Ugrás a kommentre

Általános információk


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Nagyszerű Zoli! Hajrá!

Amit eddig észre vettem, hogy Zev helyére végre Wedge került, és ha jól láttam, még egy X-Wing is bekerült a képre. És változott a Falcon is, meg Boba is máshogy áll. Az ep2-es klón helyére meg harcidroid került. Az ep3-as klón meg robogós ep3-as klónokra cserélődött. Ja, és Leia is lecserélődött egy másik Leiara :) S mintha lenne valami változás az Endornál is, illetve színkorrekció az egész képre.

Szóval, tök jó lett így Zoli! :lol:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg mintha a képarány változott volna, nem? Mintha 4:3 --> 16:9 lett volna, vagy valami ilyesmi, de én nem értek hozzá :).

 

Egyébként nemcsak a poszter fogja lenyűgözni a Lucasfilmet, de az is, hogy ilyen rövid idő alatt ilyen rugalmasan tudod változtatni a képedet, úgy, hogy még a minőség is jobb lesz. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

észrevették ugyanis, hogy tükröztem Jangót, Bobát és a klónokat.

 

Valóban nagyon érdekes, hogy ilyenekre is odafigyelnek.

 

Ha Jangót is tükrözted Zoli, akkor miért nem cserélted ki a végleges képre?

Még azt is kérdezném, hogy mást nem tükröztél amit esetleg nem vettek észre? :lol:

 

Annyit megjegyeznék, hogy nekem az SW logó alulról nagyon hiányzik. Remélem majd tesznek oda hivatalosat.

Nélküle olyan érzésem van, mintha felborúlna a kép. Nincs lába vagy ilyesmi. :)

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszönöm a jókívánságokat! :D

Dzséjt: gondoltam, hogy Te leszel az, aki a legteljesebb listát adja a változtatásokról. :lol: Annak ellenére, hogy ilyen kis méretben nehéz észrevenni minden apróságot.

Egy dolog maradt csak ki: Logray helyett Wicket van a képen. Az Endor tényleg változott. Színkorrekciót csak az új képelemeknél alkalmaztam, a többi rész változatlan volt. Az összhatáshoz viszont sokat tesznek ezek az újdonságok.

Donát: csak azért tűnik úgy, mintha változott volna a képarány, mert nincsenek alul a logók, amelyek kitöltötték a teret. Így valóban nyújtottabbnak hat az egész.

Pildi: Lokatellivel értek egyet, szerintem minimum a Star Wars-logó kell alá. :D Így is nagyon tetszik nekem (otthon most így van háttérképként), de úgy szerintem tényleg jobb. Annak nagyon örülök, hogy a Lucasfilm (vagy az Official Pix) emberei fogják rátenni a képre a hivatalos logókat. Olyan ez számomra, mint egy ceremónia, a kép hivatalossá emelésének gesztusa. :| Majd utánaérdeklődök még a dolognak, de tudtommal ez lesz az első, rajongó készítette kép, amely hivatalossá válik. Eddig minden eredeti SW-képet megbízott, hivatásos művészek készítettek el.

Lokatelli: tükrözni tükröztem még pár dolgot, csak azok teljesen szimmetrikusak, és nem szúrtak szemet az LFL-nek. A koncepció érdekében simán tükrözni szoktam ezt-azt. :) Szigorúan véve igaza van a Lucasfilmnek, Jangót és Bobát nem kéne ész nélkül tükrözni, ha egyszer nem tükörszimmetrikusak (főleg Boba - neki ezt a képét csak hétvégén tudtam megszerezni, ezért nem ez volt eredetileg is rajta). (Bezzeg Vadert soha nem jutna eszembe simán tükrözni, az ő mellkaspaneljén ilyenkor mindig a megfelelő elrendezésbe teszem a gombokat. :) ) Azt mondjuk kicsit szőrszálhasogatásnak érzem, hogy a klónokat is vissza kellett (volna) fordítanom, mivel ők elvileg tükrözhetőek ? csakhogy ilyenkor a bal kezükbe kerül a fegyver. Annak fényében visszás ez a kérésük, hogy a III. rész hivatalos plakátján simán tükrözve van Obi-Wan, és Padmé olyan ruhát visel rajta, amilyet a filmben nem is látunk. Ez meg csak egy limitált szériás képsorozat lesz...

Eredetileg két másik klónra cseréltem a kifogásolt elemeket, de ebből csak a robogósat hagytam meg. A másikat egy harci droidra cseréltem, mivel egy csomó netes kommentár hiányolta ezt. Ami azt illeti, igazuk volt, nem is tudom, miért került oda is klón eredetileg.

Leiát csakis azért változtattam meg, mert ez volt a második favorit kívánság (az első az, hogy tegyem rá az öreg Bent). Bevallom, valahogy eszembe sem jutott a bikinis verziót kipróbálni, meg is feledkeztem arról, hogy van használható méretű bikinis képem is. De kétségtelen, hogy így sokkal hatásosabb a középső rész. Leia végre a szemünkbe néz, és ebből a szögből nagyon hasonlít Padméra. Olyan, mintha egymás tükörképei lennének.

A Falcont azért cseréltem le, mert a fény- és színviszonyok nagyon rosszul jöttek ki az előző Falcon esetében. Így sokkal harmonikusabban fest, és kapott egy kis hajtóműfényt is.

Wedge-ről is csak most szereztem egy nagyjából elfogadható minőségű képet, így az eredeti terveknek megfelelően le is cseréltem. (Ez volt a harmadik leggyakoribb kívánság.) Wicket esetében hasonló a helyzet. (Negyedik a listán. :P )

Arra vigyáztam, hogy továbbra is 30 figura legyen a képen. :)

És természetesen jelezni fogom, ha van valami fejlemény. :) Mostanában eléggé kevés szabadidőm van, az egyetemen is van mit csinálni. Új képek készítése helyett meg ezt korrigáltam... :) Ja, az a verzió, amit elküldtem, egy 60 megás monstrum volt, 11000*7500 pixeles mérettel. Azt hiszem, nyomtatásra megfelelő lesz. :)

 

EDIT:

Néhány link, ahol feltűnt a sagaposzter a múlt hónapban:

 

FilmSchoolRejects - innen indult a képem :)

 

TFN - innen vett észre az Official Pix vezetője

 

Az EMPIRE magazin online verziója, november 9-i hír :D

 

/FILM Cool Stuff

 

FilmSchoolRejects megint - a fickó kiderítette, ki vagyok, és megint írt rólam egy szösszenetet :)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok szőrszál hasogatónak tűnni, de ha jól látom Jangót nem cserélted ki.

Miért?

Ekkora méretben nem látszik rendesen, de áttettem az antennát a sisak másik oldalára. Mivel nagyjából szemből látszik, és a karja takarja a mellkasán az aszimmetrikus részeket, ez az az elem, amiből a tükrözést észre lehetne venni. (A horpadásokat hagyjuk... :lol: ) És Jango mindkét kezével megbízhatóan tudta használni a fegyverét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ekkora méretben nem látszik rendesen, de áttettem az antennát a sisak másik oldalára. Mivel nagyjából szemből látszik, és a karja takarja a mellkasán az aszimmetrikus részeket, ez az az elem, amiből a tükrözést észre lehetne venni. (A horpadásokat hagyjuk... :lol: ) És Jango mindkét kezével megbízhatóan tudta használni a fegyverét. :)

Köszi Zoli!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Jó kérdés... :) Bár az is érdekelne, hogy ki hogy mondja ki a SimonZ-t. :D

 

Ody: Elsőként az Official Pix fogja árusítani. Előfordulhat, hogy a készlet egy részét átveszi a starwarsshop.com, akkor onnan is beszerezhető lesz.

 

Lokatelli: Nincs mit. :)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.