Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Megkérdezték Riant, hogy a címben a jedi egyes vagy többesszám. Azt mondta hogy őt meglepi, hogy erről egyáltalán vita alakult ki. A címben egyébként a jedi szerinte -tessék kapaszkodni- egyesszám. Tehát a rendező szerint Az utolsó jedi a helyes cím :D

 

 

Hát ez gyönyörű. :D:facepalm: Csoli mit fog szólni... :D

 

Kérlek alásan' semmi különöset. Hisz nem arról volt szó, hogy jobbnak tartom többesszámot. Hanem, hogy az legyen a cím nálunk is ami a film címe. Függetlenül attól hogy "furcsa"-e vagy sem.

Akiket ilyenkor még a mentőben is ütni kéne, azok a ferdítők, fordítók, akik nem tudom milyen instrukciók alapján kavarják a dolgokat.

De hamár ez az állás, akkor kéretik újra változtatni rajta hivatalosan is, az érintett országoknak nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem mindíg az nyűgöz le, hogy a fénykard vastagnak látszik. Nem igazán pengének.

Csak akkor derül ki, hogy penge, mikor vágnak vele valamit.

Pengének a mai napig csak egy jelenetben érzem, mikor épp nem vág semmit, az pedig Kenobi házában az első aktíválás. Imádom azt a jelenetet, azt az effektet, azt a színt.

Szóval nekem nem fura, hogy Kylo sebe relatíve keskeny, vagy hogy nagyon szépen rendbejött.

 

A sisakja jobban érdekel. Hogy került elő-hisz a hídon hagyta-, ez az-e egyeltalán, hordja-e majd, mitől törik össze, hord-e másikat, vagy ugyanilyet? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Rey kiképzésével lesz egy kisebb-nagyobb időugrás. Esetleg egy montázzsal érzékeltethetik is, vagy valami hasonlóval.

 

Én úgy képzelem el, mint az volt a TCW 6×11 Voices c. részében, amikor Yoda és a Jedi rend tagjai együtt meditáltak. Vagy valami hasonlóval megcsinálhatják.

 

A sisakja jobban érdekel. Hogy került elő-hisz a hídon hagyta-, ez az-e egyeltalán, hordja-e majd, mitől törik össze, hord-e másikat, vagy ugyanilyet? :)

 

Lehet, hogy több van neki, vagy ami elképzelhetőbb, hogy amit a trailerben láttunk, az a SB -ról elhozott sisakja, amely a robbanás következtében széttöredezett.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Lehet, hogy több van neki, vagy ami elképzelhetőbb, hogy amit a trailerben láttunk, az a SB -ról elhozott sisakja, amely a robbanás következtében széttöredezett.

Isten ments, hogy ezen összezördüljünk, de nagyon nehezen képzelem el, hogy a széthulló starkillerről egy sisakot van igény kimenteni. Már az is eredmény, hogy Kylót sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elég valószínű, hogy az nem ugyanaz a sisak (az egy olyan teremben maradt, amibe beszáguldott egy X-szárnyú és mindent szétlőtt, majd az egész kóceráj felrobbant, aligha lehetett visszamenni érte :) ). Viszont tényleg, miért ne lehetne belőle több a Finalizeren? Vagy miért ne csinálhatott egy másikat Kylo? Eleve praktikus, ha több sisak van, hisz még Grievousnak és Vadernek is több maszkja volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten ments, hogy ezen összezördüljünk, de nagyon nehezen képzelem el, hogy a széthulló starkillerről egy sisakot van igény kimenteni. Már az is eredmény, hogy Kylót sikerült.

 

Utólag végiggondolva akkor az a sisak el is veszett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván számít, hogy milyen mértékben és mennyi ideig érintkezik valami a pengével. Ha teljesen kupán csapja a karddal Rey, akkor valószínűleg félbe hasítja Ren kobakját, de csak a hegyével érintette, és csak addig, amíg átsiklott az arcán a kard, nem tartotta ott fél órán át. Amúgy, elviekben Anakin sebhelye is fénykardtól van (legalábbis régen így volt, azóta nem tudom, hogy szól a fáma és most azért sem nézek utána), de hasonló sebhely Obi-Wan karján is lehet. Ugye az ő kezét sem vágta le Dooku. ;)

 

Az érdekes, hogy a traileren viszont máshol (majdnem ott, ahol Anakinnak) van a sebhely. Lehet, hogy csak az előzetes miatt került át, hogy ezzel is legyen egy kis áthallás közte és a nagypapa között? :? Ekkorát csak nem bakiznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg az TCW voices c. részét, és muszáj, hogy közel legyen az ST-hez!

Qui-Gon jelentősnek érzi, Yoda szerepét/tevékenységét a majdani halála után, pedig az OT-ben, már nem tesz semmit szellemként. Ez a patron remélem a 8-é lesz! :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már szó volt róla korábban, hogy látni fogjuk Ahch-To élővilágát. Most megerősítést nyert, hogy a szigeteken élő madarak hasonlitanak az animációs sorozatokban látott madarakra, például a Convorokra. Porg a faj neve. Látni fogunk egy fészket is, amiben nemrég kikelt fiókák lesznek. A leirás szerint elég realisztikusan néz ki a dolog és talán emiatt kicsit gusztustalanok is a frissen kikelt példányok. A porgoknak nem csak Luke-al, de Chewbaccával is lesznek közös jeleneteik.

 

Más, de állitólag nagyon érzelmes és szép lesz az a jelenet, amiben Chewbacca, R2 és Luke először találkoznak, szintén itt az Ahch-Ton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre olyan mintha Rey nem egy távoli galaxisban hanem Írországban tanulna jedinek. Szerintem fontos, hogy legyen valami idegen a szigeteken, hogy tényleg Star Warsos legyen. Annyi az értelme, mint mondjuk a naboo-i állatoknak az erdőben. De az ilyen lényekben egyébként is van egy csomó más lehetőség is. Ezra például az egyik lothali macskán próbálgatta milyen kapcsolatot létrehozni valakivel az Erőn keresztül.

Az Ahch-Ton egyébként nem csak ezek a kis madarak lesznek. Az MSW szerint fel fog bukkanni egy nagy vizi-szörny is, amelyikkel Rey meg fog küzdeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre olyan mintha Rey nem egy távoli galaxisban hanem Írországban tanulna jedinek. Szerintem fontos, hogy legyen valami idegen a szigeteken, hogy tényleg Star Warsos legyen. Annyi az értelme, mint mondjuk a naboo-i állatoknak az erdőben. De az ilyen lényekben egyébként is van egy csomó más lehetőség is. Ezra például az egyik lothali macskán próbálgatta milyen kapcsolatot létrehozni valakivel az Erőn keresztül.

Az Ahch-Ton egyébként nem csak ezek a kis madarak lesznek. Az MSW szerint fel fog bukkanni egy nagy vizi-szörny is, amelyikkel Rey meg fog küzdeni.

Érdekes, nekem ez eszembe se jutott volna. Azzal, hogy kvázi a Falconnal együtt érkezünk meg a bolygóra, számoma meg is szűnt mindenféle kapcsolata bármilyen földi lokációval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyelőre néha olyan mintha egy turisztikai filmből lennének az ott készült jelenetek. Nagyon szép felvételek, de nagyon várom hogy valami idegen is odakerüljön. Nekem onnantól fog igazán működni a bolygó. De elvileg lesz egyediség dögivel, elvégre nemcsak állatok lesznek, hanem az a misztikus fa, meg valami barlang is, ami a régi jedik titkait rejti. Szóval emiatt nem félek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, nekem ez eszembe se jutott volna. Azzal, hogy kvázi a Falconnal együtt érkezünk meg a bolygóra, számoma meg is szűnt mindenféle kapcsolata bármilyen földi lokációval.

Detto. Sose hallottam erről a szigetről az EPVII-ig így nekem nem Írország jut eszembe róla. Ráadásul a környezete nem is olyan mint a valóságban mert van ott jó pár más cgi sziget is ha jól láttam. Viszont tényleg lehetne több idegenszerű benne, ezzel egyetértek. Ezek a lények erre jók lehetnek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forgatási képek bizakodásra adtak okot nekem. Ha kellő időt fogunk itt eltölteni - és az előzetes, meg a megannyi forgatási kép alapján nagyon úgy tűnik - akkor bőven lesz idő kibontani a bolygó élővilágát, és egyben misztikusságát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.