Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Érdekes ez a mintás rohamosztagos, kicsit visszahozza a klón katonák feelingjét. A "kaszájuk" is nagyon baba, elég durvának néz ki. Nem elég, hogy ránézésre bárkit felkoncolhatnak vele, még áram alatt is van.

 

Kylo új ruhája is ütős, az előző részben még olyan szedett-vedett fekete lovagnak tűnt, most viszont mint egy hadúr, úgy feszít. Ráadásul a köpenye inkább olyan, mintha bőrkabát lenne, ami még inkább elviszi a Vader vonalról.

 

Poe új kabátja is tetszetős, a régit meg úgy tűnik, megtartotta Finn, bár azért kíváncsi vagyok, mit kezdett a vágással a hátán. Amúgy csak nekem tűnik úgy, vagy ezek a bőrkabátok és bőrdzsekik nagyon elterjedtek a Galaxisban? Han, Finn, Poe, mindenki ilyet visel, úgy tűnik, a tunikák és mellények kimentek a divatból. :) Nem panaszként.

 

Az X-szárnyú szerintem nem Luke régi T-65-öse, már csak azért sem, mert ott a vízben egy T-70-es van. Szóval idővel ő is cserélt. A kiemelésre az mondjuk tényleg apropót adhatna, amit Donát mondott. Luke nyilván valamennyire úgy fogja képezni Reyt, ahogy őt képezte Yoda, hiszen ezt ismeri, eme tapasztalat mentén haladhat a legkönnyebben. Persze filmezés szempontjából ismétlés lenne, de ha jól megcsinálják, csak ugyanolyan párhuzammá válna, mint az ep2 és ep5 között az aszteroidás üldözés. Viszont ha van Luke-nál egy (romos) X-szárnyú, hogy-hogy otthon hagyta R2-t? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Poe új kabátja is tetszetős, a régit meg úgy tűnik, megtartotta Finn, bár azért kíváncsi vagyok, mit kezdett a vágással a hátán.

Remélem ezt rendben találta Johnson és nem helyeztette át a nadrágja farzsebeire.. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kéne feltétlenül Luke-nak úgy képeznie Rey-t, ahogy Yoda képezte őt. Harminc év alatt találhatott holokronokat, feljegyzéseket, így elsajátíthatott akár más képzési technikát.

Én is remélem, hogy újdonságot is láthatunk jedi képzés ügyben!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes pálca. Érdekelne hogy mi ihlette. Csak nem a víziszörny?

Már látom is magam előtt ahogy Luke Gandalf módjára egyik kezében spádéval, a másikban pedig bottal osztja az ellent. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a képeket! Nagyon tetszik rögtön az első a Resistance escape pod! Minden tetszik az sw-ben ami asszimetrikus -khmm naná; Falcon!- és ez is jól néz ki.

És ez még megfizethető árkategóriának is tűnik! Vajon szeptembertől már a polcokon lesznek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztabüdös! :o Snoke nagyon zora. Remélhetőleg már senki sem aggódik azon, hogy más lesz a kinézete, vagy mi volt a múltkor az aggodalom tárgya. Hát, élőben szegény sokkal rondább. :)

Luke... Ezeken a képeken nehéz Jedi lovagnak nézni, inkább dühös csövinek tűnik. Vajon hová lett az előző részben viselt fehéres Jedi viselete? Amúgy a botját elnézve, mi van, ha ő is abban rejti a fénykardját, mint Maul és Sinube?

Kylo Ren is rendben van, jól áll neki a sebhely, meg ez a csapzott fülei (elrejti a két radarernyőt a fején :evil: ).

A piros sakkfigurák is bejönnek, de úgy tűnik, ebben a filmben mindenki valami szúró vagy vágó szerszámra vált. Finn szegény ki is lóg a pisztollyal a kezében. :) Viszont nekem úgy tűnik, ezek a vörös figurák nem csak szobadísznek fognak bejelentkezni. Csak itt három különböző, egész jól kidolgozott fegyvert kaptak, azért ha már ennyire rámentek erre, szerintem nem csak azért, hogy jól mutassanak a háttérben (szemben a vörös és kék őrséggel, akik kaptak egy rudat, azt hali).

Phasma meg... vajon ezzel a fogpiszkálóval ékelte ki szökés közben a zúzdát? :P

És végül Rey... nos... :love: :love: :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke-al keményen elbánt az élet. Bízom benne, hogy kapunk magyarázatot a későbbiekben, hogy hogyan lett ilyen ronda. Rendesen megijedtem mikor megláttam. :evil:

Arra én is gondoltam, hogy a botban lesz Luke fénykardja. Csalódott leszek, ha nem fog fénykardot használni a filmben.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jézusom, Snoke betegen néz ki. :D

Rey nagyon adja. :love:

Luke tényleg, mint egy csöves. Jó lenne, ha a botjában rejtőzne a fénykardja, de még Mark nyilatkozta a D23 -on, hogy Luke nem fog akciózni a filmben, aztán meg kitudja, lehet hogy kamuzott, nem áll messze tőle. ;)

Kylo is jól néz ki, a karcolás az arcán engemet nem zavar, inkább egy ilyen, mint az, amit kapott Reytől a 7. végén.

A többi is jól néz ki, már nagyon várom a filmet. Még 140 nap skacok, még 140 nap.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Snoke kép valami brutáljó! :o

 

Viszont nekem úgy tűnik, ezek a vörös figurák nem csak szobadísznek fognak bejelentkezni. Csak itt három különböző, egész jól kidolgozott fegyvert kaptak, azért ha már ennyire rámentek erre, szerintem nem csak azért, hogy jól mutassanak a háttérben (szemben a vörös és kék őrséggel, akik kaptak egy rudat, azt hali).

 

Korábban is biztam benne hogy villantani fognak valamit és igen az hogy ennyire egyedi fegyvereik vannak -meg a tény hogy promó képek készültek róluk- egyre inkább azt sejteti hogy nem csak a háttérben fognak állni mint valami biodiszlet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durva jó képek! :yes:

 

A hupikék szemű olyan mintha leöntötték volna savval a fejét. :D Ez már a bábú lesz, nagyon realisztikusan néz ki. Luke is bejön a puritán öltözékével. A vörös őrök fegyverzete nagyon kemény! Főleg az a méretes bárd. :o Rey az Rey. :) Kylo-nak nagyon jót tesz ez a köpeny, igazi bad ass a csávó. Remélem a járművekről is lesz valami. :) Egyre jobban várom ezt a filmet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klassz fotók. :cool:

Snokey randa mint a bűn. :evil:

Rey nagyon adja. :love:

Luke tényleg olyan mint egy hobo csak sörétes helyett sétabottal. :D

A sakkfigurák is frankón festenek.

Phasma kicsit fura nekem de lehet hogy csak az oldalvástos póz miatt. Amúgy szépen csillog.

Finn is okés. Baró pisztolya van.

Kylo nagyon vagány. Még mindig jól áll a kezében a spádéja.

 

 

A hupikék szemű olyan mintha leöntötték volna savval a fejét. :D

Ráadásul még gégemetszést is végre kellett hajtani rajta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke: na kérem, megvan a megoldás, ő John Kramer alias Jigsaw! ;)

Luke: a hacukája esőkabátra emlékeztet, és nagyon úgy érzem, hogy nem fog kardozni..Tavalyelőtt a jelenlétén aggódtam, most ha már van, kardozni is szeretném látni. Komolyan érdekel, hogy mit td az Öreg Luke! :clap2:

Kylo: vizes a haja, ahogy én látom, szóval talán nem véletlen Luke "esőkabátja".

A guardok vagányak.

Rey meg tökéletes!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.