Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Sajnos nekem egyik kép sem jön be. :( Ti továbbra is látjátok?

A blogomon még fenn vannak: Lightspeed

 

Én Snoke kinézetét még titkoltam volna, mondjuk a premierig, had epekedjen a nép. Most egy nagy titokról lebbent fel a fátyol, de így is jó. Nagyon tetszetős képek. :clap:

Szerintem ezt a poént már az ep7-ben lelőtték, amikor először mutatták meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A blogomon még fenn vannak: Lightspeed

Közben a facebookon keresztül már olvastam is a blogodat. :) Jó képek! Nekem mind Kylo Ren, Luke és Rey új stílusa is nagyon bejön. :)

 

 

Ide feltettem őket, ha véletlenül törölnék Dzséjt oldaláról is.

Ez a biztos, köszi. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke-al keményen elbánt az élet. Bízom benne, hogy kapunk magyarázatot a későbbiekben, hogy hogyan lett ilyen ronda. Rendesen megijedtem mikor megláttam. :evil:

Arra én is gondoltam, hogy a botban lesz Luke fénykardja. Csalódott leszek, ha nem fog fénykardot használni a filmben.

 

Elvileg ha olyan szintig jutott az erő megismerésében amilyenre gondolok nincs szüksége fénykardra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sok újat mutató, játékokról készült vidike:

 

 

 

3PO megint teljesen arany színű. Lehet hogy Johnson a piros kart se komálta. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy TLJ könyvből való Falthier illusztációcska:

 

B0EuhQC.jpg

 

Nagyon bejövős jószág. Amúgy anno nem igazán tetszett a lószerű szerzet ötlete. :cool:

 

 

Már a TFA végén lecserélte a karját. :D

Annyira nem figyeltem még meg azt a jelenetet. Ezúton úgy-ahogy pótoltam. De mi van ha csak bearanyozták a karját? :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy TLJ könyvből való Falthier illusztációcska:

 

Annyira nem figyeltem még meg azt a jelenetet. Ezúton úgy-ahogy pótoltam. De mi van ha csak bearanyozták a karját? :D

1: Nekem nagyon tetszik a dög. És nem tudom, hogy írtam-e már a multkori videó kapcsán, de olyan értelmes fejet vág, hogy le merem fogadni, hogy tud beszélni és így valami egészem újat kapunk az sw-be. Egy nem humanoid, sőt klasszikus értelembe vett állat külsejű beszélő karaktert.

 

2: A képen kissé jobbra látható piros droidnak meg lehet, hogy arany karja volt és simán megdumálták a cserét! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is várom már hogy többet láthassak belőle. Remélem valamelyik előzetesben többet fog szerepelni.

 

 

1: Nekem nagyon tetszik a dög. És nem tudom, hogy írtam-e már a multkori videó kapcsán, de olyan értelmes fejet vág, hogy le merem fogadni, hogy tud beszélni és így valami egészem újat kapunk az sw-be. Egy nem humanoid, sőt klasszikus értelembe vett állat külsejű beszélő karaktert.

Tényleg úgy néz ott hogy szinte majd megszólal de én nem igazán szeretném ha beszélne. De az se lenne tragédia ha beszélne. Még az is lehet hogy kicsit szokatlan lenne nekem és hamar megszoknám.

 

 

A képen kissé jobbra látható piros droidnak meg lehet, hogy arany karja volt és simán megdumálták a cserét! :P

Na még az is lehet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.