Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

albundy

Tudsz valami felvilágosítást adni a mostani új részekről amit állítólag pénteken (2013.05.03) adtak le?

 

Lentebb írta, hogy meglesz minden múlt heti rész. A 3 hiányzóból kettőt már be is rakott tegnap!

Szerintem rövid időn belül meglesz az általad áhított Shades of Reason is..türelem és sok viasszolvasás a megoldás a kérdéseidre.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lentebb írta, hogy meglesz minden múlt heti rész. A 3 hiányzóból kettőt már be is rakott tegnap!

Szerintem rövid időn belül meglesz az általad áhított Shades of Reason is..türelem és sok viasszolvasás a megoldás a kérdéseidre.. ;)

Bocsánat, de én nem az 5. évad szinkronos részei után érdeklődök. Remélem te is arról az új részről beszélsz amiben az egyik klón megöl egy jedit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, de én nem az 5. évad szinkronos részei után érdeklődök. Remélem te is arról az új részről beszélsz amiben az egyik klón megöl egy jedit.

Az általad említett jelenet egy olyan trailerben volt, ami a még kiadás előtt álló bónusz tartalomként megnevezett részekből van. Ezek kiadásának ideje még homályba borul, szóval erre még ne várj, magyarul most csak az 5. évad megy. :)

Köszi a pótlást Al! :)

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az általad említett jelenet egy olyan trailerben volt, ami a még kiadás előtt álló bónusz tartalomként megnevezett részekből van. Ezek kiadásának ideje még homályba borul, szóval erre még ne várj, magyarul most csak az 5. évad megy. :)

Köszi a pótlást Al! :)

Köszi a felvilágosítást.

 

Most már minden világos. Lehet nekem kellett volna másképp kérdeznem és hamarabb kapom meg a választ. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv!

Kész lett az 5. évad 15. rész Shades of Reason szinkronnal... ;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos a Lawless jelenleg lengyelül, vagy isten tudja milyen nyelven fut.

Nem hiszem el! Tavaly a Krell, most meg ez!

Átok ül az évadok legjobb részein?

 

Kérem, hogy egynéhányan jelezzük és kérdezzük meg a cn-t, hogy mikor ismétlik meg magyarul?

(kapcsolat@cartoonnetwork.hu)

 

Előre is köszönöm!

Ha visszaírnak én jelzem itt és Al-nek is!

 

Nekem ez volt a reakcióm: :chainsaw::fuck2::fuckoff:

Amint lesz időm rá én is beírok nekik.

 

Filoni elejtett egy sokat sejtető bejegyzést facebookon: 'már vagy nyolc éve dolgozok a Lucasfilmnél, de eddig még soha nem rajzoltam TIE Fightert', mellette ezzel a képpel. Így megoldódni látszik a korszak kérdése az új sorozat kapcsán.

 

Dave Filoni Hinting at a New Star Wars Project?

 

(Tényleg, a következő sorozatról lehet itt beszélgetni? :))

 

Ezek szerint felállíthatunk következtetéseket.

1. Az új animációs sorozat az EP3-4 között fog játszódni.

2. A klasszikus trilógia idejében fog játszódni.

3. A Jedi visszatér után fog játszódni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint felállíthatunk következtetéseket.

1. Az új animációs sorozat az EP3-4 között fog játszódni.

2. A klasszikus trilógia idejében fog játszódni.

3. A Jedi visszatér után fog játszódni.

 

Én remélem, hogy a 1.-ről van szó. Mindig is szívesen láttam volna egy sorozatot vagy filmet, ami ebben a korszakban játszódik. Star Wars: The Dark Times. És még a TCW szereplőinek is lenne esélye a visszatérésre. :hmm: Áh, nem. Ez nem a Disney stílusa, bár ki tudja?

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney stílusához leginkább a 3. verzió illik. Ha már az Ep7-re való fókuszálás ürügyével elkaszálták a TCW-t, nem lenne meglepő, ha az új sorozat is az Ep7-hez kapcsolódna, akár felvezetés, akár az Ep6-tal való összekötés formájában. Reklám szempontjából is ennek van legtöbb értelme részükről... leginkább az 1. verziónak örülnék (az egyik legérdekesebb és kiaknázatlanabb korszak), de nem sok esélyt látok rá.

 

Egyébként nem kéne új topikot nyitni ennek a sorozatnak? Úgy fest, valóban lesz belőle valami (talán csak annyi, mint a tv sorozatból), de a pletyka szintnél már magasabban áll. Csak mert ennek már vajmi kevés köze van a TCW-hez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, de én nem az 5. évad szinkronos részei után érdeklődök. Remélem te is arról az új részről beszélsz amiben az egyik klón megöl egy jedit.

:facepalm: Na puff neki...

Erre nem gondoltam. De látom más már útba igazított. De miből gondoltad, hogy az a részlet a múlt pénteki rész előfutára?

Mindegy akkor helyesbítek: RENGETEG visszaolvasás a megoldás a problémádra.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Tényleg, a következő sorozatról lehet itt beszélgetni? :))

Nem. :) Mindjárt nyitok neki valahol egy topikot.

 

SZERK: mától ebben a topikban lehet kommentelni az új sorozat történéseit.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó estét!

Itt a 17. rész a Sabotage szinkronnal... ;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

S05E18 - The Jedi Who Knew Too Much szinkronnal...;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az angol webdl szerinti 10.57-nél amikor Ahsoka a cellában a hátáról oldalra fordul, azt a kb. fél-egy másodpercet. Azt ne kérdezze senki, hogy miért, mert nem tudom. Tippem van rá, de az b*romság, szvsz.

Ha Ahsoka dekoltázsa a tipped, akkor szerintem jól sejted. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az volt, igen. Csak nem látom az értelmét.

Na ne már... most tényleg... ez annyira nonszensz...

Könyörgöm, hát nem is látszik semmi. Az előző öltözéke sokkal több szexuális töltettel bírt.

Nehezen tudom elképzelni, hogy emiatt vágták ki, ötletem viszont nincs miért történhetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cenzúráról: ha jól érzem, ez szöveget nem érintett. Akkor Al verziójában minen renben?

Csak élőben láttam, abból úgy tűnt, nem vágtak ki semmit azon kívül. A maiban sajna volt reklámszünettel felérő vis, vagy hogyishíjják, szintén feleslegesen.

 

Kezdik ugyanazt a szemétkedést, amit az ORTT csinált a Jedi Crash idején.

Azt még nem tévében néztem. Mit tettek vele? Kikockázták Aaylát? :D

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt még nem tévében néztem. Mit tettek vele? Kikockázták Aaylát? :D

Azt megtehették volna, de képzeld, pont az nem bökte a szemüket. A részben látott agressziót, - és most jön a röhely - a lurmeneket kifogásolták, mert antropomorf képet mutatnak. Magyarán nem tetszett nekik, hogy a makik ilyen bölcsességgel vannak felruházva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt megtehették volna, de képzeld, pont az nem bökte a szemüket. A részben látott agressziót, - és most jön a röhely - a lurmeneket kifogásolták, mert antropomorf képet mutatnak. Magyarán nem tetszett nekik, hogy a makik ilyen bölcsességgel vannak felruházva.

 

Úr isten! :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

S05E19 - To Catch a Jedi szinkronnal...;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt megtehették volna, de képzeld, pont az nem bökte a szemüket. A részben látott agressziót, - és most jön a röhely - a lurmeneket kifogásolták, mert antropomorf képet mutatnak. Magyarán nem tetszett nekik, hogy a makik ilyen bölcsességgel vannak felruházva.

És ehhez képest az EP3-at korhatár nélküli besorolással küldték a moziba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.