Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Szerintem eljutottunk arra a pontra, amikor az egész galaxisban tényleg csak Luke, Rey és a szellemek képviselik a Jedi Rend egykor virágzó rendszerét. Erre utal a vákuum is, amiről az enciklopedia is írt. Innen kell majd visszamásznia a Rendnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen de Rey még nem Jedi. Bár ha a film végére azzá válik (valamilyen szinten), akkor rá is vonatkozhat a többesszám. Érdekesek lesznek a szellemek is, biztos foglalkoznak velük.

Én nagyon szeretném.

Egyébként egyértelműen Obi-wan szelleme volt a legaktívabb az OT-ben és a 7-ben is. Ő biztos nem megkerülhető ez alapján.

Yoda viszont a legegyszerűbben visszahozható.

Haydenről is megindult a pletyi celebration topicban..

 

De vissza Obi-wanra. Biztos nem véletlenül keverték Ewan-nel Sir Alec-et a 7-ben.

Ha megjelenik, vajon hogyan és milyen formában teszi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szeretném.

Egyébként egyértelműen Obi-wan szelleme volt a legaktívabb az OT-ben és a 7-ben is. Ő biztos nem megkerülhető ez alapján.

Yoda viszont a legegyszerűbben visszahozható.

Haydenről is megindult a pletyi celebration topicban..

 

De vissza Obi-wanra. Biztos nem véletlenül keverték Ewan-nel Sir Alec-et a 7-ben.

Ha megjelenik, vajon hogyan és milyen formában teszi?

 

Hú ez de jó kérdés. Valami köztes állapotot fogunk vajon kapni Ewan és Alec között? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen..A Rogue One óta nem kérdés, hogy vissza lehet hozni egy idősebb színészt.

És Obi-wannak idősen kellene megjelennie. Mert ha csak a hangját halljuk az működhet, de kicsit visszalépés, mert "szeretett" mutatkozni.

De ha meglépik, hogy Ewan játsza testileg is, az egyrészt remek lenne Hayden párjaként, viszont az ifjú Anakin-szellem in-universe magyarázatát felborogatná.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A makingstarwars.net szerint a Dubrovnic -ban forgatott helyszín neve Canto Bight. Ez egy kaszinó váreos lesz. Továbbá a forgatáson láthattuk a rendőrséget is akiknek a sisakján ez állt: CBPD.

 

További hír, hogy Del Toro karaktere elméletileg egy D.J nevű fazon lesz, de lehet hogy ez csak egy kódnév lesz. Továbbá Del Toro karakterének haja rövid lesz, illetve egy hajóval fog rendelkezni, amely az Enterprise -ra fog hajazni, de belsejében Padmé Núbiai hajóját fogja idézni.

 

A többit lent találjátok(sorry a fordításért :oops:):

http://makingstarwars.net/2017/04/the-mystery-of-benicio-del-toros-ship-in-star-wars-the-last-jedi-and-more/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap, azaz Április 11. -én a Good morning America c. műsorban vendég lesz Mark Hamill, és Daisy Ridley! A Star Wars 40 éves évfordulója miatt egy bejelentés lesz majd amit állítólag nem szabad kihagynunk.

 

Kíváncsi vagyok erre :hmm:. Talán egy EpVIII teaser a pénteki nagy bumm -hoz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap, azaz Április 11. -én a Good morning America c. műsorban vendég lesz Mark Hamill, és Daisy Ridley! A Star Wars 40 éves évfordulója miatt egy bejelentés lesz majd amit állítólag nem szabad kihagynunk.

 

Kíváncsi vagyok erre :hmm:. Talán egy EpVIII teaser a pénteki nagy bumm -hoz?

 

Vagy csak Hamill trollkodik megint egy nagyot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.