Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

A magyar oldalra gondolsz? A múltkor beleolvastam de szinte nem is láttam pozitív hozzászólást.

Igen azokra is, de ez most egy külföldi volt talán pont az EW.

Szerintem baromi aranyosak, én nagyon bírom őket egészen addig amíg olyan szerepet nem kapnak h ők győzik le az első rendet. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ütősek az alábbi fotók és infók. :rock:

A kaszinó a hekusmocikkal nagyon baró. Szépek annak a fotónak a színei. :cool:

A Rey-es képek is adják. :yes: Kár hogy nincs valahol a címlapfotó feliratok nélkül. :(

Az "apácák" nagyon érdekesek. Szerintem is a templomot és a kunyhókat gondozzák. Mást nem is tudok elképzelni a szakmájukat illetően.

A porgos kép igazán talányos. Nekem csak a "pirosas" fényár nem tetszik rajta de amúgy okésnak érzem. Helyes rajta a porg. Valami nekem is azt súgja hogy talán csak muriból csinálták ama fotót. Ha nem akkor remélem hogy ésszerű indokkal tették a Falcon-ba.

A többi kép is frankó. Főleg Finn a pilótafülkében. Várom már hogy láthassam ahogy a srác azzal a járgánnyal száguldozik. Tán még lődözni is fog.

 

 

Huhh FBon ahogy néztem nagyon oltották a porg-os képet. Szinte nem is láttam pozitív kommentet.

Szánalmasak azok a negatív kommentelők. Nem tudják mi a jó.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már jó párszor találkoztunk a Sagában SW idegen lényekkel (köztük evilágiakkal) és kibírtuk. Akkor pedig a porgokat is ki kell bírnunk valahogy. Segít valamit a dolgon hogy különös kinézetűek. Amúgy lehet hogy tényleg kis szerepük lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé SW idegennek tűnnek így elsőre, Chewie mellett különösen. Ha minimális szerepük lesz, akkor nem gond.

Mitől érzed SW idegennek? Hogyan lesz egy lény SW idegen annak tükrében, hogy eléggé széles a választék mindenféle lényből (cuki, ijesztő, emberi, embertelen, földi és földöntúli)?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

“The whole city is kind of one sort of luxury resort that’s been built on this very otherwise abandoned, arid planet,” Johnson says. “It’s like Vegas with aliens. So maybe it is just like Vegas.”

 

Mégse lesz olyan élettel teli a bolygó, ahol Canto Bight is van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Technikailag a would have heard az hallania kellett volna-t jelent, de úgy nem igazán tudom értelmezni a mondatot. Ha Boyega múlt időben mondta volna - Boyega said - akkor a függőbeszéd miatt lehetne "mindenkinek hallania kellene" is. De az idézett mondatot én nem úgy értem, hogy már hallottak róla.

Off

Lehetséges, hogy helytelenül beszélt, ahogy mi is időként a hétköznapokban félremondunk ezt-azt; találkoztam a ritkának számító You will have heard... szerkezettel, ami Bizonyára hallottad... jelentéssel bír, lehetséges, hogy ezt szerette volna mondani. Kicsit belepasszol a szövegbe, de ez csak találgatás :)

 

A porgok nekem is tetszenek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

“The whole city is kind of one sort of luxury resort that’s been built on this very otherwise abandoned, arid planet,” Johnson says. “It’s like Vegas with aliens. So maybe it is just like Vegas.”

 

Mégse lesz olyan élettel teli a bolygó, ahol Canto Bight is van. :D

Mihez képest, Coruscanthoz képest Naboo is kihalt város, de Jakkuhoz képest Tatooine zsúfolt. :) Az eddig látottak alapján Cantonica Jakku, D'Quar és Takodana után a túlzsúfoltság netovábbja lesz, mert szerintem Canto Bightban többen élnek, mint a három bolygón összesen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mitől érzed SW idegennek? Hogyan lesz egy lény SW idegen annak tükrében, hogy eléggé széles a választék mindenféle lényből (cuki, ijesztő, emberi, embertelen, földi és földöntúli)?

Ezen a konkrét képen érzem annak.

 

000263252hr.jpg?w=2700

 

Mintha baloldalon SW-t látnék, jobb oldalon meg egy Disney animációs filmet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pont azt szeretem az SW-ben hogy sok minden belefér az ocsmány Jabbától a plüssmackó kinézetű ewokokig. A messzi galaxis pont attól izgalmas, hogy nem csak egy vagy két-három féle lénynek van benne hely hanem rengetegnek. A cukik is ide értendők mint például az alábbiak.

 

2635a590218bc067eaa7519ceb45a15e.jpg

 

kiros-birds.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Canto Bight-os kép nagy felbontásban.

 

 

A Funko POP-os Luke nyakában pedig egy piros valami fityeg.

Talán kyber kristály. Ha az akkor lehet hogy Vader apánké. Arra Kylo tutira hajtana ha tudna róla. Már ha tényleg szerepel a nyaklánc a muviban.

 

YdOeXeW.jpg

 

 

Nem a cukisággal van bajom, hanem a képen lévő megjelenésével.

Nem fotogén a gyerek. Ez van. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.