Ugrás a kommentre

Teaser trailer 3.


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

ÚJ ELŐZETES ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Szerintem Fake! Milyen képsor már az Rey-jel BB-vel? Nem igaz, hogy mozifilmből van..

És minden más is kiollózott és összerakott.. Ez amúgy tv-spot, de szerintem kamu!

Persze, kösz, hogy beraktad, nem ellened szól Jake!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is fura. Mintha csak úgy összedobták volna. És miért nincs sehol semmi hír erről? A Star Wars ep7 trailerek úgy terjednek, mint a pestis, de ha rákeresek az elmúlt 24 órában a Google-re, a nagy büdös semmi jön ki. Egyelőre szkeptikus vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen; a semmiből jött, a minőség is gyenge. A szöveg és minden ismerős. A legkeményebb persze Finn a végén, de szerintem összedobható.

Valszeg megtudjuk hamar..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Fake! Milyen képsor már az Rey-jel BB-vel? Nem igaz, hogy mozifilmből van..

És minden más is kiollózott és összerakott.. Ez amúgy tv-spot, de szerintem kamu!

Persze, kösz, hogy beraktad, nem ellened szól Jake!

Nem fake ez a hivatalos star wars instagram

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szivesebben látnám azt a fénykardot Rey kezében (remélem fogom is). :)

akár. De tudjuk, hogy ez a kard Leianál landol. Lehet, hogy Finn a kézbesítés során cipeli (Dzséjt theory) és muszályból használja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy valódi, de az is biztos, hogy pocsékul néz ki. Várakozó álláspontra helyezem magamat. (Boyega mint jedilovag nekem kifejezetten ellenszenves.)

Szerintem teljesen rendben van. Annál is inkább, mert látni benne az elvetemültség szikráját, így simán megkísértheti a sötét oldal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom...nem sok újdonság van benne. Rey BB-8 -cal elég jó, de Finn Anakin fénykardjával....háááát. Szokni kell! És még finom voltam. :para: Pedig várható volt mert az utóbbi időkben feltűnt képeken Finn mindenhol fénykarddal pózolt. Az Első Rend okés lehet de a többiről még nem vagyok meggyőzve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja! Most aggódhatunk egy hétig, hogy mi a cs*cs van? Pedig nagyon úgy néz ki, hogy Finn Erőérzékeny lesz.

 

Remélem ez már egy nagy trailer lesz, és ezúttal több újdonsággal!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azt, hogy Erőérzékeny, már rég borítékolhattuk. Én legalábbis azóta biztos vagyok ebben, hogy főszereplőnek nyilvánították. Elég furcsa lenne egy fősodorbeli film Erőérzékeny főszereplő nélkül. :)

 

Tuti. hogy ez már egy rendes trailer lesz, amiben a sztorit is megvillantják. Időszerű már az. Viszont nagyon sok új jelenetre még nem számítok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura nekem a látványtervek miatt mindig egyértelmű volt, hogy Boyega karaktere használni fogja a fénykardot. Ugyaninnen tudjuk, hogy Rey is fogja használni.

 

Az is lehet, hogy Rey elbukott Kylo -val szemben és csak dühből kapja fel a fénykardot Finn. De akkor miért tették ki a plakátra őt aktivált fénykarddal. Több lesz ebben.

 

Nem gondoltam volna, hogy szinte egyedül leszek a véleményemmel, de engem ez a nyúlfarknyi elő-előzetes megvett kylóra. Főleg az utolsó snittel. Szerintem hatalmas. Már vagy tízszer megnéztem. :)

Én most megint azt érzem, hogy valami hiányzik. Mondjuk plusz 2,5 perc. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.