Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

57 perccel korábban, Bomarr írta:

Érdekes, ezek szerint Mimbanon nem tudtak utakat kiépiteni és mindenki tökig gázol a sárban? :D

Tatoinee-on sincsenek utak, de szerencséjükre ott nem esik. :D Lehet ez egy primitív bolygó lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Viszont nem azért van a padló alatt a rakomány egy része, hogy ne bukjanak le az ellenőrzéseknél? Ha hatósági ellenőrők bemennek a hajóba az azért elég gyanús lenne ha a hajó kivülről majd szétesne belőlről meg csillogna-villogna, nem? Egyébként eltudom képzelni, hogy Han ezzel magyarázza maga előtt hogy miért nem hozza rendbe a hajót, de közben tényleg csak baromi trehány :)

Ebben van ráció. :) 

Tetszenek ezek az old-school hajódizájnok, nagyon illenek a birodalmi érához. Az új figurák sem rosszak, bár egyik-másik elég szokatlan, főleg ez a törzsi banda. Egyelőre nem tudom őket magamban elhelyezni a filmben, hogy hogyan kerülnek ezekkel szembe Hanék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bomarr írta:

Tippre a bal oldali Mimbanról való. Hitelen nem tudom eldönteni hogy maszkot visel vagy egy alien akinek ilyen fura a feje.

Biztosra veszem, hogy nem ember. 

7 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ebben van ráció. :) 

Tetszenek ezek az old-school hajódizájnok, nagyon illenek a birodalmi érához. Az új figurák sem rosszak, bár egyik-másik elég szokatlan, főleg ez a törzsi banda. Egyelőre nem tudom őket magamban elhelyezni a filmben, hogy hogyan kerülnek ezekkel szembe Hanék.

Ők nekem is kakukktojások egyelőre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Ezek nem a jófiúk :D

 

A pirosfejű nagyon bejön. Épp álcagúnya van rajta. Azzal a szereléssel úgy néz ki mint egy madárijesztő. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A muvi készítéséről pedig "Érik a Solo: Egy Star Wars történet" címmel lehetne cikket közölni. A mozikban való bemutatással pedig megkezdődhetne a szüret. :D

Szerkesztve: - Rog
  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 2
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 01. 30. - 11:02, Dzséjt írta:

Igen, a legelső EU-ban szerepelt, a '78-as Splinter of the Mind's Eye-ben. De a kánonba már korábban visszakerült, mert a Rookiesban említették. Érdekesség: egy ideig úgy volt, hogy az lesz az egyik fő helyszíne a Rogue One-nak, aztán találták ki a Jedhát.

 

2018. 01. 30. - 10:52, Kenobi tábornok írta:

Három bolygó megerősítve. Koréllia, Mimban és Kessel. Ezek biztosan feltűnnek majd a filmben.

 

https://www.starwarsnewsnet.com/2018/01/three-planets-from-solo-a-star-wars-story-confirmed.html

De jó! A Mimban mindig is az egyik kedvenc planétám volt. Először a már említett Splinter of the Mind's Eye c. regényben találkoztam vele, mely magyarul A Jedi-kristály/Erőpróba címmel jelent meg. Szeretem azt a történetet, az első komolyabb SW-regényem volt. Gyermekkoromban egyik nyáron belekezdtem, de valamiért nem sikerült befejeznem, így jó pár évvel később, tavaly nyáron tudtam csak elolvasni az egészet.

Mindig is kíváncsi voltam, hogy néz ki az a bolygó a vásznon, szóval örülök, hogy bekerült a Solóról szóló filmbe. :) 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az egyik reddit felhasználó több dolgot is elárult a filmről. 

 

"The Cloud-Rider gang led by Enfys Nest terrorizes the skies atop the mean-looking swoop bikes. Little more than engines with seats, swoops are hard to control but capable of incredible speed.

 

The Cloud-Riders were a swoop gang operating on Aduba-3 and led by Serji-X Arrogantus. They lived in the hills just outside of Onacra. Once a year, they would attack the village, stampeding the villagers’ banthas, burning their crops, and carrying off their women.

 

Eventually, the villagers worked out a deal with the Cloud-Riders. They would pay an annual tithe of 9,000 credits in exchange for being left alone. This only worked for three years before Arrogantus and his gang became restless and began attacking again. Because of this, the villager Ramiz asked for help from Han Solo and Chewbacca, who in turn formed the Star-Hoppers of Aduba-3 to combat the Cloud-Riders. Arrogantus and most of the rest of the Cloud-Riders were killed by the Behemoth from the World Below. The survivors, without their leader, quickly disbanded the gang."

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.