Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Két dolog jutott eszembe a kép kapcsán:

 

--> Az egyik, ami az Episode II könyvben szerepel: A Lars család ritka egyszerű família. Egyszerű emberek, semmi extra vágy, földhöz ragadtak. Ez a kép tökéletesen érzékelteti ezt, briliáns!

 

--> A másik C--3PO kijelentése: "Ritka sivár vidék." Tőkéletes bemutatása ez Tatuin világának, s mindezt belekapcsolhatjuk a fentebbi trükkökbe, s megkapjuk ezt a fantasztikus képet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beru Lars mindig is szimpatikus volt számomra, mind a három részben, ahol feltűnt a vásznon, és az Ep3-ban az egyik kedvenc jelenetem ez a záróképsor, mikor is féltőn és gondoskodón magához öleli a kisfiút. Örülök, hogy mellékszereplőként helyet kaphatott egy képen, méghozzá nagytotálban, ezzel is kiemelve azt a fontos szerepet, ami ugyan a filmekben nem jelenik meg, de Luke életében nagy jelentősége van.

Nagyon szép kép, a színei is jól eltaláltak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszönöm mindenkinek a véleményeket! :)

 

Ha összehasonlítjátok ezt a posztert a Padmé-képpel, észrevehetitek, hogy azon sincs több képelem, mint ezen (az első pillantásra egy képelemnek tűnő részeket számolva - ennél általában minimum kétszer-háromszor több elem van valójában): Padmé, Naboo, mustafari jelenet, temetés, virágok+szalagok. Itt Beru+Luke, Obi, Tatuin, naplemente, kék űr. Csak könnyebb átlátni, ezért tűnik kevésnek.

 

Mivel ez a sorozat a bolygókat mutatja be, a posztereken elhelyezett karakterek gyakran a saga mellékszereplői, akik azonban a saját helyszínükön bizonyos nézőpontból mégiscsak "főszereplők".

 

Érdemes összevetni ezt a képet a II. rész Tatuin-poszterével:

 

tatooine-poster.jpgtatooine-poster-ep3.jpg

 

Szemfülesek ebből már nagyjából kitalálhatják, mi kerül majd a IV. rész Tatuin-poszterére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Owen központi karakternek (talán Luke-kal együtt valahogy), a bolygó, esetleg egy távolodó Falconnal (az érkező Nubien mintájára), Luke és a kettős naplemente, vagy esetleg, mikor nézi a halottakat, de én inkább az előbbire tippelnék, no és az öreg Ben valamiképpen :) Talán valami ilyesmi :)

Színvilágban hasonlóan sárga-narancs-vörös, és kék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha szabad még találgatni, akkor az Ep4-es Tatuin-poszteren Ben biztos közeledni fog Luke felé, míg itt távolodik tőle, hiszem közvetlenül nem fog részt venni a fiú életében az Ep4-ig, de onnantól viszont...

 

Ez a bolygó sorozat egyre jobb lesz, az egész saga-t el lehetne mesélni így képekben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: az "üdítő és tetszik" megfogalmazásod pontosan fedi az én érzéseimet a képpel kapcsolatban. :)

 

A források minősége tényleg nem túl jó ehhez az epizódhoz. Obi1, képzeld el cérnavékony kék(!) pengékkel. :) Donát, ilyen volt a nyersanyag. :clap2: És ezen nem is akartam javítani (más dolgokon javítottam), mert ad egy kis retróságot a képnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: az "üdítő és tetszik" megfogalmazásod pontosan fedi az én érzéseimet a képpel kapcsolatban. :)

 

A források minősége tényleg nem túl jó ehhez az epizódhoz. Obi1, képzeld el cérnavékony kék(!) pengékkel. :) Donát, ilyen volt a nyersanyag. :clap2: És ezen nem is akartam javítani (más dolgokon javítottam), mert ad egy kis retróságot a képnek.

Nem feltétlen a nyersanyagra gondoltam most, sajnos. Nekem az nem tetszik, ahogy a kép alján a Millenium Falcon "áttetsződik" a háttérben. Nekem az oda valahogy nem kéne... de ez az én gondom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is nagyon szép. :clap:

 

Az elmaszkerolt Sólyomról nekem az jutott eszembe hogy olyan mintha egyfajta átmenetet képezne aközött hogy a birisek elcsípték és elvesztették amit a képnek az az eleme úgy érzékeltet mintha a gép köddé válna.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek kép, a színvilága meg tökéletesen hozza az ep4-5-6-ok birodalmi célszerűségét, egyformaságát, a két kard jelenti az igazi színfoltot (nyersanyag milyensége ide vagy oda) a maga ide nem illőségével. Úgy értem, a Jedik fegyvere nem ennek a kornak a kellékei, emberibb fegyver emberibb időkre :clap: Kitűnik a képből :D Fura, mintha ebben sem találnék központi elemet, hanem Birodalmiak vs. Lázadókra (Sith vs. Jedi) lenne osztva a kép :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Egy kis hallgatás után itt egy újabb kép:

 

Triumph Of Vader / Vader diadala

 

vaders-triumph.jpg

 

Teljes méretű változat

 

A háttérképverziók:

 

1280*1024

1024*768

800*600

 

Egyelőre csak a linkeken keresztül juthattok a képekhez, az oldalamról közvetlenül csak a jövőhéten lesznek elérhetőek (elvileg már holnap).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik! Nem lett a kedvencem, de attól még nagyon jó. :) Ami feltűnő, az a vörösből való átmenet a kép felső részébe, ami már sötét tónust mutat. Mintha a lávából született volna a Birodalom. Egyébként érdekes technikai kapcsolata is lehet, hisz a láva alapanyag lehetett a Birodalom eszközeihez, mint pl. a Halálcsillag, vagy a csillagrombolók.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.