Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Sugit sajnos nem szúrtam ki. De Adi Gallia nem biztos, hogy meghal. Lehet, hogy elvarrják a szálát, mert ugye a képregényben meghalt, de a "képernyőn" még nem. Ami mondjuk hülyeség, mert ennyi erővel Oppo Rancisist is ki kéne nyírni a sorozatban, aztán még fel sem tűnt. Meg hát, már a Nomad Droids idején temetni akartuk Galliát, aztán csak megúszta.

 

 

 

Sugit én is csak azért szúrtam ki, mert pont akkor akadt meg a videó :lol:

Oppo Rancisis nyilván azért nem szerepelt eddig sem, mert már a mozifilm előtt meghalt. Adi Galliát illetően pedig reménykedni azért lehet, nem? :P

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejha erre érdemes lesz várni :) Ha jól láttam ahol Grivi harcolt ott voltak a Coruscanti Gárda vörös klónjai szóval itt valami nagy akció lesz. Ez az új nép amit annyit mutattak amint a droidokkal harcolnak nagyon érdekes, és jönnek a HMP-k is :) Embo vs. Opress?- tudtam hogy van ebben a kyuzoban jó is. Vizsla a tömeghez beszél, helyes! Van itt izgalom bőven, jobban várom mint a 4. évadot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Sugit én is csak azért szúrtam ki, mert pont akkor akadt meg a videó :lol:

Oppo Rancisis nyilván azért nem szerepelt eddig sem, mert már a mozifilm előtt meghalt. Adi Galliát illetően pedig reménykedni azért lehet, nem? :P

 

 

 

Nem, mert Rancisis a Klón Háború utolsó ütközeteinek egyikében halt meg a Saleucamin. Meg különben is, szerinted érv a TCW készítői számára valami, ami egy másik EU-ban történt?

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég sokáig várakoztattak minket, de végre megjött a várva várt előzetes.

 

Embo-t egy picit féltem, őszintén remélem, hogy kettejük párbajából a melák zabrak hal meg. Már ha persze valamelyikük meghal. ;)

Egyébként Dengar-t kiszúrtátok? :D

A Maul-szálat remélem az évad elején ledarálják és nem húzzák sokáig.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nem, mert Rancisis a Klón Háború utolsó ütközeteinek egyikében halt meg a Saleucamin. Meg különben is, szerinted érv a TCW készítői számára valami, ami egy másik EU-ban történt?

 

 

 

Épp azt mondom, hogyha a TCW csapat/Lucas szerint halt meg már a háború elején :roll:

Amúgy ez minek ment spoiler mögött? :D

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Épp azt mondom, hogyha a TCW csapat/Lucas szerint halt meg már a háború elején :roll:

Amúgy ez minek ment spoiler mögött? :D

 

 

Nem tudom miért van spoiler fül mögött, de az írásodból nem derült ki egyértelműen, hogy a TCW csapat/Lucas álláspontját képviseled, bár meg merném kockáztatni, hogy egyelőre nincs olyan ebben a kérdésben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Megnéztem még egyszer, és feltűnt, hogy egy villanásra két kék fénykard volt Obi-Wan-nál, ami nem épp jó jel Adi Gallia sorsára nézve. Tudom, tudom lehet valaki más fénykardja is, de azért elég fura, hogy csak kettejüket látjuk a Jedik közül a Fivérek ellen harcolni. Persze az is benne van a pakliban, hogy teljesen máshonnan van az a kép Obi-Wan-ról.

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Megnéztem még egyszer, és feltűnt, hogy egy villanásra két kék fénykard volt Obi-Wan-nál, ami nem épp jó jel Adi Gallia sorsára nézve. Tudom, tudom lehet valaki más fénykardja is, de azért elég fura, hogy csak kettejüket látjuk a Fivérek ellen harcolni. Persze az is benne van a pakliban, hogy teljesen máshonnan van az a kép Obi-Wan-ról.

 

 

 

Én az egyik jelenetben Ahsokát is látom. Tudom, az ő fénykardjai zöldek, de nem is az Obi-Wanos dologhoz vonatkozik a dolog. :) Szóval kétesélyes a sorsa. Vagy a fivérek áldozata lesz, vagy Bonteri társa. Ha valaki nem siet a segítségére szerintem Maul felszeleteli.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Megnéztem még egyszer, és feltűnt, hogy egy villanásra két kék fénykard volt Obi-Wan-nál, ami nem épp jó jel Adi Gallia sorsára nézve. Tudom, tudom lehet valaki más fénykardja is, de azért elég fura, hogy csak kettejüket látjuk a Jedik közül a Fivérek ellen harcolni. Persze az is benne van a pakliban, hogy teljesen máshonnan van az a kép Obi-Wan-ról.

 

 

Ez sokat nem jelent, Kenobi használta már Vos kardját is, aki nem halt meg.

De Piell után benne van, hogy ki(ny)írják a nőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én az egyik jelenetben Ahsokát is látom. Tudom, az ő fénykardjai zöldek, de nem is az Obi-Wanos dologhoz vonatkozik a dolog. :) Szóval kétesélyes a sorsa. Vagy a fivérek áldozata lesz, vagy Bonteri társa. Ha valaki nem siet a segítségére szerintem Maul felszeleteli.

 

 

 

Nem tudom hol láttad Ahsokát egy jelenetben a fivérekkel, de sikerült megállítanom a videót Obi-Wan két fénykardos képénél, és tuti, hogy Adi Gallia fénykardja van nála

Ja és Savage-nak az egyik karjára mintha valami lézerpuska lenne erősítve, mikor Embo ellen harcol

 

 

 

Ez sokat nem jelent, Kenobi használta már Vos kardját is, aki nem halt meg.

De Piell után benne van, hogy ki(ny)írják a nőt.

Jó, de Vos-ról tudjuk, hogy életben volt az Ep3 idején, Adi Galliáról meg azt tudjuk, hogy nem volt életben, vagy legalábbis nem volt a Tanácsban.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Remélem a HalálŐrség végleg eltakarítja Satine-ékat a kormányból. Jó lenne ha Mandalore végre visszaszerezné régi hírnevét.

Grivi-t is jó lesz újra eksönben látni, csak az a gond, hogy (ha jól látom) megint Kenobival kakaskodik

A Maul szál még mindig hidegen hagy.

És újabb filmben szereplő eddig nem látott CIS hajókat kapunk (HMP)

 

 

 

Én is remélem, hogy Satine elbukik

 

 

Én csak azt sajnálom, hogy nem értettem mit beszélnek, mert annyira rossz volt a hang.

 

 

Szerintetek átveszi a hatalmat a Halálőrség Mandalore -on?

 

 

 

Nagyon remélem, hogy átveszik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy Ventressről egy kpékocka sem volt. Hiányolom.

Azok után, amennyit szerepeltetik, nem lepődnék meg, ha egyáltalán nem látnánk az évadban. A 2. évadban megjátszották. Mondjuk sokat nem lehet leszűrni abból, hogy nem láttuk egy 2 perces ízelítőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó évad lesz az biztos.

 

 

Remélem a Death Watch-t örökre eltakarítják. Mocskos agresszív banda. Satine békét hoz Vizsla meg bekavar? Hát dögöljön meg.

 

 

Nocsak! Egy ellenkező vélemény. Többen az ellenkezőjét várják.

Szerintem egyébként ez a valószínűbb, mert nem hiszem, hogy ebben a sorozatban lépnének olyat, hogy elbukik a jó és a szélsőségesség győz.

Mondjuk kétségkívül odab@szna, ha

ha Vizsláék lenyomnák Satine-t és átvennék a hatalmat. De azt a Jedik úgysem hagynák.

Ez egy negatív banda, és győzni fog a jó..gondolom..

 

Én csak annyit várok, hogy nagyon látványos, akciódús és izgalmas legyen, ne olyan legyen mint amit Duchess of Mandalore-ban kaptunk.

A trailer alapján van esély rá, hogy most azt kapjuk amit már akkor vártunk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a békés Mandalore kormány olyan mintha a kínai barátaink felhagynának a sz*r termékek gyártásával és kötelezővé tennék a Greenpeace tagságot mindenkinek. A mandalori (Mandalorian) szó már egybeolvadta a harcos szóval a "messzi messzi galaxisban", erre most jön egy pacifista kormányt. Ez az elgondolás eleve tiszavirág életű, és remélem is nem lesz tartós állapot.

 

Viszont szerintem megint kitakarítják majd Buksiékat (tényleg, mekkora lenne már, ha egyszer használnák ezt az álnevet).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a békés Mandalore kormány olyan mintha a kínai barátaink felhagynának a sz*r termékek gyártásával és kötelezővé tennék a Greenpeace tagságot mindenkinek. A mandalori (Mandalorian) szó már egybeolvadta a harcos szóval a "messzi messzi galaxisban", erre most jön egy pacifista kormányt. Ez az elgondolás eleve tiszavirág életű, és remélem is nem lesz tartós állapot.

 

Viszont szerintem megint kitakarítják majd Buksiékat (tényleg, mekkora lenne már, ha egyszer használnák ezt az álnevet).

Én viszont remélem, hogy Satine kormányát földbe döngölik. Mandalore-nak vissza kell térnie a régi útra. Vesszen Satnie és az összes hagyományromboló pacifista mandi! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

0:49 -nél Obi, Anakin és Ahsoka Jedi köpenyben vannak. :D

 

Igen köpeny téren én is vártam már, hogy mikor "nem lesznek lusták" végre kicsit többet nyújtani e téren, mert a mozifilmelkhez képest ( ;) ) meglepően kevest hozott e téren a TCW.

Persze voltak kívételek, például az említett mozifilm rész, de a sorozatban is mondjuk Obi-wan temetése jelenet, és Grievous is sokszor viselt köpenyt.

Nekem Dookut volt egyébként legbántóbb köpeny nélkül elfogadni az olyan jeleneteiben.

Jót fog tenni a hangulatnak, ha megszaporodik a köpeny viselése. Mondjuk harc közben? :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenre nem számítanék, mert még a filmekben is levetik harc előtt.

 

Ben vs. Vader. Obi-wan vs. Jango. Windu vs. Sidious. Anakin - Jedi templom-mészárlás/szakadár vezetők kiírtása. Qui-gon és Obi-wan vs. battle droidok. Elsőre csak ennyi..

Ezt a témát a helyzet dönti el. A filmek úgyérzem bővelkedtek köpenyes Jedikben mind akcióban, mind akción kívül.

Örülnék a Tcw-beli pozitív változásnak!

 

ui.: és bár ez EU, de nézd meg a saját avatarodat! Nem éppen monopoly-zni indul. :lol:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.