Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Nos srácok, és lányok, összeszedtem gyorsan, hogy eddig mit is tudunk a filmről. ;) Utánanéztem egy-két pletykának, illetve az eddigi információk alapján csináltam meg az alábbiakat:

 

⦁ a film ugyanott fogja felvenni a fonalat, ahol a 7. rész abbahagyta

 

⦁ Az utolsó jedi jelentős része Luke & Rey kapcsolatáról fog szólni

 

⦁ Luke és Rey beszélgetése lehet a film kezdete, vagy akár egy Első Rendi támadás!

 

⦁ Új színészek: Benicio Del Toro, aki egy "DJ" kódnevű fazont fog alakítani a filmben. Nem tudni, hogy jó, vagy rossz. A hajója egy luxuskategóriás típus.

 

⦁ Laura Dern fogja játszani Amilyn Hordo aladmirálist, aki az Ellenállás és Leia oldalán fog harcolni.

 

⦁ Kelly Marie Tran nem más lesz, mint Rose Tico, aki egy karbantartó lesz az Ellenállásnál, és a sors Finn mellé sodorja majd. Az új karakterek közül ő kapja majd a legtöbb játékidőt.

 

⦁ Veronica Ngo karaktere nem mást takar, mint Rose Tico testvérét, Paige Ticot. Ő egy tüzér lesz az egyik bombázón. Őt is láthattuk a BTS videóban.

 

⦁ Az utolsó jedi annyiban fog hasonlítani a TESB -re (illetve az AOTC -ra) hogy a szereplők a film nagyrészében külön utakon lesznek, és a végén fognak majd találkozni.

 

⦁ Az Ahch-to bolygón valóban az első Jedi templom található.

 

⦁ A bolygón található kunyhók nem a templom részei, viszont ezekben a templom gondozói laknak majd, egy őshonos faj.

 

⦁ Luke Reyt fogja majd tanítani, ám ez a képzés nem olyan lesz, mint a Yoda-Luke párosé volt.

 

⦁ Mint ahogy a BTS videóból láthattuk, Luke elfogja majd fogadni Reytől a fénykardot.

 

⦁ Az Ahch-to bolygón található majd egy barlang, ahova majd Luke és Rey el fog látogatni.

 

⦁ Rey a vízbe is fog merülni --> ez egy korábbi pletykát kezd megerősíteni, amely azt mondta, hogy Reynek meg kell majd küzdenie egy vízi szörnnyel is.

 

⦁ A bolygót apró, szárnyas állatok is lakni fogják. Ez a faj a porg.

 

⦁ A bolygóra rá fog majd találni az Első Rend --> ez onnan derül ki, amikor a Falcon szétlő egy Tie-vadászt Ahch-to légkörében.

 

⦁ A filmben - lehet hogy Ahch-to -n, lehet hogy egy másik bolygón - Rey megfog küzdeni három személlyel, akik vagy vörös gárdisták, vagy rohamoszatosok, vagy ami a legvalószínűbb számomra, hogy a Ren lovagok tagjai.

 

⦁ Kylo is harcolni fog --> lehet hogy Luke & Rey ellen, de lehet ez Rey & Finn is!

 

⦁ Kylo Ren sisakja el fog pusztulni a film során

 

⦁ Kylo rendelkezni fog majd egy Tie-vadásszal

 

⦁ A film egy szakaszában Kylo Snoke -nak fog jelenteni vmit

 

⦁ Snoke karakterével a film nem foglalkozik annyit, így az ő szerepe nagyrészt vélhetőleg a 9. részre marad

 

⦁ A gonoszoknál maradva: Hux & Phasma visszatér

 

⦁ Phasma sokkal többet lesz majd a képernyőn, és látni fogjuk majd az arcát

 

⦁ Phasma kapni fog majd egy új fegyvert, egy különleges botot, ami egyebek mellett hordozható méretűvé tud zsugorodni majd

 

⦁ A fegyvernek köze lesz majd a múltjához

 

⦁ Az Első Rendnek lesz egy elit osztaga is, ahol majd láthatunk egy új BB egységet, egy újfajta rohamoszatost, akiket a BTS videóban is láthattunk.

 

⦁ Az Első Rend is fog rendelkezni vörös gárdistákkal, és vélhetőleg Snoke alatt fognak szolgálni --> magyarán, ha Snoke keveset fog szerepelni, akkor ezek a gárdisták csak dísznek lesznek ott

 

⦁ A sötét oldal új lépegetőket is beszerzett: ezek feje egy gorillára fog majd emlékeztetni

 

⦁ A jó oldalon lesz egyrészt Leia, aki a filmben nagyon fontos szerephez jut

 

⦁ Leia -nak lesz min. egy közös jelenete Laura Dern karakterével, Hordo aladmirálissal

 

⦁ Leia a film egy szakaszában fel fogja pofozni majd Poe -t

 

⦁ A néhai hercegnő egy ellenálló hajón fog tevékenykedni --> eddigi ismereteink szerint

 

⦁ Poe a filmben megkapja a kapitány rangot

 

⦁ Poe X-szárnyúja fel fog robbanni a film egy pontján

 

⦁ Dameron a filmben sokkal több szerephez jut, mint a 7. részben

 

⦁ Poe a BTS videóban egy olyan repülőben ül, amiket láttunk az első előzetesben, amik ilyen homokjárók lehetnek

 

⦁ Finn & Rose sok helyen meg fognak majd fordulni a film során

 

⦁ Egyik állomásuk egy Crait bolygó lesz, ahol egy elhagyatott lázadó bázis található

 

⦁ A bázist meg fogja majd támadni az Első Rend

 

⦁ Finn & Rose egy csillagrombolóra is ellátogatnak, beépülnek --> ez egy régebbi pletykát erősít meg, ami szerint Finn egyenruhába lesz öltözve és egy rombolón fog tevékenykedni

 

⦁ Finn & Rose kettőse ellátogat majd egy Canto Bight nevű helyre is, ahol a galaxis s*ggfejei fognak majd dekkolni

 

⦁ Rian elmondta, hogy a filmben nem lesz olyan szerelmi szál, mint amilyen volt Han & Leia kettőse --> khm... Finn és Rose?

 

⦁ A film egy pontján - gondolom a végén - Finn és Rey újra fog találkozni

 

⦁ A két jóbarát egy havas bolygón is megfordul

 

⦁ A filmben lesz egy űrcsata az Első Rend és az Ellenállás között --> lehet hogy úgy fog kezdődni a film, hogy az Első Rend megtámadja a D'Qart? Ne feledjük, az Első Rend tudomást szerzett az Ellenállás helyéről!

 

Egyelőre ennyit tudtam összeszedni. :) Van még 1-2 információ, amit nem írtam le mint pl. Luke monológja az előzetes végén, vagy a jedi szimbólum stb.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól jött aza lista. Legalább felfrissíthettük a tudásunkat.

Az a sebhely dolog meg szerintem egy nagy marhaság. Méghogy begyógyult az amit a kereszteslovag a TFA-ban szerzett. Ugyanmá'.

 

 

Ööö, a sebhellyel most mi van?

Az van hogy Johnson vagy abszintot ivott vagy beszívott amikor azt a sebes agyrémet kiagyalta. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a sebhely dolog meg szerintem egy nagy marhaság. Méghogy begyógyult az amit a kereszteslovag a TFA-ban szerzett. Ugyanmá'.

Mondjuk az elvi esély megvan, végülis az SW-ben ott vannak a bakta tankok, amik Luke-ot is elég jól rendbe szedték, pedig a wampás kaland után ő se volt egy matyóhimzés (csak adja magát a kérdés hogyha Kylo abból teljesen felgyógyult, akkor mi az ami sebhelyet hagyott rajta... leszakadt a fél arca? :D)

16616653629_b699bc7061_o.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja tényleg a bakta tank. Nagyon érdekes a felvetésed. Talán a baktának is megvannak a korlátai.

De az is lehet hogy Kylo már nem akarta azt a sebet begyógyíttatni mert rájött hogy klausztrofóbiás a tankban és többé már nem kért belőle. :D

 

Ej de rémesen fest Luke azon a képen.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább Luke ról beszéljünk, mert a begyógyult, de "valami más 95%-ban ugyanott ejtett sebet, ami meg még nem gyógyult be" magyarázattól felfordul a gyomrom és kijön a tabletta..

Szóval a lentebbi képen olyannyira fiatalnak tűnik, hogy még mindig nézegetem, hogy felismerem-e kb..

Lehet hogy a "flashbekre" kapunk egy 40-50 körüli Luke-ot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasonló nagy vonalakban, de azért szerintem elég markáns eltérések is vannak, pláne kéz tájékon (nem is kell aprólékosan összehasonlítani). Ennek nem is keze van, hanem két csápja. Ráadásul nincs orra, ami eléggé feltűnő Gasconon. A színét már korábban is említettem, bár az annyira nem számít. Viszont Gasconnak a szemei is nagyobbak és láthatóan nincs haja (mondjuk ez utóbbi is lehet más egyedenként, ki tudja, viszont a szemméret különbségét még a stilizáltságra sem tudnám ráfogni).

 

qtRIMt1.jpg

 

6b4da611caa45f3e0368539db06bc6ac--star-wars-species-clone-wars.jpg

 

Szerintem több szempontból nem hasonlít, mint amennyiből igen. Főleg a "kezek" feltűnőek, azt én nem is tudtam hová tenni és azok miatt furcsáltam is az ötletet, hogy ez is egy zilkin. Bár nyilván elfogadtam volna, de azért jobban tetszik, hogy nem az. Ha lesz zilkin, azért ne legyen ennyire látványosan más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rey és Luke figurák, utóbbi továbbra is kardtalan.

 

http://jediinsider.net/g/generated/Finds/Last-Jedi-Black-Series/Black-Series-The-Last-Jedi-01__scaled_600.jpg (beágyazni nem engedte)

 

Szerk: Bocsi a dupláért!

Szerkesztve: - reaper
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rey és Luke figurák, utóbbi továbbra is kardtalan.

 

http://jediinsider.net/g/generated/Finds/Last-Jedi-Black-Series/Black-Series-The-Last-Jedi-01__scaled_600.jpg (beágyazni nem engedte)

 

Szerk: Bocsi a dupláért!

Nekem már nem működik a link. :( Luke hálisten már a poszteren karddal volt. Persze nem idegen az sw től, hogy egy öreg mester nem kardozik már, de Luke esetében nagyon szeretném még karddal látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.