Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Szerintem semmi jelentősége. Máskor is előfordult már hogy Daisy Rey-t illető románcos képet osztott meg.

 

rx88ErN.jpg

 

Akkoriban meg azon ment néhol a találgatózás hogy Rey Poe-val fog összejönni.

Amúgy én se bánnám ha Rey előbb-utóbb Finnie csaja lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze a fan art megosztásokból nem érdemes túlzott következtetéseket levonni. Viszont a Rey-Finn duó mellett nem csak a fan artok hanem maga az ep.7 is szól. Hiába csak barátok, Finn egyértelműen többet szeretne.

 

Más: Szent Patrik nap örömére Johnson megosztott egy képet a forgatásról :P

Cdxfk4WWEAAEsM7.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze a fan art megosztásokból nem érdemes túlzott következtetéseket levonni. Viszont a Rey-Finn duó mellett nem csak a fan artok hanem maga az ep.7 is szól. Hiába csak barátok, Finn egyértelműen többet szeretne.

 

Más: Szent Patrik nap örömére Johnson megosztott egy képet a forgatásról :P

Á, úgy érzem már megint sok lesz a CGI!!! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez a leírás igaz és az utána lévő okfejtés helyes, akkor nagyjából az várható az ep8-ra, amire sokan gondoltunk: az új Köztársaság súlyos sebet kapott, de még nem pusztult el, és próbálják összekaparni a romokat, miközben az Első Rend kepeszt a háború felé - vagy már eleve nyílt háború van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasgattam lentebb az esetleges szerelmi szálról.

Annyi biztos, hogy eddig mindig a középső részben indult be a szerelmi szál.

Ha Finn és Rey szála lesz, akkor ez kivétel lehet, mert voltak arra utalások már a 7-ben, hogy Finn-nek tetszik Rey.

(Na mondjuk kinek nem tetszik ez a lány? :hmm: ) (habár; ennyi volt a Baljósban is és az Új reményben is..)

Az, hogy melyik színész mivel trollkodik, az egyelőre elhanyagolható. Illetve pont ellentétes következtetések vonhatók le belőle,

hisz én úgy gondolom, hogy valódi spoilereket nem tehetnek közzé még poénos bábukkal és rajzokkal sem.

Ha Rey jedinek áll, nem tudom belefér-e az "új kódexbe" egy párkapcsolat..

De ezzel meg is jöttünk ahhoz, hogy vajon Luke ezt hogy kezelte az elmúlt 30 évben és kicsodája Rey?(ha egeltalán ez a kérdés releváns lesz..)

Mert ha Luke magányos remete és él még az etikett e téren, akkor Rey maximum egy volt tanítvány, akit emléktörlés után elrejtett, és ha a lány jedinek áll, valószínülek követi az eszméket.

Ha viszont "rokon" Rey és Luke huncutkodott, akkor talán Rey-nek is szabad.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg azért dobták be ezt a "mindenki lehet mindenkivel" dolgot, hogy a rajongók jól ellegyenek a következő 1 év és 9 hónapban. Bár addig úgyis ki fog szivárogni, hogy ki kivel lesz, dolgozni fognak rajta a SW kémek :) Úgyis megjelenik majd egy homályos kép vagy egy-két jelenetleírás erről. Bár inkább előbb legyen,mint utóbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg azért dobták be ezt a "mindenki lehet mindenkivel" dolgot, hogy a rajongók jól ellegyenek a következő 1 év és 9 hónapban. Bár addig úgyis ki fog szivárogni, hogy ki kivel lesz, dolgozni fognak rajta a SW kémek :) Úgyis megjelenik majd egy homályos kép vagy egy-két jelenetleírás erről. Bár inkább előbb legyen,mint utóbb.

Bár látszik, hogy Johnson mintha kevésbé titkolózna, de szerintem amit kell, azt sikerülni fog itt is titkolni.

Abrams-re és Luke-ra gondolok. Mert nem fogom elfelejteni, hogy a premier napján is reménykedtem még hogy nem cameo lesz.

Nagyon jól sikerült hintában tartani a rajongókat. (de engem biztos)

Ezekután máshogy állok a dolgokhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem sose zavart az,ha sokminden kiderült a soron következő filmről. Az Ep 3-at láttam először moziban, és már szinte jelenetről jelenetre ismertem az egész filmet, és egyáltalán nem vett el az élményből. Ugyanez volt az Ep 7-tel kapcsolatban is. Biztos vagyok benne, hogy hamar ki fognak itt derülni dolgok, és biztos sokan nagyokat fogunk nézni. :)

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem sose zavart az,ha sokminden kiderült a soron következő filmről. Az Ep 3-at láttam először moziban, és már szinte jelenetről jelenetre ismertem az egész filmet, és egyáltalán nem vett el az élményből. Ugyanez volt az Ep 7-tel kapcsolatban is. Biztos vagyok benne, hogy hamar ki fognak itt derülni dolgok, és biztos sokan nagyokat fogunk nézni. :)

Annyi különbséggel gondolom, hogy az ep7-ről messze nem tudtál annyit mint anno az ep3-ról.

amúgy engem sem zavartak a spoilerek soha.

Sokszor kacérkodok a spoilermentesség gondolatával, de rendre nem jön össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk aki akarta, azért az EP7 sztoriját is szinte teljes egészében megismerhette (utólag visszaolvastam a spoilerekre támaszkodó rajongói történeti vázakat, megdöbbentő a hasonlóság).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk aki akarta, azért az EP7 sztoriját is szinte teljes egészében megismerhette (utólag visszaolvastam a spoilerekre támaszkodó rajongói történeti vázakat, megdöbbentő a hasonlóság).

Emlékszem, voltak elméletek bőven, sok be is talált így utólag. De nem vehettük őket biztosra nagyon sokáig. Az ep3-nál máshogy volt. Meglátjuk, hogy lesz ez a 8-nál..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk aki akarta, azért az EP7 sztoriját is szinte teljes egészében megismerhette (utólag visszaolvastam a spoilerekre támaszkodó rajongói történeti vázakat, megdöbbentő a hasonlóság).

Lehet hogy pont ezekre gondolsz, de akik esetleg nem olvasták azoknak érdemes átnézniük azt az ep.7 összefoglalót, amit mi raktunk ki két héttel a bemutató előtt:

 

A leírás első része

 

A leírás második része

 

Tényleg látszik hogy akkorra már letisztult a kép. Csak néhány részletben tévedtünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy pont ezekre gondolsz, de akik esetleg nem olvasták azoknak érdemes átnézniük azt az ep.7 összefoglalót, amit mi raktunk ki két héttel a bemutató előtt:

 

A leírás első része

 

A leírás második része

 

Tényleg látszik hogy akkorra már letisztult a kép. Csak néhány részletben tévedtünk.

Bomarr, te már előtte is írtál egy elég frappáns összefoglalót a fórumunkra, nem? Tudom, mert az volt az a pont, amikor azt mondtam, hogy elég a spoilerekből. :D Kb. 1 hónappal lehetett a premier előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát akkor most kiderül, hogy miként néznek ki a kaszinók az SW-ben. Láttunk már színházat, versenypályát, nagyvárosi és galaxisszéli csehókat... ez egy jó kis szinesitő elemnek tűnik ebbe a sorba :) Érdekes lesz látni a belső designt. Egyre biztosabb vagyok benne hogy a CGI kiegészités komoly lesz Dubrovniknál és ezek sok emeletes épületek lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel tovább bővülne a szórakoztató egységek száma, amiknek a belsejét láthatjuk a Galaxisban. Néha jó a fantasztikus kalandok közepette hétköznapi környezetbe cseppenni, remélem, lesz olyan hangulatos, mint a kantin vagy az Outlander Club.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.