Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Igen, nagyot dobott rajtuk a hivatalos logó, és a sok apró változtatásnak hála még jobban átfogja a Saga-t. Számomra különösen örömteli, hogy Zev helyt Wedge vette át, mert ő hibádzott egyedül az előzőn. Eddig is ez az össz-pószter volt a kedvencem, de most már még inkább. Egyszerűen felfoghatatlan, hogy a Lucasfilm elállt tőle...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
ÖÖ, kinek a poszterével is bűvészkedtek a TV2-n?

Szerintem ez nem Zoli posztere. A honlapján nem leltem, de amúgy se használt szerintem Csillagok Háborúja címet, minden poszterén (és háttérképén) a Star Wars szerepel, ha jól sejtem.

Amúgy a műsor ritka szánalmas volt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez nem Zoli posztere. A honlapján nem leltem, de amúgy se használt szerintem Csillagok Háborúja címet, minden poszterén (és háttérképén) a Star Wars szerepel, ha jól sejtem.

Amúgy a műsor ritka szánalmas volt.

Ez pedig az ő posztere szerintem, csak a feliratot változtatták meg rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zoli valószínűleg említette volna, ha valami műsorba kerül a posztere, szóval én sem hiszem, hogy szóltak. Nem is beszélve a módosításról.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Kicsit későn reagálok, de ahogy gondoltátok, a TV2 természetesen nem kért engedélyt a képem felhasználására. Sőt, még módosították is... Ez szép, hiszen én csak két dolgot kérek a képeim felhasználásával kapcsolatban, és ők mindkettőt megszegték. Nem marad annyiban a dolog, készül nekik egy ízes hivatalos levél. Egyébként, ha engedélyt kértek volna előtte, ez lett volna az első alkalom, hogy megtiltok egy felhasználást.

 

Itt egy új poszter, amit a TeeKay belga rajongói SW-magazin szerkesztőjének kérésére csináltam Luke Skywalker témában. A kép bizonyos szempontból a Vader-poszter folytatása, minthogy mindkettőben egy-egy karaktert helyeztem el egy képzeletbeli környezetben, mely a szereplő jellemét, útját ábrázolja a Star Wars-ban.

 

'I AM A JEDI'

 

iamajedi.jpg

 

Nagyobb méretű változat

 

Ez a kép lesz a magazin júniusi számának hátsó borítóján. :D

A weboldalamról csak később lesz elérhető, egyelőre exkluzív anyag a fórumnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó, hogy ismét alkottál valamit! :D Szép kép lett, ráadásul Luke-ról már nagyon hiányzott egy saját kép. Valóban gyönyörűek a színei, ezek a szemet nyugtató pasztell árnyalatok hűen visszaadják Luke tiszta, minden ármánytól, lelki sérüléstől mentes személyiségét. Nekem nagyon tetszik! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszönöm mindenkinek a véleményeket! Örülök, hogy tetszik a kép. :D

Pildi már nagyjából elmondta, amit ezzel a poszterrel ki akartam fejezni, úgyhogy most csak pár szót tennék hozzá. A Vader-kép elkészítése óta tervezgettem a fejemben, hogy ebből egy sorozatot kéne csinálni. Luke volt az egyik esélyes, akivel folytattam volna. Aztán pár hete jelentkezett Tim Veerkhoven, aki megkért, hogy csináljak egy borítóképet a magazinjuk következő számához. Csak annyit kért, hogy a téma Luke Skywalker legyen, a többi rám volt bízva. Így megvolt a második lökés, ami leültetett a gép elé, hogy ne csak fejben tervezgessem tovább a posztert. (Az első az volt, hogy rábukkantam egy jó felbontású Luke-képre.) Vadernél ugye az volt a kiindulópont, hogy a Mustafar jól tükrözi a lelkét. Luke-nál világos volt, hogy a Tatuinról kell indítani, de aztán rájöttem, hogy más helyszín nincs, ami az ő későbbi jellemét úgy tudná tükrözni, mint Vadert a lávamezők, ezért döntöttem el, hogy Luke-ot egy harmonikusan megkomponált űrháttér elé fogom helyezni. Ez jól mutatja, honnan jött, és milyen messzire jutott, ráadásul a színekkel ki lehet hangsúlyozni, hogy mennyire kiegyensúlyozott és tiszta jellemű. A tatuini ikernapok pedig jól kapcsolhatóak össze azokkal a bolygókkal vagy bolygónak látszó tárgyakkal, amelyek Luke életének egy-egy fontos állomását jelentik: az 1. Halálcsillag, a Dagoba, a Bespin és a 2. Halálcsillag.

A kép címeként korábban felmerült egy másik lehetőség is, utalásként a Whill Krónikákból vett idézetre a IV. rész regényváltozatának elején: A Napok Fia (Son of The Suns). Ha jól emlékszem, valahogy így szólt: "A legnagyobb kétségbeesés idején el fog jönni a szabadító, aki a Napok Fiának neveztetik majd." De aztán úgy éreztem, hiába hangzik ez nagyon jól, a filmben egyáltalán semmi utalás nincs rá, és Luke-ot sokkal jobban lehet jellemezni a saját egyszerű szavaival: "Jedi vagyok".

 

Krande: látod, megspóroltam neked 85 fontot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.