Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Bejövős az a fajta lépegető annak ellenére hogy nem bírom igazán a lépegetőket. A stormi is adja rendesen. Az a gombafejű piros szamuráj is kemény. Gondolom fénykardálló a fegyvere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a lépegetők úgy néznek ki, mint amik képesek két lábra állni. Bár lehet, hogy ez a karszerű első pár végtag a védelem az ellen, hogy valami körbetekerje és orra buktassa őket? :hmm:

 

Nekem olyan érzésem, van mintha tudnának pitizni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a lépegetők úgy néznek ki, mint amik képesek két lábra állni. Bár lehet, hogy ez a karszerű első pár végtag a védelem az ellen, hogy valami körbetekerje és orra buktassa őket? :hmm:

Nekem is eszembe jutott, bár a hátsó lábai gizdák ehhez. De nagy szám lenne! És a nyakában nem löveg lenne, hanem egy kihúzható fegyver! Kicsit tranformerses elgondolás, de kevesebb copy paste fikát kapna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra gondoltam, hogy az első lábak egyrészt úgy tudnak mozogni, mint egy kar, így ki tudnak szabadulni a madzagból, plusz a vastagabb lábbal jobban meg tud támaszkodni ha előre buknak (és az sem utolsó, hogy ezt valószínűleg nehezebb úgy szétlőni, mint az AT-ACT-k lábait).

A rohamosztagos meg ezzel a színes páncéllal tökre a klónokra emlékeztet. De jól látom, egy kalapácsot tart a kezében?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra gondoltam, hogy az első lábak egyrészt úgy tudnak mozogni, mint egy kar, így ki tudnak szabadulni a madzagból, plusz a vastagabb lábbal jobban meg tud támaszkodni ha előre buknak (és az sem utolsó, hogy ezt valószínűleg nehezebb úgy szétlőni, mint az AT-ACT-k lábait).

A rohamosztagos meg ezzel a színes páncéllal tökre a klónokra emlékeztet. De jól látom, egy kalapácsot tart a kezében?

A színesebb rohamoszi nagyon tetszik.

De a lépegetőket remélem nem kezdik el kötözgetni a 8-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy albínó mutáns fókához tudnám hasonlítani. :D

 

 

Más:

 

Úgy hírlik hogy a Battlefront II megerősítette hogy a tízer-beli űrcsata a D'Qar-nál zajlik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.