerintem közelebb áll az EP2-höz, olyan fél év telhetett el a Geonosis óta.

 

Honnan tudod hogy növekednek a torguták? :D Lehet, hogy 1 év náluk 7 év mint a kutyáknál :D

Ebben az esetben Ahsoka már vénlány lenne az EP4 idején. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi ez az új előzetes. Jó kis akciók lesznek. A vízalatti csata nagyon ígéretes, de a Mon Calamari feletti űrcsata is (abból ítélve, hogy az ARC-170-esek az előző trailerben látott géppel repülnek együtt). Grievous végre talán megmutatja mitől hírhedt. A dupla-duplás fénykardos jedi is marha jó, annak ellenére, hogy nem szeretem a jóknál a fénykard halmozást. Szerintem egy igazán jó jedi egy sima egy pengás fénykarddal is kemény gyerek.

Az egyetlen dolog, ami kimondottan nem tetszik, hogy a Phase II-es sisakokról eltűnt a taréj. Ha a filmben ilyenek voltak, akkor most ne akarják jobban hasonlítani őket a rohamosztagos páncélhoz.

 

A nyolc évad szerintem csak duma és remélem nem is húzzák addig. Az új páncél is ara utal, hogy közeledtünk az EP III-hoz időben. Illetve azt sem árt észben tartani, hogy mivel ez animációs sorozat, eléggé előre kell dolgozni. A múltkori írós interjú alapján már megírták az ötödik évadot is. Ha tényleg nyolcat akarnak, akkor arról nem most kell ötletelni, hanem már kb. döntést hozni. Nem emlékszem, hogy tervezi Lucas a 3D-s veziók mozibemutatóját, de úgy rémlik jövőre kezdve és évente. Na, most szerintem jobban jön ki, ha a EP III 3D-s bemutatója előtt kb. évvel véget ér a TCW , semmint, hogy után is még két évvel menjen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem minden klónnak volt taréja az EPIII -ban. :)

Csak azoknak nem, amelyek nem ilyen páncélt viseltek. Bár szerintem ez még nem az ep3-as sisak, bár már Phase II. Az ARC-k is Phase II-t használnak, de a taréjuk például nem olyan, mint az ep3-as sisakokon, hanem mint az ep2-eseken. Szóval szerintem ezek is fejlődnek még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos! Vannak bíztató infók?

Lesz letölthető normál és HD belőlük?

4kids vagy valaki dógzik majd?

Vannak :)

Lesz majd normál és 720p is kenand-tól :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.