Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Carnage of Krell trailerben, nem tudja valaki mit mondd Krell Rexnek? Rex a végén nagyon meglepődik.

 

Azt mondta, hogy csak az időt vesztegetnék azzal, ha hadbíróság elé állítaná Fives-ékat, úgyhogy kénytelenek lesznek megszabadulni tőlük, és hogy vagy kijelöli Rex a kivégzőosztagot, vagy majd megteszi ő.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azt mondta, hogy csak az időt vesztegetnék azzal, ha hadbíróság elé állítaná Fives-ékat, úgyhogy kénytelenek lesznek megszabadulni tőlük, és hogy vagy kijelöli Rex a kivégzőosztagot, vagy majd megteszi ő.

 

 

 

 

Ezen most lehidaltam. Te Jóisten. Azt hiszem ez a rész lesz a legdurvább mind közül. Nem semmi mit meg nem mernek tenni ebben a sorozatban.

Az a durva hogy egy Jedi kéri ezt. Ha kivégzik Fivest(szerintem igen) akkor megvan a 66-os indoka.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ha kivégzik Fives-t, és Krell túléli Umbarát, akkor Anakin darabolja fel.

Szerintem nem lesz kivégzés, csak az lesz az a pont ahol már Krell túl messzire megy és Rex minden lojalitása ellenére komolyan szembe fog szállni vele (nem feltétlen harcra gondolok).

Viszont a jövőheti rajzokat, meg képeket nézve a következő részben Obi-Wan hús-vér szereplőként lesz benne az embereivel, szóval lehet ő vet véget valahogy a dolognak.

 

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ha kivégzik Fives-t, és Krell túléli Umbarát, akkor Anakin darabolja fel.

Szerintem nem lesz kivégzés, csak az lesz az a pont ahol már Krell túl messzire megy és Rex minden lojalitása ellenére komolyan szembe fog szállni vele (nem feltétlen harcra gondolok).

Viszont a jövőheti rajzokat, meg képeket nézve a következő részben Obi-Wan hús-vér szereplőként lesz benne az embereivel, szóval lehet ő vet véget valahogy a dolognak.

 

 

 

Pont erre gondoltam én is. Anakin simán kinyirná Krellt a tettéért. Viszont Rex óriási bajban lesz, mert ugye egy Jedinek nem mondhat ellen viszont a bajtársát kell kivégezni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ej, ha Obi-wan betoppanna, miközben Krell éppen nyomja a saját kezű "carnage-ot".

Abból lenne egy rögtönzött jedi vs jedi.

Király lenne!

Nehogy Krell keze által búcsúzzon Fives vagy Rex, azégálgyameg'.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a Web-DL-t!

 

 

Nagyon remélem, hogy Krellnek nem sikerül kivégeztetnie Fivest, ellenkező esetben csalódott leszek. Nem azért élt túl ennyi mindent (és valószínűleg kedvelték meg sokan), hogy egy elmeroggyant "Jedi" kiélje rajta a rasszizmusát. Akkor már inkább haljon hősi halált, ha mindenképp ez a sorsa...

 

 

Krell egyre jobban emlékeztet Jorus C'Baoth-ra. Ő is hasonló volt.

Annyi a különbség, hogy C'baoth nem csak a klónokkal volt paraszt, de a saját padawanjával is. De egyébként valóban van némi hasonlóság közte és Krell közt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durva lenne ha Rex megtagadná a parancsot, és Krell Appora bízná a kivégzést.

 

 

Hát annyi biztos, hogy van egy kép a következő rész galériájában, ahol Fives és vélhetően Jesse sima kezeslábasban állnak a fura arckifejezésű Rex és még 3 páncélban lévő társukkal szemben. Mi lesz itt?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hát annyi biztos, hogy van egy kép a következő rész galériájában, ahol Fives és vélhetően Jesse sima kezeslábasban állnak a fura arckifejezésű Rex és még 3 páncélban lévő társukkal szemben. Mi lesz itt?

 

 

Szerintem semmi nem lesz. Hirtelen betoppan majd Obi-Wan, aki egy "Mi folyik itt?" felkiálltás után leállítja az egészet, mondván majd ő elintézi, amiből az lesz hogy elengedik őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmi nem lesz. Hirtelen betoppan majd Obi-Wan, aki egy "Mi folyik itt?" felkiálltás után leállítja az egészet, mondván majd ő elintézi, amiből az lesz hogy elengedik őket.

 

 

lehetséges,mivel a következő rész képei közt waxos páncélja is ott van,szóval ő is szerepelni fog :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmi nem lesz. Hirtelen betoppan majd Obi-Wan, aki egy "Mi folyik itt?" felkiálltás után leállítja az egészet, mondván majd ő elintézi, amiből az lesz hogy elengedik őket.

És talán majd Obi-vannal is összecsap Krell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És talán majd Obi-vannal is összecsap Krell.

 

 

Megnézném, mihez kezd Krell fénykardvívás terén, úgyhogy már csak ennyiből is érdekes lenne. Főleg 2 ikerpengés karddal. :cool:

 

Griveous 4 fénykardal tolja egyszerre szóval szerintem 2 ikerpengés nem nagyon kottyana meg Obinak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krell legfeljebb papíron Jedi. De elképzelhető, hogy mire összefut Obi-Wannal, már hivatalosan sem lesz az, úgyhogy nem annyira kizárt egy párbaj, bár szerintem sem túl valószínű. Egy Jedi egyszerűen nem lehet ilyen, mint Krell. Akármennyire hiszi magát jó stratégának, ez a fajta viselkedés nem Jedihez méltó. Még mindig azt mondom, hogy valami nagyon elromlott Krell fejében. De nem szeretném ismételni magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krell legfeljebb papíron Jedi. De elképzelhető, hogy mire összefut Obi-Wannal, már hivatalosan sem lesz az,

Ami nagyon nem tetszik, hogy itt egy potenciális gyilkológép, egy marha jól felépített karakter,

 

és gyakorlatilag egy megmozdulásán kívül nem láttunk semmit. Nagyon remélem, hogy ez az utolsó részre változni fog. :) Feleőlem harcolhat klónokkal, Obival vagy Anival...de legyen egy írtás Krelllel a középpontban. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos hogy nem fognak párbajozni. 2 Jedi nem fog egymásnak esni.

Én ebben nem lennék biztos. Krell a háborúban eléggé a sötét oldal felé sodródott, eléggé megbomlott képet mutat az elméje. Nem tartom kizártnak, hogy a végén annyira begőzöl, hogy nekiesik Obi-vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami nagyon nem tetszik, hogy itt egy potenciális gyilkológép, egy marha jól felépített karakter,

 

és gyakorlatilag egy megmozdulásán kívül nem láttunk semmit. Nagyon remélem, hogy ez az utolsó részre változni fog. :) Feleőlem harcolhat klónokkal, Obival vagy Anival...de legyen egy írtás Krelllel a középpontban. :)

 

 

Biztos, hogy fogjuk még látni Krellt akcióban. :) Nem csak a következő rész címe alapján gondolom, de anno volt a trailerben egy jelenet, amikor mindkét kivont kardjával földet ért, amit még nem láttunk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Biztos, hogy fogjuk még látni Krellt akcióban. :) Nem csak a következő rész címe alapján gondolom, de anno volt a trailerben egy jelenet, amikor mindkét kivont kardjával földet ért, amit még nem láttunk.

 

Az most lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont azt nem mutatja, hogy kivel. :D Cseles nagyon a vágás.

Sok lehetőség nincs. :)

 

 

Komolyan mondom, ha kimerik végezni Fives -ékat, én magam fogom felnyársalni Lucast. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.