Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Nagyon tetszetős poszter. :)

Kár hogy az a két na'vi portré nem tartozik a kedvenceim közé. A kép hangulatához mindensetre igazán passzolnak.

Főleg Jake feje. Olyan mint valami kék szamár. Egyféle pozitúrában látszódik csak erre emlékeztetően. Ebben. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg Jake feje. Olyan mint valami kék szamár. Egyféle pozitúrában látszódik csak erre emlékeztetően. Ebben.
:D :D :)

Ez eddig nem tűnt fel, de most már mindig eszembe fog jutni :D

 

Amúgy a poszter jó, kár, hogy nekem nem jött be az Avatar :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a véleményeket! :(

Ami a folytatást illeti: hosszú idő óta az Avatar az első film, amelyhez nemcsak ötletem, de nyersanyagom is van, így könnyen lehet, hogy nem ez volt az utolsó Avatar-poszter. (Számomra elképesztő, hogy a Star Wars-hoz milyen különlegesen gazdag képanyagot lehet találni az interneten, szemben minden más filmmel, ami érdekel. Pár éve még gondolkodtam Gyűrűk ura-képeken is, de mindenhol csak a hivatalos posztereket láttam, így letettem róluk. Tizenöt forrásképből nem tudok mit csinálni, egyszerűen nincs miből válogatni. Szerencsére az Avatarról többtucatnyi értékelhető kép kering a neten, és remélhetőleg még nőni fog a számuk. MissKarrde: szólok, ha találok olyat. :) )

A szamársággal kapcsolatban: a film megtekintésekor elszálltak az ilyen fenntartásaim. Előtte furcsállottam a na'vik megjelenését, mostanra viszont teljesen megszoktam őket. Az a lényeg, hogy a figurák közvetítsék az általam kívánt hangulatot, legalább számomra, és remélhetőleg minél többeknek. Ezen túl mindenki azt lát bele a képekbe, amit szeretne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szamársággal kapcsolatban: a film megtekintésekor elszálltak az ilyen fenntartásaim. Előtte furcsállottam a na'vik megjelenését, mostanra viszont teljesen megszoktam őket. Az a lényeg, hogy a figurák közvetítsék az általam kívánt hangulatot, legalább számomra, és remélhetőleg minél többeknek. Ezen túl mindenki azt lát bele a képekbe, amit szeretne. :lol:
A filmben látva nekem sem volt olyan érzésem, de ez a kép a lehető legrosszabb Jake -ről. Persze a fanoknak biztos más a véleményük. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: mint írtam, mindenki azt lát bele, amit szeretne. :D Nekem az jön át, amit akartam, neked meg nem - ennyi az egész.
Nincs megfelelő kapcsolatom a filmmel, így nem látok bele semmit. :D Vagyis csak szamarat. :lol: No de ezen túl tudok lépni. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami a folytatást illeti: hosszú idő óta az Avatar az első film, amelyhez nemcsak ötletem, de nyersanyagom is van, így könnyen lehet, hogy nem ez volt az utolsó Avatar-poszter.

 

MissKarrde: szólok, ha találok olyat. :lol:

Nagyon jó, remélem, hogy lesz még Avatar-poszter :D

 

Köszi szépen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

OFF

Nemrég olvastam el J. W. Rinzler könyvét, a "The Making of STAR WARS: The Definitive Story Behind The Original Film"-et. A szerző nem kevesebbet vállalt magára, mint az 1977-es Star Wars-film készítésének minden mozzanatát feltárni és bemutatni olyan aprólékossággal, mintha ő maga és az olvasó is jelen lett volna az eseményeken. A feladat sikerült, ennél jobb könyvet még nem olvastam a Csillagok háborúja témájában - csak ajánlani tudom mindenkinek, akit nem rettent el háromszáz oldalnyi (néhány kilónyi) angol szöveg. Itthon tudtommal nem forgalmazzák, érthető okokból.

Döbbenetes volt látni, hogy az előzmények (főleg az EP1) és az 5-6. részek mennyi apró mozzanata volt Lucas fejében már 1973-ban, mégha kiforratlanul is. (Például 1977 augusztusában egy interjúban elmondja, hogy az Erő-érzékenység a midi-chlorianektől függ.)

Kellemes meglepetés volt az is, hogy - noha viszonylag jól ismerem a Star Wars képeit - az album fotóanyagának 99%-a újdonság volt számomra.

 

ON

Ez a könyv ihlette az alábbi posztert, melynek címe egyszerűen Új remény. A képet azoknak ajánlom, akik részt vettek a Star Wars-világ, valamint a klasszikus és modern poszterek képi megjelenésének kidolgozásában: elsősorban Ralph McQuarrie-nak, Tommy Jungnak és Drew Struzannak - mindhármunk munkái komoly inspirációt jelentettek.

 

ep4.jpg

 

Háttérképverziók és teljes méretű kép az oldalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Édekes kép lett, kicsit kilóg a poszter kategóriából Leia filmen kívüli képe miatt, de épp ez benne a jó. :lol: A letisztult részletek pedig egyértelműen retro hatást nyújtanak. :lol:

 

A könyv pedig biztos érdemes az átnézésre - talán egyszer én is megrendelem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm! :lol:

A "modern" színkavalkádot részben McQuarrie ihlette, néhány 1977 eleji poszter-látványterve adta az ötletet. Ezeken bőven használt lilát is, de azt már soknak éreztem. :lol: Az újabb filmposzterek (Drew Struzan) nem lettek túl színgazdagok, az SE-poszterek igazából jól leírhatók a narancs-kék-zöld hármassal. Leia nem klasszikus megjelenése finom utalás Tommy Jungra, aki az erősen romantikus "Kockahas Luke és Lábvillantó Leia" posztert készítette. (Ja, és ezt a frizuráját jobban szeretem, mint a csigásat. :P )

Igazából az volt a lényeg, hogy a poszter hangulata utaljon a film óta eltelt bő 30 évre, és arról szóljon, amiről a film alcíme: az új reményről. Ezért nincs rajta Vader (ami utalás Drew SE-képére is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.