Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Legyünk pozitívak. Talán még dolgoztak az utolsó részeken és kapunk egy teljes évadot. :D

 

Ez óriási lenne! Bár egy fél évad is úgy hiányzik már, mint egy falat kenyér! De jó is lesz hajnalban lekapni az új részt este meg már kritikát írni és csámcsogni rajta.

Már most elkapott a nosztalgia! Nagy tradíciója volt ennek itt. Meg az évad díjazó és a régóta tervezett komplett tcw díjazó? De várom már, hogy újra felpezsdüljön az élet a tcw körül!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívemből szóltál csoli! Tudvalévő én is mennyire imádtam ezt a sorozatot. Az utóbbi években ez jelentette nekem az SW -t. Én is tűkön ülve várom már a híreket! Egyébként így van ez mindenhol. A fórumokon egyre hangosabban követelik a folytatást. A szavazás pedig azért nem halad mert ha lesz még TCW tartalom az bele fog majd számítani a nagy egészbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni is megszólalt a Maul szállal kapcsolatban.

 

"Before we get into the details about the Maul comic, I’d like to make clear that this storyline does not represent The Clone Wars series finale. I’ve seen some confusion about that online and want to set the record straight. There are additional Clone Wars episodes on the way and one arc in particular marks the series finale in my mind. We’ll have fun discussing that in the not too distant future."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se. Ősszel már nem a Rebels jön?

Le kéne már tudni a tcw-t akkor minél előbb!

 

A nyilatkozatról pedig; nem értem 100%-ig, de akkor most milyen formában várható a Filoni által elképzelt sorozatzárás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól félek, hogy még Filoni sem tudja pontosan, mikorra is akarja a Disney az XD-n elindítani a maradékot. Jó ég, mehet ott a kavarás rendesen, a Disney nem fogja figyelembe venni, hogy a rajongók mire számítanak, csak mond egy időpontot és punktum. Legalábbis ez a nagy csend nem olyan kecsegtető. Még jó, hogy Filoni próbálja csillapítani a kedélyeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lehet, de akkor miért ígérték év elejére? az biztos, hogy a Disney kommunikációja (ha van ilyen...) katasztrofális.

Az biztos, hogy nem ez a legnagyobb erénye. Mondjuk lehet, hogy jobban tudnánk kalkulálni, ha tudnánk, mikor indítja a Disney XD a műsorcsomagjait. Mert gondolom a TCW valami helyett fog menni, szóval valaminek szünetre kell vonulnia, vagy befejeződnie. Ráadásul mivel ez nem egy átlagos évad lesz, hanem csak 10+ rész, ez is további műsorigazításokat igényel. Szóval, ha legalább azt tudnánk, hogy a jelenleg futó sorozatok évadjai hol járnak, akkor talán megsaccolhatnánk, mikor indulhat a TCW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos vagyok benne, hogy teljes évadot kapunk (16-20 rész) már csak a műsornaptár okán is.

 

1) 5.12 - Order 66

2) 5.13 - Order 66

3) 5.14 - Order 66

4) 5.15 - Order 66

5) 4.19 - Clovis

6) 4.20 - Clovis

7) 4.21 - Clovis

8. 5.16 - two-part arc

9) 5.17 - two-part arc

10) 5.18 - Yoda arc

11) 5.19 - Yoda arc

12) 5.20 - Yoda arc

13) 5.21 - Yoda arc

14) 5.22 - Bounty Hunter arc

15) 5.23 - Bounty Hunter arc

16) 5.24 - Bounty Hunter arc

17) 5.25 - Bounty Hunter arc

18) 5.26 -

19) 6.01 -

20) 6.02 - Obi-Wan/Anakin (campfire scene, shown at Celebration 2012)

21) 6.03 -

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Arnold Taylor hatodik évadot emlegetett a TFN szokásos talk show -jában. Úgy tűnik a Lucasfilm az eredeti elképzeléssel ellentétben mégis kijön egy teljes szezonnal (továbbra is 17 részről pusmognak).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elképzelhetetlen, hogy ezért húzzák a dolgot. Korábban elég egyértelműen megerősítették a 10 részes hír kapcsán, hogy több, mint 10 rész várható. Ha összefűzzük a korábban emlegetett sztoriszálakat, van ráció a 17-ben. Ebben az esetben feleslegesnek tartom a "Bonus Content" hivatkozást, szerintem nyugodtan elkeresztelhetik 6. évadnak. Nem lenne rossz... tavasszal és nyáron TCW, ősztől Rebels. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legyen hát, ámen bármire amit mondanak, minden hírmorzsa egy lakoma, minden nap feljövök ide, remélve, hogy egy napon kint lesz egy dátum meg egy trailer...

Újra star warst mozgóképre, új élményt a rajongóknak!

Éhenhalok! :yes:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forrás esetleg lehet a német Super RTL csatorna is, amely kiadott egy ilyen közleményt, mely szerint február 15-én adják az Order 66 szálat. Mindenesetre a műsorújság aznapra a harmadik évadot írja.

 

Kiegészítés: Eddig fakenek gondoltam, mert eddig csak fan-site-okon talált infót a google róla, de délután már lehozta a starwarsunderworld is (az epizódleírásokkal együtt), így talán még igaz is lehet. Bár a részek mennyiségét kicsit keveslem.

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igazak az alábbiak, nem lesz gond a mennyiséggel. :) A 66-os szálat elvileg egymás után adják le Február 15-én, a Super RTL-en, nem hetente egyesével. Továbbá kaptunk újabb címeket és epizódleírásokat. Első blikkre hitelesnek tűnik, persze majd meglátjuk...

 

 

State Unknown

Tup klónkadét súlyos idegrendszeri rendellenességet szenved, mely egy Jedi-mester halálát okozza. Hogy megtalálja a gyilkosság okát, Anakin visszakíséri Tupot a Kamino-ra egy kivizsgálásra, ahol szeparatisták támadják meg őket...

 

Conspiracy

Tup részt vesz egy orvosi kivizsgáláson Kamino laboratóriumában, hogy megtudja a Jedi-mester ellen elkövetett sokkoló tettének okát. A vizsgálat sikeréhez Fives kadétnak be kell lépnie Tup elméjének mélyére, ahol egy titkos kód manipulációra bukkan, a Köztársaság klónozó programjában...

 

Fight or Flight

Tupot Coruscantra szállítják további vizsgálatokra, ahol a kancellár személyes orvosa veszi kezelésbe. Közben Fives is vizsgálódik az ügyben, mely során felfedezi, hogy minden klón elméjében elrejtettek egy módosított kódot...

 

Orders

Fives tovább keresi a válaszokat Tup rejtélyes akciójára. Fives a Palpatine-nal való személyes beszélgetésben reménykedik, amikor a kancellár elleni gyilkossági kísérlet vádjával gyanúsítják, így menekülni kényszerül...

 

An Old Friend

Mialatt segélyküldetésen van a Scipio bolygón, Padmé Amidala kapcsolatba kerül régi szerelmével, Rush Clovis-szal, aki segítséget kér tőle. Miután megpróbált szembeszállni a bolygón dúló korrupcióval, Clovis a fejvadász, Embo célpontjává vált. A férfi megpróbálja elhagyni a bolygót Padméval és segítséget szerezni...

 

The Rise Of Clovis

Visszatérve Coruscantra, Clovis kétes ügyletbe keveredik egy a korrupcióban mélyen lévő klán vezetőjével. Anakin nem bízik Clovis-ban, ami feszültté teszi Padméval való viszonyát...

 

Crisis At The Heart

Miután alkut köt Dooku gróffal, Clovis a háborúban találja magát. Mivel ő hozta a háborút szülőbolygójára, Scipio-ra, a Köztársaság kénytelen beavatkozni...

 

The Disappeared (part 1)

A Bardotta békés világa egy ősi jövendölés fenyegetésének célpontjává válik. Mivel eddig minden spirituális vezetőjük eltűnt, Bardotta népének képviselője a Szenátus segítségét kéri. Jar Jar Binks-nek sikerült meggyőzni Mace Windut, hogy valóban nagy horderejű dologról van szó...

 

A következő részekhez egyelőre nincsenek leírások:

 

The Disappeared (part 2)

The Lost One

Voices

Destiny

Sacrifice

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

VÉGREEE!!! Ezt vártam már! :D Na de pont a németektől jön infó? :lol: Szuper a 13 rész de vajon több is lesz majd vagy ennyi és kész? Az epizód leírásokat nem olvastam el szokás szerint. Az RTL úgy hivatkozott rá mint hatodik évad? Vajon az amcsiknál mikor lesz? Elvileg előbb kellene jönni pár nappal. Trailer is jöhetne! Ráadásul egyszerre négy részt is leadnak? :yes::rock:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.