Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Nagyszerű! Teljesen újszerű... olyan hideg, és kegyetlen... mint maga a Birodalom. Ezért is olyan nagyszerű a hothi csata. Igazából a Birodalmiak hazai terepen (jég, hideg, kék, könyörtelen) söprik el a lázadókat. Ezt a tényt te is jól kihasználtad, nagyon tetszik pl. Vaderék lába alatt lévő jégmező :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kicsit zsúfolt (sok a hópehely-csillag :evil: ), meg furcsák a balkezes rohamoszik az egy szem jobbkezes mellett. Kicsit olyan asszimetrikus az egész. Ettől függetlenül nem tépném le a falamról, ha valaki felragasztaná.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit olyan asszimetrikus az egész.

Érdekes, nekem inkább túl szimmetrikus, szabályos. :evil: Bár ha azt vesszük, épp a rendezettsége sugallja azt, hogy itt már pedig katonás rendnek kell lennie! :D

Igazából a szöveges változat nagyságrenddel jobb, mert a szabályos képszerkezet merevségét jótékonyan oldja a laza beszólás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Jaj, ma nagy meglepetés ért. :) A lányom ajándékot kapott az unokatestvérétől, egy posztert, egy olyan oldalról, amelyet az apja csak úgy véletlenül fedezett fel a neten, amikor SW témájú képek után keresgélt. :) És a poszter nem más, mint SimonZ "A Star Wars esszenciája" című munkája - gyönyörű fényes papírra nyomtatva, kb. A2 méretben. Egyből ráismertem. Már a monitoron is nagyon szép volt, de így kinyomtatva látva igazán hatásos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

"Ha van az univerzumnak közepe, ez attól a legtávolabbi bolygó."

Helyszínsorozatom legújabb tagja a Tatuin az Új reményből.

 

tatooine-poster-ep4.jpg

 

Teljes méretű kép

A háttérképverziók megtalálhatóak az oldalon.

 

OFF: Ezzel egyidejűleg bezártam a vendégkönyvet egy időre, miután egyesek másfél hónapja rendszeresen beleszemetelnek. (Mekk. :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a véleményeket!

 

Falcon mintha nem csak a kép szegélyéből lógna ki olyan furcsán :) Amúgy hangulatos. :D

De hova tűnt Artu-Detu? :P :P

Ne tessék már Thripiot egymagában hagyni :o :o

Oldie: Az első mondatodat egyáltalán nem értem... De úgy látom, neked mindig a robotokkal van bajod. :P Pedig biztos, hogy lesz még pár olyan képem, amikor szétválasztom őket, ahogy az gyakran megesik a filmekben is - elvégre nincsenek összenőve.

 

Ody: Az egymagában, céltalanul kóborló Thripio nem ugyanolyan hangulatú, mint a robotpáros, és most ez a különbség fontos volt. De mivel a helyszínsorozat esetében nem szoktam, most sem írnék részletes kommentárt. :o Nem véletlenül választottam az idézett mondatot, szerintem az sokat elárul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Az egymagában, céltalanul kóborló Thripio nem ugyanolyan hangulatú, mint a robotpáros, és most ez a különbség fontos volt.

Az biztos, hogy C3PO kóborlása az egyik leghangulatosabb jelenet a filmben. Valóban benne van az elveszettség érzése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a véleményeket!

 

Oldie: Az első mondatodat egyáltalán nem értem... De úgy látom, neked mindig a robotokkal van bajod. :D Pedig biztos, hogy lesz még pár olyan képem, amikor szétválasztom őket, ahogy az gyakran megesik a filmekben is - elvégre nincsenek összenőve.

A Falcon nem tűnik homogénnek, ennyi :)

Artu és Thripio olyan a filmvásznon, mint Stan és Pan a róluk szóló filmekben. Egy párost alkotnak, így alkotnak egy egészet. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök a Tatuinnak. :D Régebben egy nem-szeretem bolygó volt, mivel egyik kedvenc karakterem sem szerette, aki innen indult világhódító útjára, de az utóbbi időben nagyon megkedveltem, és az egyik leghangulatosabb bolygónak tartom.

 

Szép a poszter, különösen a kettős naplemente szerepeltetése tetszik nagyon, szinte hallom a zenét is hozzá. :o

 

A vendégkönyvedet pedig sajnálom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Lehet, hogy ma este szokatlanul nehézfejű vagyok, de még mindig nem értem, mire gondolsz. :) Miért ne lenne homogén, ha egyszer egy darabból van? Vagy a kép többi részéhez képest nem homogén?

 

Ami a duót illeti: nem sok Stan & Pan filmet láttam, még kevesebbre emlékszem, de érzésem szerint ők ritkábban voltak elkülönítve, mint Artu és Thripio. Akárhogy is: ebben a kérdésben nem értünk egyet. Szerintem a két robot eltérő karakterű, hiába egészítik ki egymást sokszor nagyon jól. Csak akkor teszem mindkettőt a képre, ha a párosuknak van jelentősége, szemben az egyikkel vagy a másikkal. (Az esszencia-posztert például tönkrevágta volna, ha Thripio is rákerül.)

 

Pildi: köszi! Régen én se szerettem nagyon, de most már nagyon becsülöm a hangulatát. Készítés közben jópár Williams-zenét meghallgattam, remekül festik alá a helyszínt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készítés közben jópár Williams-zenét meghallgattam, remekül festik alá a helyszínt.

A képednél felhasznált C3PO jelent zenei aláfestése mindig 1984 -be repít vissza. Számomra ez a legnosztalgikusabb jelenete a filmnek, ezek a pillanatok azóta is úgy élnek bennem amikor először láttam őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.