Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Nem, egy ezer éves dolgot benyomnak a colvis után. Lentebb írtam.

 

 

Már rájöttem én is. Gondolom, ki kell tölteniük a játékidőt. Bocsi. :)

 

 

Egyébként én annyira nem voltam elájulva ettől a Colvis száltól.

 

 

 

Ismét rengeteg aktuálpolitikai áthallás, ez a "mentsük meg a bankokat" dolog folyt a csapból is éveken át. Ha nem lett volna Anakin ámokfutása, meg néhány csata, szimplán egy unalmas politikai trilógia lett volna.

 

 

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért komolyan ennyi észt egy helyen. :facepalm: Értem én, hogy ki kell tölteni a műsoridőt, de ahhoz már komolyan egy Arisztotelészi logika (vagy egy média-kommunikációs vörös-diploma) kellett volna, hogy adunk egy kicsit a kontinuitásnak és mondjuk arra a plusz 20 percre (az elejére, nem a végére!) a rész elé, amolyan felvezetőnek bejátsszuk a tényleg idevágó második évad eleji epizódot (ami még a II. Geonosis-i csata előtt volt)!!!

A német precizitás teljes hiányát tapasztalom itt... hát mi folyik itt Gyöngyösön? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már rájöttem én is. Gondolom, ki kell tölteniük a játékidőt. Bocsi. :)

 

 

Egyébként én annyira nem voltam elájulva ettől a Colvis száltól.

 

 

 

Ismét rengeteg aktuálpolitikai áthallás, ez a "mentsük meg a bankokat" dolog folyt a csapból is éveken át. Ha nem lett volna Anakin ámokfutása, meg néhány csata, szimplán egy unalmas politikai trilógia lett volna.

 

 

Én sem voltam tőle elragadtatva. De be kell valjam, az nagyon tetszett, mikor

Anakin eldobta a fénykardját és ökölharcot vívott. :D Ilyet még nem láttam tőle. (kivéve, a 4. évadban mikor Obi-val, vagyis Rako Hardie-nel (megint bocsi a végtelen tudatlanságomért, de ezt sem tudom hogy kell írni) harcolt, de az kényszer volt) szóval, Anakintól olyat, hogy önként eldobja a fénykardját, majd ökölharcot vív, még nem láttam. Ez kifejezetten tetszett, kicsit el is nevettem magam. :D :D

 

 

Azért komolyan ennyi észt egy helyen. :facepalm: Értem én, hogy ki kell tölteni a műsoridőt, de ahhoz már komolyan egy Arisztotelészi logika (vagy egy média-kommunikációs vörös-diploma) kellett volna, hogy adunk egy kicsit a kontinuitásnak és mondjuk arra a plusz 20 percre (az elejére, nem a végére!) a rész elé, amolyan felvezetőnek bejátsszuk a tényleg idevágó második évad eleji epizódot (ami még a II. Geonosis-i csata előtt volt)!!!

A német precizitás teljes hiányát tapasztalom itt... hát mi folyik itt Gyöngyösön? :D

Hát ja. Én is ezt "mondom" Ehhez már tényleg diploma kell, hogy a super rtl ezt csinálja. Mindenesetre, amennyi logikával a super rtl csapatja rendelkezik, én nagyon szívesen lennék eme remek kis dinamikus csapat tagja. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként én annyira nem voltam elájulva ettől a Colvis száltól.

 

Az előző, monumentalitása okán mindenképpen jobb volt, de én is azt tettem be volna kezdésnek.

 

 

Egyébként, ha már Clovis, a halála is milyen "hollywoodi" volt már, a szó pejoratív értelmében. Olyan igazi műdráma.

Azt nem tudom amúgy feltűnt-e nektek, hogy elhangzott a "Für die Republik!" - az egyik klóntól, ez a jelenet benne volt anno az 5. évad második előzetesében (csak ott angolul). Eredetileg nem ilyen kontextusban képzeltem el ezt sem...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Egyébként, ha már Clovis, a halála is milyen "hollywoodi" volt már, a szó pejoratív értelmében. Olyan igazi műdráma.

Azt nem tudom amúgy feltűnt-e nektek, hogy elhangzott a "Für die Republik!" - az egyik klóntól, ez a jelenet benne volt anno az 5. évad második előzetesében (csak ott angolul). Eredetileg nem ilyen kontextusban képzeltem el ezt sem...

 

Igen, mert ez a történetszál az 5. évadban lett volna benne. (Ha jól emlékszem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző, monumentalitása okán mindenképpen jobb volt, de én is azt tettem be volna kezdésnek.

 

 

Egyébként, ha már Clovis, a halála is milyen "hollywoodi" volt már, a szó pejoratív értelmében. Olyan igazi műdráma.

Azt nem tudom amúgy feltűnt-e nektek, hogy elhangzott a "Für die Republik!" - az egyik klóntól, ez a jelenet benne volt anno az 5. évad második előzetesében (csak ott angolul). Eredetileg nem ilyen kontextusban képzeltem el ezt sem...

 

 

 

 

Igen, Clovis halála... Anakin nem bírta volna az Erővel mindkettőt megmenteni??? Na persze, Clovist nem is akarta... :)

 

 

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Igen, Clovis halála... Anakin nem bírta volna az Erővel mindkettőt megmenteni??? Na persze, Clovist nem is akarta... :)

 

 

Igen, én is ezen morfondíroztam, hogy miért nem

mentette meg mindkettőjüket az Erővel? Véleményem szerint, valóban szándékosan nem is akarta mindkettőjüket megmenteni. Pedig megtehette volna...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is ezen morfondíroztam, hogy miért nem

mentette meg mindkettőjüket az Erővel? Véleményem szerint, valóban szándékosan nem is akarta mindkettőjüket megmenteni. Pedig megtehette volna...

 

 

 

Úgy emlékszem volt, hogy Ahsokát meg is "röptette". Mondjuk nekem inkább az volt a bajom a jelenettel, hogy nem volt benne feszültség. Egyértelmű volt, hogy Clovis le fog zuhanni, akkor meg minek kellett ezt erőltetni. Ez a tipikus utolsó másodperces "Tut mir leid" is nagyon sablon volt. Ha mindenáron megölik, csinálhatták volna kreatívabban, vagy heroikusabban is...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek! Nem itt kell beszélni a részekről hanem majd a topikban ha megnyílnak. Sorry. A továbbiakat törölni fogom.

Igenis! Csak elkapott minket az utóbbi látott történetszál által nyújtott tartalom mérhetetlenül sok hevességgel, sok érdekes látni valóval, ami felpezsdítette a tudatunkat, éppen ezért elcsábított minket egy ellenállhatatlan vágy azzal a célall, hogy feltétlen "beszéljünk" meg valami fontosat. Hirtelen felindulásból nem vettük észre mit teszünk a jelen pillanatban, leszögezném, hogy e utóbbi tett, hogy a friss történetszálat elkeztük vitatni egy olyan helyen (topicban), ami nem erre a célra készült, a legkevésbé sem előre megfontolt, szándékos tett volt. Sok volt az előbb látott történetszál által tálalt cselekmény, ezért lendületből, óvatlanul offoltunk. Magam részéről tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy a sorozat részeit nem itt kell megvitatni, mégis figyelmetlenül, még ha spoiler gomb mögött is, kommentáltam egy adott részről. Ezért elnézésedet kérem és egyben együttérzést is, mint star wars, azon belül klónok háborúja imádó és némi képp fanatikus. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legnagyobb risztelettel kérdezném, hogy miért is kell várni a feliratra a témák megnyitásával kapcsolatban? Ha valaki tud németül és van véleménye, akkor hadd mondhassa már el amíg még friss. Nem értem, hogy mire jó ez a korlátozás, mert ez nem szolgálja a rajongók érdekeit. A fórumnak kell kiszolgálnia a nézőket és nem a nézőknek a fórumot. :S

 

* * *

 

Más. Van rá bármilyen esély, hogy lesz 7. évad? Csinálnak még részeket vagy a Rebels miatt tényleg ennyi volt a Clone Wars?

Szerkesztve: - Platschu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más. Van rá bármilyen esély, hogy lesz 7. évad? Csinálnak még részeket vagy a Rebels miatt tényleg ennyi volt a Clone Wars?

 

Úgy tudjuk, hogy ez a 13 rész és kész. És már ez igy egy csoda 1 év teljes altatás és ködösítés után..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legnagyobb risztelettel kérdezném, hogy miért is kell várni a feliratra a témák megnyitásával kapcsolatban? Ha valaki tud németül és van véleménye, akkor hadd mondhassa már el amíg még friss. Nem értem, hogy mire jó ez a korlátozás, mert ez nem szolgálja a rajongók érdekeit. A fórumnak kell kiszolgálnia a nézőket és nem a nézőknek a fórumot. :S

 

Azért kell várni mert az a tapasztalat, hogy nem értik rendesen a sztorit, csak halványan. Rosszabb esetben csak a látványból alakul ki olyan vita ami teljesen félre visz hisz a szöveget meg nem értik. Volt már erre példa és nem hinném, hogy ez egy jó módja az epizódok kibeszélésének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul így sokkal nagyobb mélységekben megtárgyalhatóak az adott epizódok, ha egyenként nyílnak meg az adott témák. Más esetben csak zűrzavar lenne, és egymás szórakozását lőnénk le. Esetleg azt tudom javasolni annak, aki már látta felirat nélkül a részeket, hogy írja meg a véleményét Word dokumentumban, s később bemásolja ide. És akkor az élménybeszámoló friss marad. :)

 

Sajnos ez egy olyan helyzet, amikor nem lehet mindenkinek jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egymást így is, úgy is kijavítjátok és elméleteket gyártottok, szóval ez nekem érthetetlen, hogy csak emiatt nincs megnyitva még 5 rész témája... :45: Más fórumok örülnek, ha lennének hozzászólók, erre ti meg a minőség jegyében visszafogjátok őket. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.