Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem nem érdemes túlzottan foglalkozni velük, vagy értelmet keresni a gondolkodásmódjukban. A Family Guy-on és South Parkon kívül eddig se néztem semmit tévében (esetleg Nat.Geo., Discovery), ezután se lesz ez másként.

Addig nincs nagy gond, amíg albundy szállítja nekünk a szinkronos linkeket (amit egyébként én is köszönök), bár erre a mélyített hangsávra nem sikerült ráállnia a fülemnek, így továbbra is inkább az eredetit preferálom. :)

 

Szerk.:

Korábban már beraktam az 1-4. évadhoz készült szvsz minőségi fan posztereket, megtaláltam az 5. évadét is...

 

tcw5_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg, hogy az ORTT már nem is létezik.

A sz*r az sz*r marad, akárhogy is hívják. :P

Egyébként ehhez a mostani cenzúrához csak közvetve van közük, ezt a kivágást a magyar CN berkein belül döntötték el. AZ NMHH csak a már leadott tartalmat ítélheti problémásnak, a jelenetet pedig nyilvánvalóan leadás előtt vágták ki. ;) Persze egyértelműen azért, mert féltek, hogy majd belekötnek az ottani nagyokosok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk.:

Korábban már beraktam az 1-4. évadhoz készült szvsz minőségi fan posztereket, megtaláltam az 5. évadét is...

 

tcw5_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

 

Kösz a képet, így teljes a sor. Egyébként én nem dőltem el tőle.

Maul-t új lábbal és Savage-t is mű karral tettem volna bele és persze középre Ahsokát rendeztem volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom abból az alapanyagból válogatott a készítő, ami jó minőségben elérhető volt (pl. promóképek). Én legalábbis nem találtam meg így Mault új lábakkal, vagy Savage-t műkarral. Az ifjoncokat viszont még igazán rázsúfolhatta volna, mégis csak egy 4 részes szál főszereplői.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oltári kép, Sidious befigyel hátul. Bár az ifjak igazán ráférhettek volna, és talán még a D-osztagnak is lehetett volna helyet szorítani.

Nomeg Steela és Saw.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyen dolgok amúgy nem egyedülállóak a magyar televíziózás történetében. Anno a viasat eljátszotta párszor, hogy teljesen mást adott le, mint amit kellett volna (ha jól emléxem Charlie angyalait Star Trek TNG helyett). Emlékezetes volt az rtl bakija is a Babylon 5 c. sorozattal, amikor a reklámszünet után az előző napi rész második felét adták megint. De ők legalább másnap leadták újból az egész részt.

De itt most várhatunk legalább egy hónapot.

 

Azt hiszem írok egy dörgedelmes levelet nekik, felkérve őket a rajongók kárpótlására egy normális hanggal, vagy az utolsó szál moziváltozatának műsorra tűzésével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azthiszem kiveséztétek előttem közös bánatunkat...

Hát akkor megy még 1 levél...

A probléma valóban az, hogy náluk olyan tetű a műsorrend, hogy nem lesz azonnal köszörülve a csorba.

Egyébként könyörögtem már nekik részletesebb átláthatóbban szerkesztett netes műsorprogramért is, hogy legalább azt tudjuk, hogy miből melyik rész fog menni az adott időpontban, de áhh..

Az előző években legalább válaszoltak az e-mail-ekre, de most nem.

Az egész olyan személytelen lett. Gyanítom hétfő óta is csak a nézők tudják, hogy gáz volt, mert nem tetézték volna ezzel a figyelmetlenséggel.

Azért szeretném tudni, hogy ezt ki, hogy és mi módon b@ssz@ el így?

Sebaj, bombázzuk őket!

Részemről most dobok pár levelet feleség, haverok, és rokonok e-mail fiókjairól is!

Fulladjanak bele!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azthiszem kiveséztétek előttem közös bánatunkat...

Hát akkor megy még 1 levél...

A probléma valóban az, hogy náluk olyan tetű a műsorrend, hogy nem lesz azonnal köszörülve a csorba.

Egyébként könyörögtem már nekik részletesebb átláthatóbban szerkesztett netes műsorprogramért is, hogy legalább azt tudjuk, hogy miből melyik rész fog menni az adott időpontban, de áhh..

Az előző években legalább válaszoltak az e-mail-ekre, de most nem.

Az egész olyan személytelen lett. Gyanítom hétfő óta is csak a nézők tudják, hogy gáz volt, mert nem tetézték volna ezzel a figyelmetlenséggel.

Azért szeretném tudni, hogy ezt ki, hogy és mi módon b@ssz@ el így?

Sebaj, bombázzuk őket!

Részemről most dobok pár levelet feleség, haverok, és rokonok e-mail fiókjairól is!

Fulladjanak bele!

Egyetértek. Lehet, hogy én is mozgósítok pár embert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétfőre még írja a 20:15-ös TCW-t a cn.

Csekkoljuk majd! Ha a Revival lesz, akkor könnyű kiszámolni mikor áll helyre a rend.

De gyanítom csak azért írja mert azt sem tudták hány részes azévad..Na jó ez már talán a feketítés kategória..vagy mégsem? :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly mintha újrakezdték volna az évadot a zárása után, s akkor talán folyamatosan háromszor adták le volna minden részt. Így szerintem a Revival lesz holnap.

Vagy az Ambush :rock:

 

Vagy gumball csodálatos világa..negyed óra és kiderül!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.