Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Egek, mi lesz itt gyerekek? :D Azt hiszem hogy ez a rész nagyon különbözni fog a 7 -től. De ez nem baj, sőt nagyon is jó jel. Szeretem én a 7. részt, de ha hibát akarunk keresni benne, akkor számomra a helyszínek illetve a kultúra hiányzott belőle de nagyon. Itt viszont megkapjuk, és az eddig látottak alapján lehet hogy új kedvencem lesz. :P

 

Amúgy még régen jöttek pletykák, hogy a város neve Canto Bight lesz, illetve Del Toro egy DJ nevezetű fazont alakít. Akkor a jelentés igaznak bizonyult. Nagyon kíváncsi vagyok akkor a hajójára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor tehát Snoke ruhát cserél - egy arany göncben meglehetősen el fog ütni Palpatine-tól.

BB-8 gonosz ikertestvért kap BB-9E személyében.

Poe-t előléptették kapitánnyá.

És a trailerben látott hajók nem fregattok, hanem bombázók. Faja, érdekes fejlemények. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a képeket! Ez a lego! ...mindig elspoilerez dolgokat!

Sebaj. Snoke tetszik, de inkább a következtetések jönnek be, nem a minifigura.

A lépegető mögött havas táj van? Nem sósivatag van a trailerben? Bár azt már beszéltük, hogy legóban sem a háttér, sem a figurák nem mérvadóak a filmre nézve amik egy szettben vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt az ellenállási gépet eddig gunshipnek néztem, de egye fene, így még jobban erősíti a Star Wars kapcsolatát a 2. világháborúval. Az amcsi nehézbombázóknak voltak ilyen gömb alakú géppuskatornyaik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke kinézete nagyon fura így. Ezek alapján semmivel sem magasabb mint egy átlag ember, sőt ez alapján ő maga is ember. (persze a legó emberek általában mind egyforma nagyságúak, de az embernél lényegesen magasabb lényeket szokták érzékeltetni) Az arany ruha meg... elég éles váltás az Ep7 titkolózós megjelenéséhez képest. Lesz itt meglepetés bőven. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon faják azok a szettek. Klassz hogy Poe kapoetány (:D) vagyis kapitány lett. No meg a feka BiBi is adja. A röpik közül a romboló és a bombázó jón be nagyon. Sznoki szerintem elég gyengusz.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.