Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Megvarrták. Ki gondolta volna. :)

Én valami spécibb dologra számítottam. Például "forrasztásra" vagy ahhoz hasonló eljárásra. :D

 

 

ez tényleg a spoileres topicba kellett. XD :D

Szerintem szpojleres hiszen elárulja hogy Finn sebet kap valamikor a hátára. Nem egy nagy szpojler de akkor is. Úgy voltam vele hogy ha akárhány kép (teszem azt az egyik porgos) átkerült a szpojlermentesből a szpojleres topikba akkor emez meg kerüljön egyből ide mert a fene tudja hogy kinek mi a szpojleres. Nekem például egy csomó dolog nem az ami másoknak igen.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valami spécibb dologra számítottam. Például "forrasztásra" vagy ahhoz hasonló eljárásra. :D

Igen, olyan csalódást keltő. A fénykardok világában még mindig tűt és cérnát használnak. El is képzelem, ahogy az egykori rohamosztagos és az Első Rend hőse gubbaszt egy hiperűrben száguldó csillaghajón, és közben varr. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jópofa, hogy erre is gondoltak a Legónál. :D

A Lego?...az inkább alap, hogy gondoltak rá, nem jópofaság. :P;)

A lényeg, hogy eszerint a filmben is varrott lesz. Bár én arányaiban nagyobb vágást képzeltem el és arréb kicsit, valahogy így:

N_vtelen.jpg

úgyhogy kicsit Kylo-sebhely szindrómám van. :evil::death:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán a muviban másfajta vágás fog szerepelni azon a jakón. Szerintem úgyis az a Legoson a lényeg hogy varrva lesz.

 

 

Igen, olyan csalódást keltő. A fénykardok világában még mindig tűt és cérnát használnak. El is képzelem, ahogy az egykori rohamosztagos és az Első Rend hőse gubbaszt egy hiperűrben száguldó csillaghajón, és közben varr. :lol:

Ja. Gyűszűvel az ujján. :lol:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így egyrakáson látva a gárdistákat, nem lehet, ők a ren-lovagok tobbi tagja?

Nem is lenne hülyeség az ötlet, elvégre ruhát akár válthattak is a Jedi Templom kiirtása és az TLJ cselekménye között (mégis csak impozánsabbak így, mint szakadtan). Ráadásul ezek is ugyanúgy vágó és szúrófegyvereket használnak (az ep7-ben csak egy Ren tartott puskát), még a számuk is majdnem egyezik (6 Rent láttunk Kylót nem számítva, e képen 5 figura van). Csak eddig mindenhol Snoke's Preatorian Guardjaiként hivatkoztak rájuk - ami lehet megtévesztés, de szerintem nem az lesz. Én azért nem zárkózom el az ötlettől.

 

Mondjuk, ha külön banda, akkor azért Snoke nem kicsit veszi körül magát fegyveresekkel, hiszen akkor az eddigiek alapján van öt Preatorian őre és hét Ren lovagja. Ehhez képest Palpatine beérte két semmire sem jó bioszoborral és egy Sith tanítvánnyal. Snoke talán mégsem akkora spíler?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rian Johnson az alábbit tweetelte az előző héten:

More stuff is coming, that's the nature of the beast. But I fully endorse avoiding everything you can from now till December!

 

Mark Hamill pedig visszaválaszolt rá :D

I fully endorse this @rianjohnson endorsement:

AVOID EVERYTHING YOU CAN FROM NOW TILL DECEMBER!!!!! #WordsOfWisdom #WellWorthWaitingForVIII

Mark H

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képet elnézve nekem is azonnal eszembe jutott hogy mi van h ők a ren lovagjai, főleg mert eléggé egyedi fegyvere van (szinte) mindegyiknek.

 

Lehet hogy azt nyilatkozzák hogy ne nézzünk több trailert...de...ki tudja azt megállni. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ScreenDaily (kicsit szpojleres a cikk) azt közölte hogy Jani Boy a BBC Radio4-nek elárulta hogy Tom Hardy-val, és a Vili-Harry herceg duóval is forgattak kameós jelenetet a TLJ-hoz. A hercegek rohamoszi szerepben tűntek fel. A cikk nem említi hogy Hardy milyen szerepet kapott de lehet hogy ő is rohamoszi lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.