Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Hát igen, eddig legalább hatszor előhúzták már ezt, hogy egy korábbi főhős kómába zuhant, és aztán az egész részt átaludta... Így a hetedik alkalommal kezd kicsit erőltetett lenni. Vagy ez az első eset lenne? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Költői túlzás akart lenni, néha élhetek a stílusoddal, Dzséjt. A 7-ben húzták elő, ha a kövi részben is benne lesz,az már kicsit erőltetettnek tűnik - nekem. Aztán lehet,hogy te megnéznéd még párszor, hogy a komplett Ellenállás egy mély kómába esik a trilógia végéig. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn a végén valóban bekómált, mert hátba vágták egy fénykarddal, de akkor talán már csak tíz perc volt hátra a filmből. Ha ezután egy másik szereplő egy űrhajóbalesetben esik kómába, és a film nagy részét úgy tölti, az nem lesz még erőltetett. Legfeljebb azt mondhatjuk, hogy lemásolták Yularen és Anakin esetét a TCW-ből, bár kétlem, hogy egy húsz perces animációs sorozat mérvadó lenne egy kétórás, 8. epizódnál.

De akkor ennyi erővel erőltetett, hogy minden részben van egy fénykardpárbaj, aminek a végén valaki vagy meghal vagy megsérül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, eddig legalább hatszor előhúzták már ezt, hogy egy korábbi főhős kómába zuhant, és aztán az egész részt átaludta... Így a hetedik alkalommal kezd kicsit erőltetett lenni. Vagy ez az első eset lenne? :hmm:

 

Én azért összeszedtem pár nem kómás , de öntudatlan ( a kóma is az) állapotot, íme:

 

Luke elájul a buckalakó támadásnál.

Han karbonitos fagyasztása.

C 3PO-t darabokra lövik a a Cloud City-n.

Anakin elájul a Geonosison amikor Dooku levágta a karját.

Obi Wan elájul az Ivisible Hand fedélzetén amikor Dooku-val párbajozik Palpatine előtt.

Finn kómában az EP VII-ben.

R2-D2 20 éve inaktív. Hírtelen ennyi. Szóval hőseink hosszabb rövidebb ideig azért ki vannak ütve. Mégha nem is az egész epizód alatt :)

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, eddig legalább hatszor előhúzták már ezt, hogy egy korábbi főhős kómába zuhant, és aztán az egész részt átaludta... Így a hetedik alkalommal kezd kicsit erőltetett lenni. Vagy ez az első eset lenne? :hmm:

Eddig eljátszotta ezt az Ep5-ben Han Solo és az Ep7-ben R2-D2. Ez csak kettő. Vagy volt még? :D

 

Belegondolva, Han azért nem aludta át az Ep6-ot, szóval lehet az már csak azért sem ér. :D

Szerkesztve: - Shettard Hart
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért összeszedtem pár nem kómás , de öntudatlan ( a kóma is az) állapotot, íme:

 

Luke elájul a buckalakó támadásnál.

Han karbonitos fagyasztása.

C 3PO-t darabokra lövik a a Cloud City-n.

Anakin elájul a Geonosison amikor Dooku levágta a karját.

Obi Wan elájul az Ivisible Hand fedélzetén amikor Dooku-val párbajozik Palpatine előtt.

Finn kómában az EP VII-ben.

R2-D2 20 éve inaktív. Hírtelen ennyi. Szóval hőseink hosszabb rövidebb ideig azért ki vannak ütve. Mégha nem is az egész epizód alatt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt, Anakin alszik az ep2-ben és az ep3-ban! Na, jó, meggyőztetek, ez már tényleg erőltetett lesz az ep8-ban, én így már nem is vagyok kíváncsi rá. :D:hehe:

Most számba kellene venni hogy hányszor esznek a SW epizódokban. Valaki ! :hehe:

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sokkal többször. Megpróbálom átgondolni.

1.Qui-Gonék vendégeskednek Anie-éknél, 2. Anakin és Padmé a Naboo-n, 3. Luke, Owen és Beru, 4. Vader "vendégül látja" Soloékat a Bespin-en. Ezek azok, amik kifejezetten kajálásos jelenetek. De szerintem lapozzunk a kóma és kajázás témáról,mert ez már vastagon OFF :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1.Qui-Gonék vendégeskednek Anie-éknél, 2. Anakin és Padmé a Naboo-n, 3. Luke, Owen és Beru, 4. Vader "vendégül látja" Soloékat a Bespin-en. Ezek azok, amik kifejezetten kajálásos jelenetek. De szerintem lapozzunk a kóma és kajázás témáról,mert ez már vastagon OFF :)

Rendben

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://makingstarwars.net/2016/03/star-wars-episode-viii-luke-skywalker-aliens-in-space-vegas-dern-and-poe-pick-ups/

 

Újabb infók:

 

-Luke Skywalker keres valakit Space Vegasban

-evakuálós jelenet Laura Dern-nel és Poe-val. Sok embert evakuálnak kis hajókra.

(Csak nem az Első Rend söpri ki az Ellenállás bázisát? Úgy tűnik, ezt a két karaktert sokat láthatjuk majd együtt)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel Rey és Kylo is tanításban fog részesülni remélem egyensúlyban mutatják be mindkét oldalt, ahogy Kylo egyre jobban elmerül a Sötét oldal bugyraiban és ahogy Rey járja a Fény ösvényét.

Pedig milyen szép lenne, - én legalábbis szívesen látnám, bár tudom hogy lehetetlen - ha Rey valahogy átsodródna a sötét oldalra, és Ben pedig ismét jó lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.