Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Az új Battlefront trailerében lehet, hogy lerántották a leplet Rey új fénykardjáról? Elvileg 2 fénykarddal választható Rey, az egyik az Anakin verzió, a másik pedig ez:

 

rey_lightstaber.png

 

Itt találtam: http://comicbook.com/starwars/2017/06/12/battlefront-ii-reveal-rey-new-lightsaber-the-last-jedi/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már el is kezdték az olyan teóriákat ontani, hogy ezzel igazolták, hogy Rey Kenobi lánya, mert ez nagyon hasonlít a vén mester harmadik kardjára. :facepalm: Nem mintha Luke kardja nem lenne szinte teljesen ugyanolyan, mint Ben kardja, és ezen a vonalon Rey is csinálhatott egy olyan fegyvert, ami a mestere fénykardjára hasonlít (mint ahogy Obi-Wan első két kardja is Qui-Gon kardjára hasonlított).

 

Mondjuk a kérdés az, miért csinálna Rey magának új kardot? Talán Anakinét visszaveszi Luke? Vagy azzal a karddal (már megint) történik valami?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt meg elvileg egy ex Lucasfilmes hozta nyilvánosságra a 4chanen Rey-jel kapcsolatban:

 

"She is a reincarnation of the first force user. She has a scene with Luke where they walk through the force and she's able to sense everything around her with ease. The idea is, she is in tune with her emotions which Yoda used to believe was wrong so she is a very angry force user when she faces Ben again. There is a literal blue light she walks around that is the force and you see how it can be twisted to create new powers etc. like the "dark"," he stated.

 

Elég érdekesen hangzik. :)

forrás: http://www.ibtimes.co.in/star-wars-viii-weekly-buzz-last-jedi-leaked-trailer-details-scenes-luke-rey-more-730455

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként az agyalók szerint Kenobi és Satine lány lenne Rey? Vagy idáig már nem mentek el?

 

Az "új" kard: Mivan, ha ez simán Luke zöld kardja? Tényleg nagyon hasonlít rá. És lehet, hogy Rey-é lesz ez is, mert -bár fáj ezt leírni-, de esetleg Luke nem használ már kardot.

Akárhogy is szívesen látnám a zöld kardot is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdítőitalos dobozon is megtekinthető az elite guard

A bal oldali dobozon levő nagyon bejövős. A középkori lovagok jutnak eszembe róla. :cool:

A jobb oldalit nem igazán csípem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról az apróságról nem is beszélve, hogy Satine 34, Ben pedig 15 éve halott, amikor Rey megszületik. Szóval tényleg érdekes, hogy ezek mellett hogy a fityfenébe gondolhatja bárki is komolyan, hogy Rey szülei Obi-Wan és Satine. Már az is nevetséges, hogy bárki azt hiszi: Ben lánya. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az efféle "családfák" főleg tumblr-en jelentkeznek olyan alakok elméjéből, akiknek már nincs más az életükben, mint külön alternatív univerzumok kiagyalása, ahol a személyes ferde preferenciáik kőbe vésett igazságként vannak jelen. :D Ezeket szajkózzák azon a szemétdombon, és nem csak származás, hanem olyan kapcsolatok terén is, mint a Finn+Poe baromság, mert az is onnan jön.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

De birom hogy FX kardokkal forgatják az ST-t! Nyilván átélhetőbb a színészeknek is. Ez kellett volna Neeson nak js. ;)

Szerintem semmi köze ennek az átéléshez (miért átélhetőbb egy világító műanyag kard, mint egy nem világító műanyag kard?), egyszerűen megkönnyíti az effektesek munkáját. Amikor az ep2-ben arra volt szükség, hogy a kard fénye megvilágítsa a színészeket, ott is FX kardot használtak, de Lucas a fénykard fényével tulajdonképpen az ep2 végét leszámítva konstans nem foglalkozott, emiatt a trökkösök sem. Az új részek rendezői (meg alapvetően Filoniék a TCW-ben) legalább belegondoltak, hogy a fénykardnak már csak a nevéből fakadóan is meg kéne világítania legalább a közvetlen környezetét (ahogy a lézernyalábok is), amit lényegesen egyszerűbb egy fénypálcával összehozni a forgatáson, mint a számítógép előtt képkockáról képkockára digitálisan bevilágítani. Ennyi a sztori.

Azt meg én sem értem, miért kellett volna Nessonnak ilyen? Mi baj van Neeson kardforgatós jeleneteivel, amin egy FX kard szignifikánsan javított volna?

 

Érdekes, hogy egy-két promóciós képet leszámítva Reyt még csak az ep7 végén használt ruhájában láttuk. Vajon azt a jedis külsőt mikor kapja meg?

 

Phasma nagyon bad ass, de remélem, azért ezúttal több lesz a karakterben, minthogy fenyegetően áll vagy sétál, és azt a szégyent is lemossa magáról, hogy miatta pusztult el a Csillagpusztító.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álljunk meg srácok! Nem kell ennyire belendülni. ;)

Én csak egy régi sztorira céloztam, amit Liam Neeson mondott a Baljós Árnyak forgatásán, hogy zavarja a koreográfia elsajátításában ahogy Ewan Mcgregor utánozza a kardok hangját a próbák alatt.

Ha FX kardok lettek volna, akkor átélhetőbb lett volna és nyilván az ifjú Kenobi is kussolt volna! ;)

 

Tehát az égvilágon semmivel semmi baj, se jelenetekkel se semmivel..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem McGregor akkor sem kussolt volna, mert rajongói lelkesedés miatt zümmögött. Világító kardokkal pláne belelkesítették volna a benne élő fanboyt. :)

Arról nem beszélve, hogy a próbán most sem FX kardokat használni. Kicsit drága mulatság lenne sorra összetörni őket. Merthogy a próbákon eléggé amortizálódnak (ha már ep1, ez pont abban a videóban látható is volt, amire céloztál, azt hiszem, pont McGregor törte el az egyik gyakorló kardot).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem McGregor akkor sem kussolt volna, mert rajongói lelkesedés miatt zümmögött. Világító kardokkal pláne belelkesítették volna a benne élő fanboyt. :)

Arról nem beszélve, hogy a próbán most sem FX kardokat használni. Kicsit drága mulatság lenne sorra összetörni őket. Merthogy a próbákon eléggé amortizálódnak (ha már ep1, ez pont abban a videóban látható is volt, amire céloztál, azt hiszem, pont McGregor törte el az egyik gyakorló kardot).

Igen pedig gazok ahogy néztem valami fémből talán alumínium-ötvözetből voltak.

És tudom, hogy nem Hasbrbro/Master Replicas féle FX-eket használnak, de valahogy meg kellett neveznem, mert világító seprűnyélnek csak nem hívhattam.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy egy-két promóciós képet leszámítva Reyt még csak az ep7 végén használt ruhájában láttuk. Vajon azt a jedis külsőt mikor kapja meg?

Remélem hamar mert az a három konty Rey fején nagyon nem jön be.

 

 

Hayden ugyanebbe a zümzüm hibába esett, mesélte a Celebrationön idén. :D

A rossz példa ragadós. Legalább Ewann-nek volt zümzümpartnere. Persze csak ha időközben a skót le nem szokott a zümmögésről. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.