Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Marvel részleg fejesének szent meggyőződése, hogy a rajzfilm csakis gyerekeknek való, és ez meg is látszik a Marvel sorozatokon: az Ultimate Spider-Man még viccnek is rossz, az Avengers:EMH-ban pedig New York utcái és épületei mindig varázsütésre kiürülnek, mielőtt a kerületeket letaroló csaták elkezdődnének. :facepalm: Ezek után nekem nehéz optimistának maradnom, hogy pont a TCW-t ne butítanák le.

És a Marvel részleg vezetőjének mi köze a TCW-hez? Ez a parázás pont annyira értelmetlen, mint amikor az ep.7-nél felmerült, hogy olyan lesz mint a Karib-tenger kalózai, mert az is Disney. Pedig ott is, itt is minden a készitőkön múlik és Filoniék cseréje nem jött szóba. A Disney pedig jelenleg is részt vesz Sky által bevágott interjú szerint a TCW készitésben. Én értem, hogy te azt vallod, hogy előre kell parázni, csak ebben szerintem nulla logika van. Illetve pont annyi, mint ami pár topikkal arrébb azon ment nem is olyan régen, hogy egy névtelen senki lesz az ep.7 rendező (és ez nem azt jelenti, hogy tuti minden fantasztikus lesz... majd én is beszállok a parába meg az ököl-lengetésbe ha majd lesz rá valami minimális ok... de egyelőre nem látok ilyet).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Werebazs csak arra gondolt (megjegyzem tette azt elmésen), hogy a Disney kialakított egy tematikát, amibe a TCW bizonyos elemei nem fognak bele férni. Ezért hozta fel példaként a Marvelt, Pókembert stb. A Disney pedig valamennyi brandtől elvárja amely felett rendelkezik bizonyos jogokkal (lp..: tulajdonjog) hogy azok alkotásai illeszkedjen az által kialaított tematikába, amit én úgy nevezek; nyáltenger az erdő szélén.

 

A lenti videóban Obi milyen kis tartózkodó Satinnal....lágyan eltolja magától. Eeeeh :D:love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lenti videóban Obi milyen kis tartózkodó Satinnal....lágyan eltolja magától. Eeeeh :D:love:

 

És Satine milyen kis szöxi-démon! Én lekaptam vóna! :D

 

De kép is van ám:

epguide516.jpg

the lawless.jpg

Ismerős lehet sokaknak, de nem ugyanaz, voltak képesek 1-2 képkockával továbbmenni! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jobban áll Satine-nak ez a zilált style. ;)

 

Köszi! Jók a képek.

Meglepett, hogy

 

 

Nem Maul lesz a trailerből ismert szarvas sisakú mandi. :hmm:

És remélem Obi-wan meg tudja menteni Satine-t!

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyeljetek, akkor ugye most a Clovis szál elmarad, vagy legalábbis nem ebben az évadban kerül sorra. Volt egy olyan előzetes, amiben Embo is szerepelt, nem arra a jelenetre gondolok, ami a Nal Huttán játszódik, hanem amiben Anakin és Padmé is ott voltak. Ez a Clovis szálhoz fog majd kapcsolódni (?) és akkor őt se látjuk csak majd a 6. évadban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom hogy ez nem az aktuális témához tartozik, de rájöttem, hogy már több mint egy évada nem láttunk sima taktikai droidot, a kirosi volt az utolsó.

Hát lassan már egy sima klón is luxus a képernyőn, meg egy Anakin Skywalker kaland is elkelne már!

 

 

Figyeljetek, akkor ugye most a Clovis szál elmarad, vagy legalábbis nem ebben az évadban kerül sorra. Volt egy olyan előzetes, amiben Embo is szerepelt, nem arra a jelenetre gondolok, ami a Nal Huttán játszódik, hanem amiben Anakin és Padmé is ott voltak. Ez a Clovis szálhoz fog majd kapcsolódni (?) és akkor őt se látjuk csak majd a 6. évadban?

Így van, az egy havas üldőzős jelenet, nem fogjuk látni már ebben az évadban. Youtub-re írd be, hogy season 5 embo trailer és nézd meg ezt az egyre inkább csemegének számítő szösszenetet. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én önmegtartóztatást gyakorolok erre az epizódra az információkat tekintve, így kifejezve, hogy mennyire várom :D Aztán az is lehet, hogy az Ahsokás szálat majd egy az egybe nézem meg és megvárom míg kijön mind a 4 rész... egyrészt azért, mert nagyon izgalmasnak ígérkezik, nem tudom, hogy bírnám ki a heti 1-es adagot, mondjuk így se lesz könnyű... de mikor megtudtam, hogy lesz ez a szál az évadba azóta ezt várom a legjobban :) Azt megmondjuk sajnálom, hogy a Clovis-os elmarad... a jó kis Embós résszel :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.