Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Magyar lány is szerepel a filmben

 

Az űrkaszinós jelenet egyik vendégét alakította Nemes Zoé a tavaly február és április között zajlott forgatáson.

– Csak azután beszélhetek, hogy decemberben kijött a film – mondta a Magyar Nemzet megkeresésére Zoé, de azt azért elárulta, hogy korábban drámatagozatos iskolába járt, majd modellkedett, és szerepelt néhány videoklipben és reklámban. Végül az egyetem miatt Londonba költözött, és regisztrált egy casting ügynökségnél. Egy héttel később pedig már meghallgatása volt, amit sikerrel vett, így került be a Csillagok háborúja nyolcadik epizódjába. Többet azonban nem mondhatott. Sárgával bekarikázva Nemes Zoé.

 

nemes_zoe4_fit_800x10000.PNG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem vagyok katonai szakértő, de arra azért szerintem kis esély volt, hogy az összes létező hajójukat egyetlen ponton állomásoztassák. Ha a hajók egy része pl. rendfentartó egységként is tud funkcionálni, akkor azokat különböző rendszerekbe kivezényelhették. Ha konkrétan nem a semmiből lőtték volna őket ki ,akkor még el tudnám képzelni, hogy a Hosnian Prime-on tömörült volna az egész flottájuk, úgy, mint anno a II. HCS akció előtt a lázadók, de így, hogy inkább volt hidegháborús helyzet, mint valódi háborús szitu a Hosnian kilövése előtt, számomra logikusabb, hogy csak a flotta gerincét lőtték ki a Hosniannál és azt nem előzte meg egy totális flotta összevonás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem vagyok katonai szakértő, de arra azért szerintem kis esély volt, hogy az összes létező hajójukat egyetlen ponton állomásoztassák. Ha a hajók egy része pl. rendfentartó egységként is tud funkcionálni, akkor azokat különböző rendszerekbe kivezényelhették. Ha konkrétan nem a semmiből lőtték volna őket ki ,akkor még el tudnám képzelni, hogy a Hosnian Prime-on tömörült volna az egész flottájuk, úgy, mint anno a II. HCS akció előtt a lázadók, de így, hogy inkább volt hidegháborús helyzet, mint valódi háborús szitu a Hosnian kilövése előtt, számomra logikusabb, hogy csak a flotta gerincét lőtték ki a Hosniannál és azt nem előzte meg egy totális flotta összevonás.

Biztos nem volt ott a teljes flotta, az kizárt, az nagyon amatőr húzás lenne. Szerintem 100%, hogy volt több kisebb bázis is szerte a Köztársaságban, és mivel béke ide vagy oda, de a szomszédságban ex-birodalmiak voltak, valószínűleg azért a határ mentén is járőröztek. Emellett ugye a kalóztevékenységek miatt valószínűleg a Köztársaság területén is mozogtak hajók járőrként. Valami olyasmi érhette most a Köztársaságot, mint az USA-t Pearl Harbornél, csak sokkal-sokkal súlyosabb módon, mert az USA nem vesztette el a flotta gerincét (a Csendes-óceáni Flottát), csak súlyos csapást mértek arra a gerincre (egy rahedli hajó, például az anyahajók nem voltak a kikötőben, sok másik pedig "csak" megrongálódott). A Köztársaságnak ez azért gáz, mert ők a teljes fő flottát, de a vezérkart és a kormányt is elvesztették.

 

Biztos maradtak még hajók és katonák, de ahogy pár napja egy másik topicban írtam, az a Hosnian Prime elleni támadást követő napokban fityfenét sem ér. Ha akkor az Első Rend támad, a Köztársaság akár fel is adhatja magának az utolsó kenetet, mert azokban a napokban bizony a Köztársaság és hadereje megsemmisült állapotban leledzik mindaddig, amíg újra fel nem áll a parancsnoki struktúra és a polgári vezetőség, plusz nem sikerül valakinek a káosz rendezésével felmérni, mi veszett oda és mi maradt meg.

 

Márpedig én nem várnék erre az Első Rend helyében, sőt a Hosnian pusztulása után azonnal elindítanám a csillagrombolókat a még ismert köztársasági bázisok felé, és kihasználva a káoszt, a maradék haderőt is felszámolnám kíméletlenül. Kezdve a d'quari bázissal, mert ha a Csillagpusztító után nem támadja azt meg az Első Rend, akkor hülyébbek, mint a Birodalom vezetői voltak. De szerintem a trailerben látott űrcsata a D'Quar felett folyik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az űrcsata biztos, hogy a D'qar -nál van. Még Rian mondta a Celebration -ön, hogy az Első Rend a film elején agresszíven fog fellépni. És mivel megtudták az előző részben, hogy az Ellenállók a D'qar -on vannak, így logikus, hogy revansot akarnak. Így a film elején lesz az űrcsata, és én még azt is biztosra veszem, hogy a film nem Rey -el & Luke -al kezdődik majd, hanem ezzel a csatával, és majd a csata lezárta után térünk vissza úgy, hogy Rey tartja a fénykardot. Így még tovább várunk majd Luke első szavaira. :evil:

 

Amúgy ezek az ellenállás bombázók tényleg hozzájuk tartoznak? Nem lehet, hogy az Új köztársaság megmaradt rétege meghallotta, hogy az Ellenállás elpusztította a Hosnian Prime -ot elpusztító fegyvert, és elindultak a D'qar -ra? Mert azért eltelik 1-2 nap Rey -ek megérkezése és távozása között.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ezek az ellenállás bombázók tényleg hozzájuk tartoznak? Nem lehet, hogy az Új köztársaság megmaradt rétege meghallotta, hogy az Ellenállás elpusztította a Hosnian Prime -ot elpusztító fegyvert, és elindultak a D'qar -ra?

 

Épp erre céloztam én is az alább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is arra hajlok, hogy a Köztársaságé. Szerintem majd a Laura Dern által játszott admirális hozza őket a D'Quarra - azt hiszem, ezt is te vetetted fel, Ody - mintegy felmentésül. Ha az Ellenállásnak lettek volna ilyen bombázói, az baromi nagy logikai bukfenc lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt nem én vetettem fel, de tetszik az ötlet. :D A hajók jellegéből és számából ítélve egyértelműen meglevő flottáról lehet szó. Az ellenállás a Starkiller ellen is bevetette volna ezeket a hajókat, ha már rendelkezik velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Luke-Rey jelenettel kezdünk majd. Ez hivatalos.

Hát én ezt sajnálom egy kicsit. Én tényleg úgy csinálnám, hogy az Első Rend támadásával kezdenék, mintegy felvezetésül, majd a Luke-Rey jelenet utána következne, amely nyugodtabb légkörben játszódna. Így ez a film is

akciódúsan kezdődne. :)

Persze nem fogom felvágni az ereimet, ha nem ez lesz - márpedig 100% hogy nem :D

 

Szerintem majd a Laura Dern által játszott admirális hozza őket a D'Quarra

Erre nem is gondoltam.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon klassz az a megtizedelős dolog. Mindenképp látványos csatára számítunk. Remélem tényleg az admirálisnőci viszi a bombázókat az ellenállókhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, valahonnan Amilyn Holdo altengernagynak elő kell kerülnie, mert az ep7-ben sehol sincs a meetingen, pedig elég magas a rangja. Viszont eddig mindig az Ellenállás tisztjeként hivatkoztak rá, szóval vagy már az ep7-ben is ellenálló volt, csak valahol máshol járt, vagy most csatlakozik. Akárhogy is, szerintem adja magát, hogy ő hoz egy flottát. Mert azért a trailerben elég komoly erők vannak a bombázókon túl is, hiszen látni A-szárnyút és egy űrhajó hangárát is, amiben nem csak egy vadászgép áll. És ezek sem voltak benne az ep7-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az űrcsata biztos, hogy a D'qar -nál van. Még Rian mondta a Celebration -ön, hogy az Első Rend a film elején agresszíven fog fellépni. És mivel megtudták az előző részben, hogy az Ellenállók a D'qar -on vannak, így logikus, hogy revansot akarnak. Így a film elején lesz az űrcsata, és én még azt is biztosra veszem, hogy a film nem Rey -el & Luke -al kezdődik majd, hanem ezzel a csatával, és majd a csata lezárta után térünk vissza úgy, hogy Rey tartja a fénykardot. Így még tovább várunk majd Luke első szavaira. :evil:

Szerintem ez nagyon is elképzelhető!

 

A Luke-Rey jelenettel kezdünk majd. Ez hivatalos.

Ezt nem is tudtam. Csak annyit, hogy a folytatás valós idejű lesz.

Ebbe belefér egy kis trükközés és kell is, mert még mindig nem tudom elképzelni, hogy a nyitószöveg után esetleg nem egy bolygó külső látképe legyen.

 

Most már aludtunk erre párat. Ti hogy képzelitek ezt a "valósidejű" nyitást?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól néz ki Kylo új hajója! Nekem baromira tetszik.

 

A kezdéssel pedig úgy vagyok, hogy:

a, úgy kezdünk, ahogy én lentebb felvázoltam. Szerintem akciódúsabb kezdés lenne, illetve ne feledjük el, hogy nem pár másodpercig utazott Rey, hogy elérje Ahch-to -t, hanem azért a hipertérben tartózkodhattak 1-2 órát min. Egyáltalán tudjuk, hogy mennyi idő alatt tesz meg vki a SW -ban egy utat hipertéren keresztül? :hmm: Ezalatt meg simán lejátszódhat a csata --> ergo, "valós idejű" kezdés lenne, majd a csata után rögtön Rey bocis szemeit látjuk, illetve ahogy Luke felé tartja a kardot. Majd Luke megszólal...

 

b, Azzal kezdünk, hogy a Falcon kilép a hipertérből, és kb. a TFA utolsó jelenete megismétlődik, csak egy kicsit gyorsítva - vagyis nem követjük végig Reyt az útja során, hanem elindul, és végül eléri Luke -ot. :)

Ez a kezdés is megfelel, de csakis is, viszont ugye amikor a szöveg lemegy, eddig mindig az űrből indultunk.

És mivel 100%, hogy a Rey-Luke jelenettel kezdünk, így egy ilyen kezdés tűnik az egyetlen járható útnak.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.