Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Egy biztos: ha Kennedy-nek valami nem tetszik akkor nem hagyja hogy a rendező menjen a saját feje után. A Rogue One-nál ott voltak a nagyszabású utóforgatások, a Han Solonál meg a rendező csere. Közben az ep.8 körül minden nyugodt és csendes. Ebből én azt szüröm le, hogy Kennedy-nek bejött az amit Rian csinált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg sehogy, mivel Abrams nem csak mezei rendező volt, akit felvettek, hanem a film írója és producere is, és a produkciós cége is nyakig benne volt az TFA-ban. Ha Abramst kirúgják az ep7-ből, viszi a pénzét is. Szóval kár őt Lordhoz és Millerhez, Johnsonhoz vagy Edwardshoz hasonlítani, mert egészen más státuszban volt. Kis túlzással ő lazán lucasi szintre került, akinek joga van majdnem mindenbe beleszólni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az a lent elmondottakból látszik, hogy nem egyforma státuszban működnek a rendezők, ami talán az adott film jelentőségét is jelzi. Ahol a rendező felel magán a rendezésen kívül még a forgatókönyvért, a sztoriért vagy a produkcióért is, ott eleve sokkal körültekintőbben választották ki, mert a lecserélése az elviselhető mértéken felül vetette volna vissza az adott film elkészültét. Nyilván a Han Solo film is fontos, mert pénzt költenek rá, és nagy lehetőség rejlik benne (lásd a Rogue One sikerét), de igazi nagy tétje, ami már az egész franchise jövőjét is érinti, a core filmeknek, a számozott Star Wars epizódoknak van. Ha azok jól sikerülnek, akkor a spin-off filmek kisebb-nagyobb malőrjei, csúszásai jobban beleférnek a pakliba.

 

Ettől függetlenül biztosan még nagyobb körültekintéssel fognak ezekhez is rendezőt választani a jövőben, mert azért a felesleges pénzkidobás, ami a késedelemmel és az esetleges módosításokkal jár, mindig fáj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szívesen kipróbálnám ezt a flippert.

 

AiBrY8q.jpg

 

KxoTv0V.jpg

 

lbbZVDy.jpg

 

 

Rian ott lesz a hétvégén sorra kerülő D23 expón. Van esély rá, hogy kapunk több behind fotót.

Van egy olyan érzésem hogy akkor forgatási vidit akkor nem is kapunk.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó képek ezek. :D

 

Van egy olyan érzésem hogy akkor forgatási vidit akkor nem is kapunk.

 

Én azért a BTS videót nem temetném. Bármit kaphatunk, nekem igazából mind1, hogy forgatási videót, vagy egy újabb teasert kapunk, mindkettőnek örülni fogok. :)

 

Viszont azért érdekes lenne az, ha most jönne egy újabb teaser, mivel 3 hónapja kb. ilyenkor kaptuk meg az első előzetest. És akkor kb. október közepén, 3 hónappal később jönne az official trailer - szerintem.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van a flipper jobb felbontásban, és darabokban:

 

newlook-.jpg

 

newlook2-.png

 

newlook3-.png

 

A piros gárdisták nekem eléggé viccesek - látnak ezek egyáltalán vmit? :D

Kylo nekem itt olyan, mint egy keresztes lovag, nem tudom miért, lehet a beállása miatt. :D

Rey nagyon kemény, és végre ott vannak Ach-to kis madárkái is.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A piros gárdisták nekem eléggé viccesek - látnak ezek egyáltalán vmit? :D

Vagy áttetsző anyag vagy belső monitor. Nem először láttunk ilyet. A guavian katonák az ep.7-ben például így néztek ki. Ha ők láttak akkor ezek a gárdisták is biztos elboldogulnak.

Gauvian_Enforcer.png

Viszont jó lenne végre olyan őrséget látni akik nem csak biodiszletként működnek. Bírnám ha tényleg ügyesek lennének és nem csak a regényekben meg a képregényekben hanem a filmekben is letennének valamit az asztalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar idő szerint 19:30-tól 21:30-ig lesz egy The Walt Disney Studios Live Action Films panel, a legutóbbi Star Wars Show-ban emlegették, hogy ennek keretében kaphatunk valamit.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont jó lenne végre olyan őrséget látni akik nem csak biodiszletként működnek. Bírnám ha tényleg ügyesek lennének és nem csak a regényekben meg a képregényekben hanem a filmekben is letennének valamit az asztalra.

Valamit tényleg villanthatnának az őrök. Az azért érdekelne hogy van-e a nő az őrség tagjai között. Bár nem nagyon hiszem.

 

 

Én azért a BTS videót nem temetném..

Közben azt olvastam hogy mégis kapunk. No majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar idő szerint 19:30-tól 21:30-ig lesz egy The Walt Disney Studios Live Action Films panel, a legutóbbi Star Wars Show-ban emlegették, hogy ennek keretében kaphatunk valamit.

 

Én azt hittem, hogy korábban lesz majd a panel. :hmm: Hol is van pontosan ez a D23? Florida?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy áttetsző anyag vagy belső monitor. Nem először láttunk ilyet. A guavian katonák az ep.7-ben például így néztek ki. Ha ők láttak akkor ezek a gárdisták is biztos elboldogulnak.

Gauvian_Enforcer.png

Nekik ha jól emlékszem kivágták az agyukat és teljesen elektronikus implantátumot építettek be. Inkább gépek már mint emberek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekik ha jól emlékszem kivágták az agyukat és teljesen elektronikus implantátumot építettek be. Inkább gépek már mint emberek. :D

Ja tényleg ezt el is felejtettem :)

 

Az SW-ről egyébként állítólag a panel végén lesz csak szó. Úgyhogy még egy kicsit várni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.