Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Én a prequelt meg az ep.7-et is előre elolvastam, Trónoknál is még az új évad spoilereket is befaltam amik már a könyv utáni eseményeket irták le. Annyira nem zavarnak a spoilerek. A leírás egyébként nagyon vázlatos (részben azért mert az illető aki irta másodkézből szedte az egészet ő maga nem látta). Tehát tényleg csak a sztori váza derül ki, a film ehhez még rengeteget hozzátehet. 

 

Ami a vázat illeti egy nagyon jó kalandfilmnek igérkezik, egy akkora csavarral a végefelé, amitől főleg a vérbeli fanok -pláne az itt fórumozók- lefogják tenni a hajukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Bomarr írta:

Mégegyszer átfutva igazából baromi jók az alapok egy remek filmhez. Luke19 neked mi volt azaz egy-két dolog ami nem tetszett a leírásban? Bár az egyikre van egy tippem.

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Igen, az egyik ez, a másik pedig

Spoiler

hogy elvileg a film elején csak annyit mond Han, hogy a neve simán ennyi, és a birodalmiak adják neki a Solo nevet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik a leírásban hogy afféle hullámvasút lesz ez a film. Egymást követik a kisebb-nagyobb fordulatok. A készitőknek láthatóan fontos volt a kánon is. Csak azért mert Kasdan írta -aki köztudottan nem túlzottan törödik a trilógián kivüli dolgokkal- nem jelenti hogy mindenféle zöldség lesz bedobva meg nem fog úgy tűnni mintha ez valami alternativ galaxisban játszódna. Az pedig biztos, hogy olyan Star Wars filmet fogunk látni amilyet eddig sose. Persze lehetett tudni már előre, hogy most ez nem a Lázadók meg a Birodalom sokadik harcát dolgozza fel, de jó volt látni a leiráson hogy most tényleg a fő konfliktustól leszakadva belelátunk egy másik világba. 

Mindezt egy nagyon vázlatos leírás alapján mondom. Az biztos, hogy eddig is vártam a filmet, de most még jobban várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha valamelyik filmnek akkor ennek aztán illik is leszakadni a fő sodortól. A Rogue One nem tudott, hisz annak szerves része volt a Halálcsillag terveivel. De ez... Amennyire nem érdekelt, most már annyira foglakoztat. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Na az imdb-nél se százasok hogy másfél héttel a premier előtt megnyitották a szavazást...

Az biztos. A Filmkatalóguson például jól csinálják, mert ott csak a premier napjától kezdve lehet szavazatot leadni.

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én is elolvastam. Wáó, ezt kicsit emésztenem kell, márha igaz az a rész

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

5 órával ezelőtt, RacerX írta:

Én bele lestem. Egy soron akadt meg a szemem, a többit el se olvastam.

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Maul elvileg kevesebb mint egy percet fog szerepelni, és hologramként.

Én azt sajnálom, hogy Boba Fett nem lesz benne, illetve Rotáról nem találtam említést. Ami pedig Jabbát illeti: ha jól értelmeztem, ő nem fog felbukkanni, csak utalnak rá. 

 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, kudar írta:

Dettó. Tetszik ez a "kis" csavar a végén, amit már előre várok hogy bontanak majd ki ha folytatják! :D

Apropó...

Kicsit olyan érzésem van mintha siker esetére megágyaztak volna a folytatásnak. A Qi'ra szál úgy tűnik befejezetlen marad és több magas labdát nem ütöttek le. Se Boba Fett se Jabba nem tűnik fel. Talán majd a következő Han filmben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelj, ha sikeres lesz a film - minden adott hozzá - akkor jöhet a stúdió részéről a rábólintás egy 2. részre

Spoiler

amelyben szépen kibonthatják a Boba és Han közötti viszonyt, megkaphatod a Jabba-perceidet (nem bírtam kibírni :P ) és Han végre leamortizálhatja a Falcont. :hehe: 

 

Illetve a spoileres dolgokról

Spoiler

nem úgy szól a fáma Maullal kapcsolatban, hogy a Malachoron tengeti az idejét egészen a Rebelsig? :hmm: 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ami a vázat illeti egy nagyon jó kalandfilmnek igérkezik, egy akkora csavarral a végefelé, amitől főleg a vérbeli fanok -pláne az itt fórumozók- lefogják tenni a hajukat.

Ez igazán jól hangzik :) Még nem olvastam el a leírást, de majd még meggondolom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Apropó...

 

  Spoiler elrejtése

Kicsit olyan érzésem van mintha siker esetére megágyaztak volna a folytatásnak. A Qi'ra szál úgy tűnik befejezetlen marad és több magas labdát nem ütöttek le. Se Boba Fett se Jabba nem tűnik fel. Talán majd a következő Han filmben?

 

1, Én úgy olvastam azt nyilatkozták, hogy ezt nem egy filmre tervezték csak. És az olvasottak alapján ez valóban így tűnik. Mondanám, hogy ez siker függvénye, de mégis csak egy SW filmről beszélünk. :D Kétlem, hogy ha tervben volt, akkor ne folytatnák.

2, Imádom, hogy a spoileres topicban mindenki spoiler mögött beszél a spoilerekről. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Közben 6,2. Érdemes megnézni a demográfiai eloszlást. Például a 45+ nők között 2.9 a film, míg a 18 év alattiaknál 9,8-10. :D Mekkora egy sz*r ez az egész imdb-s baromság....

Kár ezen ennyire kiakadni. 772 szavazat alapján k*vára mindegy hányasra áll egy film. Majd a bemutató után úgyis megváltozik és elnyeri "méltó" helyét. Az imdb rendszere egyébként nem olyan rossz. Egész reális eredmények születnek (többségében)

 

Elolvastam a filmet.

Spoiler

Darth Maul? WTF?! jó lesz látni végre tüsifejt egy élőszereplős filmben

No Boba és Jabba? :cry:

Maga a film viszont jól hangzik így elsőre, a sztori egész érdekes. A karaktereket meg majd meglátjuk élőben.

Határozottan az az érzésem hogy folytatásra gyúrnak.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók! Még most is alig hiszem el, hogy behozták az élőszereplősbe őket! TCW-ben nagy kedvenceim voltak, főleg ahogy beszéltek. Az egyik legjobban várt része a filmnek az, hogy ők milyenek lesznek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.