Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Én azt sem tartom kizártnak (Even Piell után), hogy Grievous végez Galliával. Így kapnánk egy újabb drámai Jedi-halált és a tábornok úr tekintélye is megnőne. :D Én valamiért inkább Ventrissre fogadnék, elvégre neki mégis ott az Erő, ami nem egy elhanyagolható előny. :) Persze Grievous nem halhat meg, de sérült már meg máskor is elég csúnyán.

Nekem a togruta hímek nagyon furák, főleg Ahsoka és Shaak Ti után, de a kidolgozottság minden téren tényleg nagyon ott van. Hihetetlen ahogy fejlődik az animáció.

 

 

Önmagadnak mondasz ellent egy kicsit. Ha Grievous végezhet Galliával, miért volna nehezebb dolga Ventressel? ;) Attól még, hogy megsérül, levághatja Assaj-t.

 

 

Nekem így pont jó, mert nem csak áldozat, hanem valahol egy hatalom éhes fickó is. Kell bele ez is, mert különben túl szerethető lenne.

Persze, tudom én, hogy kellett, hogy legyen hibája, csak sokallom. Túlságosan üvölt róla, majdnem annyira vágyik a hatalomra, mint amennyire a megszállottja Padmének, és -nekem legalábbis úgy jött le-, hogy a dicsőség, az elismerés, még a hatalomnál, és Padménál is fontosabb volt számára, egészen addig, amíg a kettő össze nem kapcsolódott. A filmek csak jelzésértékű jó tulajdonságait mutatták be, szinte teljesen a haragjára épült az egész karakter. Éppen ezért érzem úgy, hogy a TCW-be csak minimálisan kell behozni Anakin sötét oldalát. Éppcsak annyira, hogy jelezzék mi rejtőzik benne, de ne törjön ki belőle, úgy, mint Shmi halálakor. Én nem Vader árnyékát akarom látni, hanem azt a jó embert, akiről az öreg Ben mesélt Luke-nak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már togruták:

 

 

Mi lenne akkor ha a sok rabszolga között Ahsoka megtalálná a szüleit, és elgondolkozna azon, hogy akar e még Jedi lenni, mint ahogy történt ilyen a Sötét Nagyúrban is. Nagyon hülyeség lenne? :roll:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Grievous vs. Ventress:

Úgy vélem oda kell figyelniük a készítőknek, mert Ventress túl erős mostanság. Anival és Obival egyszerre is majdnemhogy elbírt, ráadásul Grievous-szel szemben erő-használó.

És ha hozzávesszük, hogy a "nagy Jedi-gyilkos" eddig csak Nahdar Vebbet tudja felmutatni trófeaként...

A józan ész szerint Ventress az esélyes.

Viszont Grievous tutira megmarad. Dooku-nak kéne végezni Ventress-el, vagy egy "nevető harmadik" Jedi-nek.

 

:hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már togruták:

 

 

Mi lenne akkor ha a sok rabszolga között Ahsoka megtalálná a szüleit, és elgondolkozna azon, hogy akar e még Jedi lenni, mint ahogy történt ilyen a Sötét Nagyúrban is. Nagyon hülyeség lenne? :roll:

 

 

Mindenképpen lenne benne fantázia, nekem tetszene is az ötlet, de

 

Ahsoka már Plo mestert tartja "családjának", elvégre ő találta meg anno.Már amennyire egy jedinek lehet családja.Szóval, nem gondolom, hogy Ahsoka-t szülei felbukkanása annyira megérintené, hogy elhagyja a Rendet.

 

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak ma néztem meg ezt a Battle Line trailert, de nem tudok rá jobbat mondani, mint hűűűűazanyjáááátamindenitvaaaaóóóóóó!!!!!!!!! :D:yeah::clap: A most lenne az első rész, már az is késő lenne. És ami igazán döbbenet, hogy mennyit fejlődött a sorozat az Ambush óta. És még mindig fejlődik. Például eddig sosem láttuk Dooku csillagvitorlásának vitorláját, most már azt is leanimálták. Hihetetlen ez a széria! És ami a trailerben van...

 

Phase II páncélok immár mindenkinek.

Ventress vs Grievous? Mi a f-sz...?

Halálőrség! Halálőrség! Halálőrség! (Az ő páncéljuk is megváltozott kicsit a második évad óta, sokkal frankóbb lett.)

Togruták világa? Shak Tii vajon visszatér?

Adi Gallia újra Grievous ellen? Talán itt fogja elérni a végzete?

És újdonságok tömkelege, új hajók, új világok...

 

És a többi, és a többi. Ezzel az évaddal kapcsolatban van valami jó előérzetem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már togruták:

 

 

Mi lenne akkor ha a sok rabszolga között Ahsoka megtalálná a szüleit, és elgondolkozna azon, hogy akar e még Jedi lenni, mint ahogy történt ilyen a Sötét Nagyúrban is. Nagyon hülyeség lenne? :roll:

 

 

Érdekes ötlet, bár Ahsoka számára a szülei szinte vadidegenek, így nem hiszem, hogy olyan érzések dolgoznának benne, mint Anakinban.

 

 

 

Gallia és Grievous hol küzdenek meg?

 

1:02-nél, amit én egy Venator folyosójának nézek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom azt a két csövet feltétlen kell e viselnie

 

Nem kell, jól elvolt ő klón-páncélban is a Children of the force c. epizódban.

Olyan ezen a képen az öltözet, mint valami rabegyenruha.

Csak nem be kell szivárognia és megszöktetni Sing-et a börtönből, hogy már vele lehessen a Hostage Crisis-benlátottak szerint.

Bár nem csípem az időbeni ugrálást, ez azért jó lenne és hiányzik is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem be kell szivárognia és megszöktetni Sing-et a börtönből, hogy már vele lehessen a Hostage Crisis-benlátottak szerint.

Bár nem csípem az időbeni ugrálást, ez azért jó lenne és hiányzik is.

Nem lesz több időbeni ugrálás, ezt Filoni nyilatkozta anno, ha jól emlékszem. A 3. évad 2. felétől lineáris a sztorivezetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lesz több időbeni ugrálás, ezt Filoni nyilatkozta anno, ha jól emlékszem. A 3. évad 2. felétől lineáris a sztorivezetés.

 

Szia Lok!

off: nem ragáltál a padawan menace feliratomra. hogy tetszett?

Bár a "hivatolos" felirat oldalakra 2 héttel később valaki más is megcsinálta.

 

ON: nem bánom, hogy nem lesz ugrálás, de akkor ez elvarratlan marad,

és kicsit fura, hogy Singet az Assassin-ban lecsukják,

a Hostage Crisisban meg szabad, mert végülis az egy story-vonal!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha börtönben lenne.

Én is rögtön erre gondoltam csak már nem tudtam beírni

 

Nem lesz több időbeni ugrálás, ezt Filoni nyilatkozta anno, ha jól emlékszem. A 3. évad 2. felétől lineáris a sztorivezetés.

Azért remélem mégiscsak megmagyarázzák Sing kisasszony mutatványát hogy jutott ki a börtönből

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Lok!

off: nem ragáltál a padawan menace feliratomra. hogy tetszett?

Bár a "hivatolos" felirat oldalakra 2 héttel később valaki más is megcsinálta.

Bocsi, csak mint már írtam az Egyéb fontos témában valamilyen hiba folytán nem tudom megnyitni a gmailt a gépemről. A feliratod egyébként jól sikerült, csak két megjegyzésem lenne hozzá: az "I'm in charge" kifejezés azt jelenti, hogy "én vagyok a főnök", nem pedig hogy fel vagyok töltve. ;)

A másik pedig, hogy Yoda furcsa szórendű beszédét nem szokás magyarban meghagyni, hanem normál szórendben írjuk. Ezeket leszámítva a felirat jól sikerült. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, csak mint már írtam az Egyéb fontos témában valamilyen hiba folytán nem tudom megnyitni a gmailt a gépemről. A feliratod egyébként jól sikerült, csak két megjegyzésem lenne hozzá: az "I'm in charge" kifejezés azt jelenti, hogy "én vagyok a főnök", nem pedig hogy fel vagyok töltve. ;)

A másik pedig, hogy Yoda furcsa szórendű beszédét nem szokás magyarban meghagyni, hanem normál szórendben írjuk. Ezeket leszámítva a felirat jól sikerült. :clap:

 

A charge-nál az volt ,hogy dógoztam mint a gép, hallás-pötyögés-szótár stb, és bedaráltam

, Yoda dumáját azért erőltettem, mert itt pont van rá egy kicsúfoló poén Ian(Han)-tól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kicsit fura, hogy Singet az Assassin-ban lecsukják,

a Hostage Crisisban meg szabad, mert végülis az egy story-vonal!

Filoni még valamikor májusban, a Facebook oldalán válaszolt erre a kérdésre, Bane szöktette meg Aurát. A részleteket nem találták elég fontosnak, hogy megemlítsék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni még valamikor májusban, a Facebook oldalán válaszolt erre a kérdésre, Bane szöktette meg Aurát. A részleteket nem találták elég fontosnak, hogy megemlítsék.

 

Ez nem elég fontos?!

Csak a Jogen' tortára a gyümölcs, az fontos volt! :yeah:

..hát...becsokizok! :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem elég fontos?!

Csak a Jogen' tortára a gyümölcs, az fontos volt! :yeah:

..hát...becsokizok! :hmm:

Abszolút nem fontos Sing szöktetése. Engem nem is érdekel különösebben. Az Evil Plans -ben meg nem a Jogen fruit volt a lényeg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Köszi a képeket! :D

Ez a guliveroid ötlet szerintem is kissé durva, de legalább biztos, hogy lesz humor az évadban

A szepi cápa tábornok baromi jól néz ki, az első kifejezés ami eszembe jutott a láttán a "Major Badass Approching" volt :rock:

A harmadik, hatodik és utolsó képeken Acbar volna az a calamari?

Jópofa Ahsoka buvársisakja

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.