Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem hiszem, hogy ez összejönne, mert egy ilyen háború esetén közbelépne a Köztársaság, és amellett, hogy "felszabadítanák" a Mandalore-t, elpusztítanák a Halálőrséget. Palpatine-nak nem érdeke, hogy a Birodalmi hadsereg mellett legyen még egy ütőképes hadsereg. Viszont tény, hogy Satine eliminálására is szükség lenne, hiszen elvei szemben állnak a Birodalommal, és ő szintén képes lenne egy ütőképes hadsereget szervezni a mandikból a Birodalom ellen. Szóval, ha lesz is háború (amit én is remélek), akkor az szvsz inkább záródjon a Halálőrség bukásával, és Satine halálával.

Nem biztos, hogy közbelépne a Köztársaság, mert lehet, hogy addigra túl sok fronton le lenne kötve. De, ha közbe is lép, lehet, hogy a szeparatisták is belépnek a képbe.

Sokkal érdekesebb lenne, ha Satine elbukna és meghalna, aztán mondjuk a Halálőrség is elbukna a Köztársaság vagy később a Birodalom által.

De még azt is el tudom képzelni, hogy Palpatine hasznát venné a Birodalom idején olyan képzett harcosoknak, mint a Halálőrség tagjai. Pl. új klónalanyok lehetnének a későbbi idők birodalmi klónhadseregének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos, hogy közbelépne a Köztársaság, mert lehet, hogy addigra túl sok fronton le lenne kötve.

Mivel mindkét frontot ugyanaz irányítja, így ott nyílik és záródik új front, ahol Palpatine akarja. Ha közbe akar lépni valahol, elég utasítania Dookut, hogy a szepik adjanak fel egy pozíciót és uzsgyi, máris van egy szabad köztársasági armada.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel mindkét frontot ugyanaz irányítja, így ott nyílik és záródik új front, ahol Palpatine akarja. Ha közbe akar lépni valahol, elég utasítania Dookut, hogy a szepik adjanak fel egy pozíciót és uzsgyi, máris van egy szabad köztársasági armada.

Igaz. Talán úgy még érdekesebb lenne, ha a Köztársaság Satine kormánya mellett, a szeparatisták, pedig a Halálőrség mellett szállnának harcba. És ne csak Mandalore főbolygóján, hanem az egész rendszerben, több tucat bolygón menjenek a csatározások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz. Talán úgy még érdekesebb lenne, ha a Köztársaság Satine kormánya mellett, a szeparatisták, pedig a Halálőrség mellett szállnának harcba. És ne csak Mandalore főbolygóján, hanem az egész rendszerben, több tucat bolygón menjenek a csatározások.

Én biztosra veszem, hogy Mandalore a negyedik évadban is visszatér. Konkrétan Vizsláék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztosra veszem, hogy Mandalore a negyedik évadban is visszatér. Konkrétan Vizsláék. :)

Hozzák ki Almecet is a dutyiból, hogy még érdekesebb legyen.

Jó lenne egy kellően sötét hangulatú véget keríteni a mandalóri szálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzák ki Almecet is a dutyiból, hogy még érdekesebb legyen.

Jó lenne egy kellően sötét hangulatú véget keríteni a mandalóri szálnak.

Satine is kipurcanhatna! Ha Katuunkot és Piellt is elintézték, akkor semmi sem lehetetlen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Satine is kipurcanhatna! Ha Katuunkot és Piellt is elintézték, akkor semmi sem lehetetlen. :)

Igen, a harmadik évad második fele ezen a jó úton indult el. Ha jól tudom azt ígérték, hogy most már ilyen hangulatú részek jönnek a 4. évadtól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért túl ne zsúfolják. Egy Satine halála, Halálőrség bukása,Köztársaság (Birodalom) beavatkozása, Almec kiszabadítása, háború több fronton sztori még három részben is elég zsúfolt lenne. Persze ha a Geonosis kaphatott öt epizódot, ez is kaphat, és csak úgy tudnám elképzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem fetisizmus, egyszerű drámai elem. A szereplőknek olykor meg kell halniuk, pláne, ha már nincs hasznuk vagy nem illenek a későbbi eseményekbe (sok sorozat azon hasal el, hogy megtartanak szereplőket, akikre már semmi szükség, pl. Stargate Atlantis - Ronon és Teyla, Ford is, de őt legalább kiírták az elején). Satine halála hasznára válna Obi-Wan karakterének, és egy ilyen erős békeszerető személy nem élhet a Birodalomban, pláne nem ekkora hatalommal (a Köztársaság egykori legnagyobb ellenségének az ura és parancsolója). Ha élne, elég aktív alakja lenne a Lázadásnak, de kutya legyek, ha én láttam az ep4-5-6-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, sajnos az a helyzet, hogy a sorozat egy köztes időszak történéseit meséli el, nagyon behatárolja, kivel mi történhet. Mivel a mellékszereplők többsége azért született meg, hogy érdekesebb legyen az egész és árnyalja az eddig is ismert főszereplők jellemét, megmagyarázza majdani döntéseiket, nehéz a halál, mint megoldás elől kitérni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Satine esetében valóban a legkézenfekvőbb és leglogikusabb sors a halál, de Ahsoka vagy Rex esetében ez már nincs feltétlenül így. :)

Valóban, ők "egy az ezerből" karakterek, nincs befolyásuk egy egész Galaxis eseményeire, hisz nincs akkora hatalmuk. Persze Ahsoka maga még így is speciális, amiért Anakin mellé osztották be, így a halál nála is opció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerültek a Citadel trilógia epizód guide -jai. Köszönet érte Dzséjtnek aki már majdnem egy hete átküldte, csak a sok sör miatt elfelejtettem felrakni. :pfff::D

 

The Citadel

Counter Attack

Citadel Rescue

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

köszi, de ez most nem "ugrik" a megaupload-ra, a desposit files-ról meg 4 órán át tartana pedig 10 megás a netem..

mi lesz a megoldás?

:lol: még tölti a megauploadra :lol:

Ha már nem tudod azt a pár percet kibírni szedd a multiuploadról :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinkronosat torrentről?

Hol? Merre?

Ugranék rá Norbi!

Nyomassad' lécci' !

 

Hát ha fentvagy nCore-on vagy Beloadon akkor ott megtalálod :D

 

Ha nem akkor majd valahogy elküldöm neked a torrenteket. :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem ezek a data.hu-s letöltések nagyon nem mennek, múlt héten sem tudtam kivárni, állnadóan 3-4 óra volt a még hátralévő idő, és úgy tűnik, hogy az eheti adaggal is ez a helyzet.

Ezért nem fogok regisztrálni torrentoldalon, így majd megvárom a DVD-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha fentvagy nCore-on vagy Beloadon akkor ott megtalálod :D

 

 

Hát ja, ezeken nem vagyok... De végülis jól elvagyok így is, csak a torrentem nekem is őrült gyors lenne, ezért kívántam meg.

 

De azért kösz.

 

És Phobos-nak és a kenand-nak meg a 4kids-nek is ezer kösz megint!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.