Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Annyira várom, hogy Lor San Tekkáról több is kiderüljön. Nem tudom, más is így van-e ezzel, de engem ez a nyúlfarknyi szereplése nagyon megragadott. Jó lenne, ha csak említés szintjén is, de előkerülne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igazak a pletykák, akkor néhány Erő-látomásból kiderül majd az is, hogyan hozta létre Luke a Jedi-ereklyékből álló gyűjteményét.

 

És a lényeg: állítólag kiderül az is, hogy milyen közös múltja van Luke-nak és Snoke-nak. Erről azonban egyelőre csak keveset tudunk meg, igazán csak a IX. részből derül ki, hogy mi játszódott le kettejük között.

Ezek nagyon izgalmas információk! :yes: Hogy én mennyire várom ezt a filmet!!!! Ezerszer jobban mint a VII-et!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, úgy érzem, hogy ez a film egy nagy mérföldkő lesz sok szempontból is.

Az információk nekem nagyon bejönnek.

 

Amúgy mostmár egyre jobban az az érzésem, hogy ebből őszi előzetes lesz csak. Persze ha a TFA korai első teaserét nem nézzük, akkor ott is hasonló volt a felhozatal, de a tavalyi év után ez nekem most furcsa. De természetesen így több marad a filmre, amit már nagyon várok. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát vannak elszórva egyéb hírek, de én még nem futottam bele egy olyanba, ami a film utolsó harmadát ecsetelné. Ez meglepő számomra, azt hittem, hogy itt is menni fog az EpVII híráradat, és naponta jönnek majd teóriák, kikerült rajzok, stb.

 

 

Más: A mai Star Wars Show! -ban bemutattak 2 új Első Rendi járművet, amelyek közül az egyik már rég ismert, a másik viszont új.

 

Az első a jól ismert gorilla-lépegető, amelynek neve AT-M6, azaz All Terrain Megacaliber Six. Hogy miért ezt a nevet kapta? Azért, mert található a hátán egy lézerágyú. Járása pedig egy gorilláéra fog hasonlírani. :D

 

A másik egy űrjármű: a neve Dreadnought. A hajón található 2 db orbitális automata ágyú, ha magyarra akarjuk lefordítani (orbital auto cannon), míg a mérete 7,669.72 méter lesz. A hajón ellesz még helyezve 24 db ágyú is.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, emlékszem rájuk.

 

Ebben a hónapban is az EW volt olyan kedves, és adott nekünk vmit, de ezek a hírek inkább a 8. rész háttértörténetét fektették le, sokkal többet nem tudtunk meg a filmről - mármint cselekmény-ügyileg. :)

A laptopomon le van mentve az a lista, amit az előző hónapban készítettem, és amit mutattam is. Na ott szépen össze van foglalva amit eddig tudunk, de most Snoke -on kivagyok akadva. :D Kezdetben úgy beszéltek róla, hogy nem fog sokat szerepelni, és ezt még júliusban is mondták, hogy nem lesz nagy szerepe, majd a mostani EW mit közöl le? Hát a kedves, szegény, bántalmazott Snoke fog ám képernyőidőt kapni, nem is keveset. :hehe: Ez tök jó, én mulatok ezen, legalább nem derül ki semmilyen olyan hír, ami nagyon spoileres lenne.

 

Amúgy visszatérve erre a történetleírásra: mostanában nem nagyon olvasok olyat, ami Rey származásával lenne kapcsolatban, leglábbis a különböző oldalak nem nagyon közölnek le ilyeneket mostmár. Vagy csak én nem nézek mélyebbre.

Bár ma olvastam YouTube -on egy olyan kommentet, amin már csak fogtam a fejem: ott még néhányan(!!!) azt híresztelik még mindig, hogy Rey Obi-wan gyereke. :facepalm: És emellé még az egyik még beírja, hogy Rey nem mást, mint Kenobi unokája. Egyre jobb, mondhatom. A hülyeség határtalan. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább rendszerezve van némely téma. Az, hogy mindent ide ömlesztünk nem sokkal jobb. Pár nap és beleveszik a topik mélyébe. Arról nem beszélve, hogy később lehetetlen megtalálni bármit is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább rendszerezve van némely téma. Az, hogy mindent ide ömlesztünk nem sokkal jobb. Pár nap és beleveszik a topik mélyébe. Arról nem beszélve, hogy később lehetetlen megtalálni bármit is.

Pedig megoldható lenne. Csak oda kéne biggyeszteni a Járművek topik leírásába pluszban hogy "spoilerveszély" mint ahogy a RO "főtopik" esetében történt és mehetnének is oda a képek.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig megoldható lenne. Csak oda kéne biggyeszteni a Járművek topik leírásába pluszban hogy "spoilerveszély" mint ahogy a RO "főtopik" esetében történt és mehetnének is oda a képek.

Mindegyik topik spoilerveszélyes. :)

 

 

Szerintem jobb, ha a spoilerek egy helyen vannak, mintha különböző topikokból kell őket összevadászni.

Nagyon nem kell vadászni, csak be kell lépni az aktívnak jelzett topikba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem pártolom, hogy mindent így szétszórunk - ahogy ezt már többször említettem. Azért van keresője a fórumnak, hogy aki akarja, vissza tudjon keresni. Viszont legalább beszélgetéseket darabolunk szét. A tegnapi Han Solós témában beszélgetés szétszórása nálam ma fejfogást váltott ki, több hozzászólásban is van olyan elem, ami most lóg a levegőben, plusz egy pár pillanatig azt hittem, elveszett az egyik hozzászólásom. Én a sajátomat átmentettem, de ez is csak plusz munka volt, hogy legalább a külsősök értsék, miről beszélek. Nem kell ennyire szétszórni, mert az meg átláthatatlanná teszi a dolgokat. Eddig sem volt ebből gond.

És a többi topicra nincs kiírva, hogy spoileres, így aki oda betéved, joggal háborodhat fel, ha spoilert kap a képébe. ;)

 

Persze, ezt most át lehet helyezni, mert itt most csak egy témát érintünk, de pl. a tegnapihoz tök fölösleges volt hozzányúlni.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki kell írni rá. :) A tematikus hozzászólásokat pedig ha eleve a saját topikjába írnánk, elkerülhető lenne, hogy fogd a fejed. ;)

 

Persze mehetne minden egy nagy olvasztótégelybe, topikok se kellenének, hiszen ott a kereső. Én a tematizálás híve vagyok, nem a káoszé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sok múlik a lépegetőkőn ebben a filmben. Jelenleg ez a fimben a legvádolhatóbb a TFA-t is sokszor érő rágalommal, hogy "Copy-Paste".

Remélem nagyon újszerű lesz, egy más hangulatú más stílusú csatajelenettel együtt, mint a Hoth-i volt. Külső megjelenésük nekem tetszik. Robusztusak és félelmetesek.

Csak olyan jelenet ne legyen, hogy körbe akarják kötéllel keríteni a lábát, majd kiderül hogy ennek elkerülése végett lett ilyen a lába...akkor csattan a homlokom a moziban. :D

:D (kicsit EpVII copy):

 

Finn: Ez itt az AT-AT. És ez pedig az AT-M6.

Rose: Hogyan fogjuk ezeket elpusztítani?

Poe: Egyszerű. Elindulunk, majd kábellel körbekerítjük őket úgy, mint anno a Hothi csatában a lázadók.

 

Akció nem sikerül, a gorilla-lépegetők tovább robognak.

 

Finn: Ez csapda!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.