Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Közben ahogy olvasom ezt a koréliai bűnbandát úgy hivják, hogy "Fehér Férgek". Hát találó név :D Állitólag Han és Qi'ra is bandatagok lesznek. Ez még valahol a legelején lesz. Úgy látszik Han mindig ilyen horrorszerű bandafőnökökhöz kerül. Először egy csatornában úszkáló óriási féreg osztja az észt aztán később elmegy a homokbolygón élő nagy meztelen csigához... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor őszinte leszek:

Eddig nem voltam különösebben lelkes - bár negatív sem voltam - de most ez a videó megvett. Kilóra. 

Hihetetlenül tömény SW kultúra árad ebből a filmből és pont ez az ami eddig nekem hiányzott. Micsoda helyszínek lesznek itt. Waow! :psycho:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben újranéztem párszor ezt a kis kedvcsinálót. Ami még nagyon tetszik: úgy tűnik hogy a Mimbanon Han mint birodalmi fog harcolni és ott fog dezertálni (emlékezzünk csak: van olyan játékfigura, ahol ebben a mimbani katonai ruhában látható Han tökig sárosan láncra verve!). A másik: ahogy Howard is mondja, a Birodalom most éli a fénykorát. Magyarán az elnyomás teljes, és nincs a láthatáron semmi érdemi ellenállás. Ami pedig esetleg feltűnik azt vasmarokkal nyomják el. A Mimbanon szerintem látni fogjuk milyen volt a Birodalom amikor a hatalma csúcsán volt és miként morzsolta fel az akadékoskodókat. Han pedig pont ettől fog megrémülni.

 

Ez a film eddig se tűnt rossznak, de most atomjónak néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Közben újranéztem párszor ezt a kis kedvcsinálót. Ami még nagyon tetszik: úgy tűnik hogy a Mimbanon Han mint birodalmi fog harcolni és ott fog dezertálni

Úgy tűnik Beckett-el és Vallal is ott találkozik, ami azt sejteti, hogy ők is katonák.

 

1 órával korábban, Bomarr írta:

A Mimbanon szerintem látni fogjuk milyen volt a Birodalom amikor a hatalma csúcsán volt és miként morzsolta fel az akadékoskodókat. Han pedig pont ettől fog

Ez kicsit Finn első bevetésére hajaz, ami tök jó. :hmm: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon baba. Alapvetően ebben a filmben nem számítottam nagyobb csatákra, de úgy tűnik, lesz, az a mimbani adok-kapok nem egy laza pofozkodás. Kíváncsi leszek erre a "Birodalom a fénykorában" dologra, mert filmben (vagy sorozatban) ezt még tényleg nem láttuk. Már a Rebels elején is komolyabb volt a lázadás, még ha nem is volt Szövetség, de itt még legfeljebb Saw partizánjai hülyéskedhetnek, meg egy-két kisebb villongás lehet, amit tényleg eltiporhat a Birodalom. Ráadásul ez a terjeszkedésének korszaka is, amikor néha finoman, néha odacsapva szerzett meg magának bolygókat. Ez már önmagában tetszetős, de ha esetleg ezekben a korai szakaszban még néhány prequel/TCW/Rebels apróság is becsúsznak, mondjuk azt a kétlábú lépegetőt egy Gozanti cirkálóról dobnák le, vagy esetleg befigyelne valahol egy Venator, esetleg látnánk még V-szárnyúkat, az feltenné a pontot az i-re.

 

Ami még nagyon baba, az a látvány. Tényleg új standardet állíthat fel. Akárhogy is, az igazán epikus helyszíneket eddig kerülték az új filmek. Úgy értem nem voltak olyan belakott bolygók még, mint amilyen Coruscant, vagy Naboo, vagy éppen Tatooine voltak, ahol nem csak egy város van, hanem több, a bolygó más területein is van élet. Jedhán és Cantonicán is úgy van beállítva, mintha más város nem is lenne Jedha City-n és Canto Bighton kívül. Nyilván nem, főleg Jedhán látni más településeket is, de valahogy most, Corelliát látva érzem azt, hogy az új filmek kezdenek elszakadni a "sivatagban vagy erdőben áll egy város" koncepciótól és kezdenek igazán nagyban gondolkodni. Ennek a folyamatnak természetesen része volt Cantonica és Jedha is.

 

És az a vízi féreg az egész jelenettel nekem egy ősöreg sci-fit juttatott eszembe, a Spacehunter: Adventures in the Forbidden Zone-t. Abban volt egy ilyen hangulatú és elborult helyszín. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig is nagyon jó érzésekkel vártam a premier napját, de most beájultam végleg, ugyanolyan izgatott vagyok mint bármelyik Saga film előtt. Nagyon nagy világ van itt, elképesztő design, annyi élet, nyüzsgés van az eddig bemutatott részletekben, hogy őrület. :) És máris ott a prequel felhang: az a hegyekre néző körablakos helyszín, a kosztümök és a díszítő elemek, kiegészítők, hmm. Haloványabb mint az 1-3-ban, de nagyon szépen ott van, de kell is pár évvel a Birodalom kezdete után. Taps. Az a csatajelenet mindent visz, gyönyörű képek, olvadok. Kőkemény. Én már a kis erkélyen ügyelő rohamoszitól is kész vagyok, nagyon jó beállítás, ahogy a sort terelgető kollégája lent-, az is nagyon bejön. De melyik helyszín nem? Hehe. Hernyó... :) és társai. Lando és Han miatt már rég nem aggódok, de minden új pillanatuk élmény, ahogy Csubi is, ez az ő filmje is lesz, nyilván. Humor részleg 5*, úgy tűnik. A Kasdan páros: 2 generáció összeadja a tudását, és mivel családban marad nincs fölösleges "irigység" meló közben, én így képzelem. Ez baromi jót tett az egésznek, szerintem. Biztos voltak nehéz pillanatok, de az alapfelállás nagy lehetőségeket rejtett magában, és éltek vele, most ez tisztán látszik. Nagy kaland lesz ez a Birodalom fojtó árnyékában, tömve súlyos pillanatokkal, érzelemmel, és Qira halálával, hogy tippeljek is egyet. :) Várom nagyon, sokat hozzáad majd a SW-hoz, ebben biztos vagyok. 

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képzeljétek láttam a filmet múlt éjjel. Álmomban. De semmi jóra nem számítsatok, nagyon rossz volt.

Benne volt a holiday special kék hölgyes táncjelenete is. 20 perc után kezdtek kifelé menni a moziból az emberek.

Szóval hivatalosan is rémálomnak minősítem a történteket és örülök, hogy felébredtem. A film biztos jó lesz. De azért leszűrtem, hogy tudat alatt aggódom/foglalkoztat, hogy mi sül ki ebből.

Nagyon rég álmodtam sw-mozizással. A TLJ-t nyugodtabban vártam úgy tűnik! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Újabb TCW utalás! :) Jó kis alvilági vonalat fognak követni.

Kíváncsi vagyok, milyen ilyen apró meglepetések lesznek. A Rogue One-ban jó volt, hogy a TCW-re, a Rebelsre és az ep1-2-3-ra is volt benne utalás. Remélem itt is ez lesz. A TCW már megvan. Mondjuk a Rebelsre talán nehéz lenne, hiszen később játszódik, ugyanakkor a Ghost még ebben a filmben is feltűnhetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.