Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Kicsit fura hangulatot árasztanak ezek a képek, remélem, csak azért, mert nem véglegesek, hanem forgatási képek.

Nyilvánvalóan azért, mert tááááávolról sem véglegesek. Még csak nem is beállítottak, hanem gyorsan lekapott és olyan szögből vett képek, amiknek még ahhoz sincs semmi köze, ahogy a filmben látni fogod. Emiatt ne főjön a fejed. Már akkor más hangulata lenne mindnek, ha a kamerán át látnánk (és akkor hol vannak még az utómunkák?), mert a jeleneteket egy kamerának készítik fel, nem egy lesifotósnak a tetőn. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején az EP2-ben bemutatkozó coruscanti éjszakai élet már-már cyberpunk/neo-noir szerű képi világa is furcsa lehetett az előző epizódok fényében. Szerintem ez a fajta öltözködés is simán belefér a Star Wars--univerzumba. Az eddig látott lények érdekesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos jó lesz. Ilyen nyersen látva, kiragadva a még nem létező végeredményból, naná, hogy fura egy kicsit.

Az is lehet, hogy nagy része nem lesz premier plánban a vásznon.

Durva, hogy ennyi képünk van már!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elég biztos vagyok benne, hogy ezek a képek azért nem érdeklik őket, mert nincs igazi jelentősége. Szerintem tényleg egy pár másodperces jelenetbe pislanthatunk bele. Olyan, mintha kikerült volna egy-pár kép a már említett ep2-es coruscanti utcáról egy-két díszletes kép, meg láthattuk volna mondjuk azt, hogy a sárga siklót leereszti egy daru.

Sok-sok kép jön ki, valóban, de effektíve semmivel sem tudunk többet. Képet kaphatunk egy jelenet egy pillanatáról, egy valamilyen bolygó valamilyen lakóiról, de ez mind semmi. Nem kerülünk közelebb a történethez, a cselekményhez, tulajdonképpen még magához a helyszínhez sem.

Úgyhogy tulajdonképpen a film ugyanúgy biztonságban van, csak ezekkel a képekkel csúnyán megfogalmazva, a Lucasfilm befoghatja azon rajongók száját, akik sipítoztak az ep7 körüli titkolózás miatt. :)

Anno így csinálták a Hyperspace-szel is, csak azért fizetni kellett (volna :evil: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz üldözés is, ez már biztos szóval simán elképzelhető amit írtál. Bár ahhoz kicsit nagy a felhajtás. Az EPII -es jeleneteket stúdióban vették fel. Itt meg elutaztak egy másik országba, felvállalva minden ezzel járó kockázatot. Szerintem nagyobb lesz a jelentősége ennek a bolygónak mint gondolnánk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is azt mondom, hogy nem lesz, csak azt, hogy amit mi a film előtt láthatunk belőle, az lehet jelentéktelen majd a nagy egészben. A jelentős jelenetek forgatásáról már nem lesz se videó, se kép. Arról nem beszélve, hogy szerintem a fontos jeleneteket itt is stúdióban rögzítik, pontosan azért, hogy még véletlen se kerüljön ki. Gondolj csak arra, hogy a Tuanulban játszódó jeleneteket is részben valós helyszíneken, részben stúdióban rögzítették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan, mintha az Interjú a vámpírral jelmeztervezője összebútorozott volna az Éhenkórászok viadala látványtervezőjével és az erkölcstelen szerelmükből megszületett volna a Jupiter felemelkedése című film giccsparádéja. Nem sok Star Wars hangulatot vélek felfedezni, de ez még csak egy előzetes bírálat, lesz ez még így se. Szakállas hapsi minek hordja a fején az öreganyja lila fejkendőjét? Ibrahim pasa meg eltévedt a forgatáson?

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Kylo a Starkilleren elszenvedett arcsérülései után már folyamatosan maszkot fog hordani.

Mondjuk azért jó párszor maszk nélkül lettek felvéve Kylo jelenetei, és később CGI maszk volt rajta nem?

Vagy rosszul láttam?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azért jó párszor maszk nélkül lettek felvéve Kylo jelenetei, és később CGI maszk volt rajta nem?

Vagy rosszul láttam?

Egyetlen ilyen jelenet van a filmben. Eredetileg ott nem is lett volna rajta maszk csak a vágás során előrébb került a jelenet, ezért az utómunkálatok során el kellett fedni az arcát, mivel a kinézete ott még titok volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig régen ezen prüszköltek páran. Most ahogy bejött a buzi téma ma már mindenki örömújong. Talán ez volt a cél? ;) Bár a zrégen gáz ha így kell elfogadtatni egy fehér és egy fekete közötti románcot. Már persze ha lesz, és nem megint egy elterelés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mintha a homi témát a hivatalos források nyomták volna. Ezt végig a sajtó/közönség tartotta fókuszban, aminek persze az lett a következménye hogy a témában rengeteg stábtag volt kénytelen nyilatkozni valamilyen formában.

 

Az ep.7 szerintem elég egyértelművé tette, hogy Finn vonzódik Rey-hez és a végefelé úgy tűnt nem is teljesen reménytelen a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep.7 szerintem elég egyértelművé tette, hogy Finn vonzódik Rey-hez és a végefelé úgy tűnt nem is teljesen reménytelen a dolog.

A hétvége után nálam is még egyértelműbb. Nem is tudom miért harapott rá ennyire a sajtó erre a hülyeségre. :) Finn bele van zúgva Rey -be.

 

Egy románc mindenképp lesz a trilógiában szerintem, tekintve, hogy Poe és Rey között nem volt interakció ez a legkézenfekvőbb.

Az EPVII -et látva nekem simán tetszene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet ezt a lányt nem szeretni. Finn érzéseiről mindent elárul a Kanata kastély lerombolását követően, amikor Kylo elrabolja az ájult Reyt, hogy milyen elszántan, futva, üvöltve próbálja megakadályozni hogy elvigye a lányt. Rey pedig gyakorlatilag bosszút állt Finn-ért amikor annak a hátát felhasgatta Kylo. Szemmel láthatóan nem közönbösek egymásnak. Ez egy odaadó szerelem. Hajrá.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban nem rajongtam Finn és Rey kapcsolatának gondolatáért (Poe-nak szántam a csajt :) ), de az elmúlt hónapok rémálomba való pletykaáradata után már el tudnám fogadni őket. Szóval hajrá! Még a végén befejezem a tiltakozó akciómat és újra kiteszek egy avatarképet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.